Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: tymczasowe ograniczenia do I aktu i 13 poziomu w Diablo III dla posiadaczy wersji cyfrowych nie były zamierzone

31 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2012 o 20:38, Radielek napisał:

A teraz Ci co mieli kupic to juz kupili i mozna robic z klientem co się chce, poczynając od blokowania wersji
językowych(...)

Zablokowano tylko dla tańszych kluczy rosyjskich. Reszta ma normalnie, także Rosjanie, którzy kupili sobie normalny klucz. Po prostu Blizz wypuścił specjalną tańszą wersję na rynek rosyjski, co robią także inne firmy (np. EA). Cena niższa, ale żeby ich nie odsprzedawano za granicę, to nakładają ograniczenia.

Dnia 22.06.2012 o 20:38, Radielek napisał:

To co teraz blizz odwala to jest
niezgodnosc towaru z umową bo kupuję cały produkt a nie jego kawałek a potem dostanę
reszte.

Mają to zmienić, bo początkowo działało to identycznie jak starter, a chodzi im tylko o blokowanie możliwości handlu i używania chatu do momentu weryfikacji konta w ciągu 72 godzin. Sposób walki ze spamem i handlarzami-oszustami, aczkolwiek mam wątpliwości co do jego skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 17:27, Majkel88 napisał:

Po połączeniu z Activision to już ewidentnie nie ten sam Blizzard. Jak dla mnie to już
kolejna z kolei PR-owa katastrofa tej firmy w bardzo krótkim odstępie czasu.


I znowu ktoś piszę bzdurę o połączeniu blizzarda z acti. No ten stary blizzard wydawał dodatek(BW) 3miesiące po premierze podstawki który zawierała część jednostki z jej bety które nie dostały się do finalnej wersji ,dzisiejszy już tego nie robi :)

Dnia 22.06.2012 o 17:27, Majkel88 napisał:

Jasne Blizzard wierze ci :) Już po raz ostatni uwierzyłem :)


Blizzard zawsze był godny zaufania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 19:31, TobiAlex napisał:

> @TobiAlex takie rzeczy to tylko w interze mam. ;) Lecz właśnie w marketach nie jest
tak
> jak napisał Ring5, nie masz ograniczeń w przypadku pierwszych zakupów bądź też patrzenia

> czy Cię na to stać. W moich oczach Blizz całym tym szumem wokół D3 stracił bardzo
wiele.
> Począwszych do całego faila z premiera i słynnych errorów, na weryfikacji kupujących

> kończąc.

No dobra, to skoro już tak ciągniecie ten motyw, to zróbmy z Blizzarda coś większego
niż zwykły market. Niech Blizzard zostanie takim Ferrari. Chyba nie muszę Wam pisać na
jakiej zasadzie odbywa się sprzedaż tych samochodów?


Jedyne analogie jakie widzę to że i jeden i drugi produkt stosunkowo dużo kosztuje na tle innych przedstawicieli swoich branży. Jeden i drugi jest bądź stara się być dopracowywany w najdrobniejszych szczegółach. Różnica jest taka że Ferrari nie założy mi w samochodzie blokady bym przez 3 dni jeździł z prędkością 50km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 22:26, ZubenPL napisał:

No ten stary blizzard wydawał dodatek(BW) 3miesiące po premierze podstawki


Bzdury waść opowiadasz. Aż wstyd. Brood War wyszło rok po premierze StarCrafta (premiera podstawki to marzec 1998, premiera dodatku - marzec 1999)

Dnia 22.06.2012 o 22:26, ZubenPL napisał:

który zawierała część jednostki z jej bety które nie dostały się do finalnej wersji ,dzisiejszy już tego nie robi :)


Czy jest na sali tłumacz?

Dnia 22.06.2012 o 22:26, ZubenPL napisał:

Blizzard zawsze był godny zaufania :)


Tak, tak, naturalnie. A świstak siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 00:03, Ring5 napisał:

> No ten stary blizzard wydawał dodatek(BW) 3miesiące po premierze podstawki

Bzdury waść opowiadasz. Aż wstyd. Brood War wyszło rok po premierze StarCrafta (premiera
podstawki to marzec 1998, premiera dodatku - marzec 1999)


Tak jak i Ty. Data wydania SC to 28/03/98, a dodatku Brood War to 30/11/98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak czytam co wyprawia Blizzard mam coraz częściej wrażenie, że na jednej naradzie u nich ktoś zaproponował coś takiego: Ludzie nas kochają przeprowadźmy stres test by dowiedzieć się ile moczu potrzeba by stwierdzili, że na nich sikamy, a nie uważali, że pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 07:23, Rzezim napisał:

Tak jak czytam co wyprawia Blizzard mam coraz częściej wrażenie, że na jednej naradzie
u nich ktoś zaproponował coś takiego: Ludzie nas kochają przeprowadźmy stres test by
dowiedzieć się ile moczu potrzeba by stwierdzili, że na nich sikamy, a nie uważali, że
pada deszcz.

You Made My Day! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2012 o 20:38, Radielek napisał:

Czy moze jesteście ślepo zapatrzeni w firme i nie macie zadnej wobec niej krytyki? Diablo
to kolejny twor do trzepania kasy co widac golym okiem.


Nom, odkrylismy ameryka? Bo przeciez wszystkie inne gry sa darmowe i wcale nie sluza zarabianiu pieniedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 00:03, Ring5 napisał:

> No ten stary blizzard wydawał dodatek(BW) 3miesiące po premierze podstawki

Bzdury waść opowiadasz. Aż wstyd. Brood War wyszło rok po premierze StarCrafta (premiera
podstawki to marzec 1998, premiera dodatku - marzec 1999)


Trochę przesadziłem ale Brood War wyszedł w listopadzie 1998 a podstawka w marcu 1998 ,nie idealizuj. http://en.wikipedia.org/wiki/StarCraft:_Brood_War

Dnia 23.06.2012 o 00:03, Ring5 napisał:

> który zawierała część jednostki z jej bety które nie dostały się do finalnej wersji
,dzisiejszy już tego nie robi :)

Czy jest na sali tłumacz?


Chodziło mi o Valkyrie która była już w becie podstawki ale została wywalona i powróciła dopiero w BW.

Dnia 23.06.2012 o 00:03, Ring5 napisał:

> Blizzard zawsze był godny zaufania :)

Tak, tak, naturalnie. A świstak siedzi...


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 01:04, Szerszenix napisał:

Tak jak i Ty. Data wydania SC to 28/03/98, a dodatku Brood War to 30/11/98


BW w listopadzie ukazał się w Stanach. Tylko i wyłącznie w Stanach. W Europie (czyli, siłą rzeczy i w Polsce) oraz w pozostałych regionach ukazał się 18 lutego 1999.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 09:49, Ring5 napisał:

> Tak jak i Ty. Data wydania SC to 28/03/98, a dodatku Brood War to 30/11/98

BW w listopadzie ukazał się w Stanach. Tylko i wyłącznie w Stanach. W Europie (czyli,
siłą rzeczy i w Polsce) oraz w pozostałych regionach ukazał się 18 lutego 1999.


Co to ma do rzeczy liczy się jedynie czas dewelopingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować