• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DracoBart31

Problem z aktualizacją sterowników AMD

Pytanie

Witam!

Mam taki drobny problem, dotyczący aktualizacji karty graficznej. Otóż jakiś czas temu pobrałem sobie paczkę 12.4 ze strony AMD. Zainstalowałem, ale niestey bez skutku i w dalszym ciągu miałęm 10.10. Stwierdziłem, że poczekam aż sam się upomni o update no i się upomniał, lecz nadal to samo. Instaluję 12.4 a mam 10.10. Wie ktoś czym to jest spowodowane i jak to naprawić? :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Instalator prawdopodobnie wykrywa obecnie zainstalowany sterownik jako aktualną wersję. Możesz sprawdzić czy problem rozwiąże usunięcie obecnie używanego sterownika, a następnie - po restarcie komputera - zainstalowanie na czysto najnowszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

DriverSweeper poszukaj tego programu na google.pl

Programik umożliwi wyczyszczenie komputera ze sterowników AMD, NVIDIA, Creative etc - jeśli w oknie programu zostało zaznaczone oczywiście. Po przeczyszczeniu program poprosi o ponowne uruchomienie komputera, klikamy ok lub tak, po ponownym uruchomieniu komputera zainstaluj nowsze stery wybierając odpowiedni system, bo nie napisałeś jaki posiadasz WinXP, Vista czy Win 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.06.2012 o 15:15, Solostran napisał:

Instalator prawdopodobnie wykrywa obecnie zainstalowany sterownik jako aktualną wersję.
Możesz sprawdzić czy problem rozwiąże usunięcie obecnie używanego sterownika, a następnie
- po restarcie komputera - zainstalowanie na czysto najnowszej wersji.


Właśnie próbowałem tak zrobić i w zasadzie bez większych zmian... :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.06.2012 o 15:17, ToshiT_T napisał:

DriverSweeper poszukaj tego programu na google.pl

Programik umożliwi wyczyszczenie komputera ze sterowników AMD, NVIDIA, Creative etc -
jeśli w oknie programu zostało zaznaczone oczywiście. Po przeczyszczeniu program poprosi
o ponowne uruchomienie komputera, klikamy ok lub tak, po ponownym uruchomieniu komputera
zainstaluj nowsze stery wybierając odpowiedni system, bo nie napisałeś jaki posiadasz
WinXP, Vista czy Win 7.



Pełną specyfikacją mam w sygnaturce ;)

W kazdym razie jest to Windows 7 Ultimate 64bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.06.2012 o 15:33, DracoBart31 napisał:

> DriverSweeper poszukaj tego programu na google.pl
>
> Programik umożliwi wyczyszczenie komputera ze sterowników AMD, NVIDIA, Creative
etc -
> jeśli w oknie programu zostało zaznaczone oczywiście. Po przeczyszczeniu program
poprosi
> o ponowne uruchomienie komputera, klikamy ok lub tak, po ponownym uruchomieniu komputera

> zainstaluj nowsze stery wybierając odpowiedni system, bo nie napisałeś jaki posiadasz

> WinXP, Vista czy Win 7.
>


Pełną specyfikacją mam w sygnaturce ;)

W kazdym razie jest to Windows 7 Ultimate 64bit


Hehe, sorry nie spojrzałem na Twoją sygnaturkę, anyway spróbuj tego co napisałem, może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.06.2012 o 20:27, DracoBart31 napisał:

No cóż...sweeper nic nie dał, mało tego troszkę mi namieszał w systemie. 10.10 twardo
się trzyma ;/


O.o, nie powinien mieszać, a sterowniki powinny iść papa za pomocą tego programu, u mnie nie mam tego problemu.
A próbowałeś usunąć stery z menedżera urządzeń? po ponownym uruchomieniu komputera nie pozwól aby system instalował stare stery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować