Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: tymczasowe ograniczenia do I aktu i 13 poziomu w Diablo III dla posiadaczy wersji cyfrowych nie były zamierzone

31 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Niedawno pisaliśmy o tym, że gracze, którzy zdecydują się na zakup cyfrowej wersji Diablo III, będą musieli czekać do 3 dni, by móc w pełni cieszyć się grą. Blizzard wyjaśnił, dlaczego nałożono takie ograniczenia.

Przeczytaj cały tekst "Blizzard: tymczasowe ograniczenia do I aktu i 13 poziomu w Diablo III dla posiadaczy wersji cyfrowych nie były zamierzone" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po połączeniu z Activision to już ewidentnie nie ten sam Blizzard. Jak dla mnie to już kolejna z kolei PR-owa katastrofa tej firmy w bardzo krótkim odstępie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 17:27, Majkel88 napisał:

Po połączeniu z Activision to już ewidentnie nie ten sam Blizzard. Jak dla mnie to już
kolejna z kolei PR-owa katastrofa tej firmy w bardzo krótkim odstępie czasu.

-1. Onet ->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i nie były, ale panowie z Zamieci nieźle pozamiatali. Ze względów bezpieczeństwa dostaję na jakiś czas starter zamiast grać od początku. Zawsze można coś innego wymyślić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie rozumiem tego Blizza. Każdy potencjalny kupujący został zaszufladkowany jako oszust. Coraz bardziej zniechęcają mnie do kupna D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Przecież można zakupić wersję cyfrową, potem zrobić charge back (np. PayPal, zresztą nie tylko w PayPal, bo w mojej ekarcie też mogę tak zrobić) a w tym czasie nieźle namieszać w samej grze i na aukcji. Już nie wspomnę o tym, że gold spamerzy mogliby to na swoją korzyść wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 17:40, icearas napisał:

Naprawdę nie rozumiem tego Blizza. Każdy potencjalny kupujący został zaszufladkowany
jako oszust. Coraz bardziej zniechęcają mnie do kupna D3.


A jak idziesz do marketu i chodzi za Tobą jakaś pinda to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 17:43, TobiAlex napisał:

A jak idziesz do marketu i chodzi za Tobą jakaś pinda to co?


Stosując takie porównanie, mogę odpowiedzieć, że gdy wchodzę do marketu, nie wymaga się ode mnie okazania portfela, a przy wkładaniu towaru do koszyka nikt mnie każdorazowo nie pyta, czy aby na pewno mnie na to stać. Nie mam też ograniczeń w stylu "kupujesz u nas po raz pierwszy, to masz dostęp tylko do działu nabiałowego i z artykułami dla zwierząt".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 18:17, NemoTheEight napisał:

Skoro od początku o tym wiedzieli to dlaczego nie poinformowali o tym klientów?


Pomyśleli, że ludzie to czarne masy i się nigdy nie dowiedzą, że mają demo zamiast pełnej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TobiAlex takie rzeczy to tylko w interze mam. ;) Lecz właśnie w marketach nie jest tak jak napisał Ring5, nie masz ograniczeń w przypadku pierwszych zakupów bądź też patrzenia czy Cię na to stać. W moich oczach Blizz całym tym szumem wokół D3 stracił bardzo wiele. Począwszych do całego faila z premiera i słynnych errorów, na weryfikacji kupujących kończąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 18:39, icearas napisał:

@TobiAlex takie rzeczy to tylko w interze mam. ;) Lecz właśnie w marketach nie jest tak
jak napisał Ring5, nie masz ograniczeń w przypadku pierwszych zakupów bądź też patrzenia
czy Cię na to stać. W moich oczach Blizz całym tym szumem wokół D3 stracił bardzo wiele.
Począwszych do całego faila z premiera i słynnych errorów, na weryfikacji kupujących
kończąc.


No dobra, to skoro już tak ciągniecie ten motyw, to zróbmy z Blizzarda coś większego niż zwykły market. Niech Blizzard zostanie takim Ferrari. Chyba nie muszę Wam pisać na jakiej zasadzie odbywa się sprzedaż tych samochodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutna prawda jest taka ze blizzard skonczyl sie w momencie odejscia Billa i spolki.. Od wyjscia wowa gdy zobacyzli ile kasy trzepia przestali pracowac tak wspaniale jak dawniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 19:37, CDRV napisał:

Smutna prawda jest taka ze blizzard skonczyl sie w momencie odejscia Billa i spolki..

Niekoniecznie, bo kolejne projekty pana Ropera zakończyły się klęską (jak mocno hypowany swojego czasu Hellgate: London). To raczej cała branża się zmieniła od tego czasu i sposób wypuszczania gier, ale część "podstawy" składającej się ze starych ludzi w Blizzardzie nadal jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 19:31, TobiAlex napisał:

No dobra, to skoro już tak ciągniecie ten motyw, to zróbmy z Blizzarda coś większego
niż zwykły market. Niech Blizzard zostanie takim Ferrari. Chyba nie muszę Wam pisać na
jakiej zasadzie odbywa się sprzedaż tych samochodów?


Fiu fiu, ferrari. Znaj proporcją, mocium panie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 18:30, vegost napisał:

> Skoro od początku o tym wiedzieli to dlaczego nie poinformowali o tym klientów?


Pomyśleli, że ludzie to czarne masy i się nigdy nie dowiedzą, że mają demo zamiast pełnej
gry :)

A to może dlatego niektóre gry są tak krótkie? Ja kilka nowych przeszedłem w 2-3 doby, więc się jeszcze całość nie odblokowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 18:13, Ring5 napisał:

> A jak idziesz do marketu i chodzi za Tobą jakaś pinda to co?

Stosując takie porównanie, mogę odpowiedzieć, że gdy wchodzę do marketu, nie wymaga się
ode mnie okazania portfela, a przy wkładaniu towaru do koszyka nikt mnie każdorazowo
nie pyta, czy aby na pewno mnie na to stać. Nie mam też ograniczeń w stylu "kupujesz
u nas po raz pierwszy, to masz dostęp tylko do działu nabiałowego i z artykułami dla
zwierząt".

Jak na mnie się gapi jakiś ochroniarz po wejściu to wychodzę i idę gdzie indziej. Skoro się gapi, to ma mnie za złodzieja, a mnie to obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam posty niektorych typow to się zastanawiam czy wy w ogole samodzielnie myślicie? Czy moze jesteście ślepo zapatrzeni w firme i nie macie zadnej wobec niej krytyki? Diablo to kolejny twor do trzepania kasy co widac golym okiem. To nie jest produkt taki jak D1, D2 gdzie siadalo sie przed kompem i mialo satysfakcje z dobrze wydanych pieniedzy. Tutaj wraz z uplywem czasu od premiery zaczyna się oszukiwac klienta i sprawdzac na ile mozna sobie pozwolic. Te wszystkie sprawy ''bezpieczenstwa'' byly juz znane dawno przed premiera ale gdyby ktokolwiek powiedzial o tym zanim ludzie kupili ta kiepska gre to zyski bylyby znacznie niższe. A teraz Ci co mieli kupic to juz kupili i mozna robic z klientem co się chce, poczynając od blokowania wersji językowych do wycinania 3/4 gry na kilka dni. Tu chodzi tylko i wylacznie o pieniadze a nie tam zadne bezpieczenstwo. Kase trzeba trzepać równo i wymaksować zyski ile się da. Mysle ze nawet jakby zablokowali wam na miesiac 3/4 gry to i tak by tutaj ludzie mowili ''Bardzo dobrze! Tak dalej blizzard!''. Macie zero wyobraźni i brak szacunku do siebie samych. To co teraz blizz odwala to jest niezgodnosc towaru z umową bo kupuję cały produkt a nie jego kawałek a potem dostanę reszte. Nie ma opcji nie kupie tego szajsu, jak bede chcial to sobie pogram na koncie kolegi ale jakos specjalnie nie ciagnie mnie do tej produkcji bo to raczej nie jest juz diablo 1 lub 2. Ah no tak i wiecej nie kupie nic blizzarda bo to drugie EA sie robi a ja takich korporacji nie wspieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować