Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy patch do gry Scania Truck Driving Simulator

5 postów w tym temacie

Polecam zapoznać się z grą, bo to miły sposób na czekanie do premiery ETS 2. W STDS grafika i fizyka jazdy są takie jakie będą w ETS. Gram na padzie od X360 i według mnie jest to świetne połączenie. :) I przede wszystkim w końcu dźwięki silnika są takie, jakie być powinny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwietas
Jak dostosowales sterowanie do pada ? Bo ja probowalem tak żeby lewym analogiem sterowac,a za gaz i hamulec odpowiadac mialy by te same przyciski co w innych samochodowkach i nie moge,poniewaz jak ruszam analogiem to cieżarowka zaczyna jechac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz sterowanie na klawiaturę i pada od X360 (musisz go włączyć przed uruchomieniem gry, bo inaczej go nie wykryje), następnie wchodzisz w kontroler i ustawiasz oś sterowania na lewą gałkę, gaz na prawy trigger, hamulec na lewy trigger, widok góra/dół jako pionowa oś na prawej gałce i lewo/prawo na poziomej. Jak chcesz ustawić coś na przyciskach to wchodzisz w ustawienia klawiatury i zmieniasz. Ja śmigam na sekwencji i wszystko śmiga pięknie. :) SCS w końcu się postarało, by pad od Xbox''a działał jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować