Zaloguj się, aby obserwować  
xRaphaelx

Maple Story - darmowy MMORPG

75 postów w tym temacie

Nie macie pieniedzy na abonament?
Szukacie ciekawego sieciowego RPGa?

Chcial bym wam polecic Maple Story.
Gra wyglada na dziecinna, na poczatku walczymy tylko ze slimakami i grzybkami, ale pozniej robi sie ciekawie. Niestety na zdobycie kazdego levelu troche trwa i trzeba sie postarac.

W grze sa 4 profesje dla naszego avatara, ktore pozniej ewoluja.
Przyklad wojownika:

Warrior-->Fighter--> Crusader
-->Page--> White Knight
-->Spearman--> Dragon Knight

Na mapleglobal.com mozna sciagnac clienta oraz trzeba zarejestrowac konto.

Polecam przed rozpoczeciem gry poczytac pare poradnikow dotyczacych prowadzenia postaci, mozna je znalezc np. na www.mapletip.go.pl

Gra w ta gre stosunkowo duza ilosc polakow, lecz jest wskazana minimum podstawowa znajomosc jezyka angielskiego.

Na koniec jeszcze mala rada, nie tworzcie postaci na serverach Scania oraz Bera gdyz sa one juz dosyc zatloczone.

A moze niektorzy koledzy forumowicze juz w ta gre graja?
Zapraszam do dyskusji.

Na zachete dodam pare screen-shotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 21:26, xRaphaelx napisał:

/ciech ciach ciach/


Gra swoją troszkę "dziecinną" grafiką przypomina mi Flyff Online. Wygląda trochę też jak Ragnarok w pełnym 2d. Ale nie powiem, ta grafika 2D prezentuje się dośc ciekawie. Niestety o ile kiedyś badałem co chwilę kolejne darmowe gry MMO (i w tej dziedzinie według mnie króluje Silkroad - uwaga wysokie wymagania sprzętowe), to teraz mam GW i inne gry online raczej nie wchodzą w rachubę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>to teraz mam GW i inne gry online raczej nie wchodzą

Dnia 16.05.2006 o 21:36, Latniak napisał:

w rachubę :)


Tez mam GW, ale za duzo czasu przy nim potrafilem spedzic wiec na miecha przed matura go odstawilem. Niestety zainteresowalem sie tym jako gra na chwilke dla relaxu, zeby sobie czasami popykac. To byla moja zguba :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś strasznie to dziwne. Niemal na każdym screenie ścisk jak w domku czerwonego kapturka, gdy wilki sobie urządziły partyjkę w pokera :/. Sama grafika trochę bajkowa, ale nie powiem, że zła :D. Może spróbuje to zainstalować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam tą grę...
Gram już jakieś 3 miesiące i wciąż ciągnie mie niesamowicie.
Mam 33LEVEL i gram na servie Bera.
Jesli ktos jeszcze gra to dawajcie znac.
Gra jest bardzo wciągająca.
nie patrzcie na grafike (która ma swoje zalety..bo nie powiem ze nie)
--- jakby co to moja postac to:
Nick ; Dawid75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram dwa-trzy dni, mam 10 poziomowego maga na serwerze Broa, nick Navereth. Poszukujemy dobrego clerica albo spearmana na Hyper body, ponieważ większość z moich kumpli to magowie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś, choć bardzo krótko. Gra niestety nie spodobała mi się - nie chodzi mi o grafikę czy klimat, bo to moim akurat zdaniem są największe zalety tej gry. Mi się nie spodobał raczej mały świat, konieczność monotonnego grindowania, żeby levele nabijać (normalnie to przynajmniej jakieś questy są - tutaj lipa niestety) i ograniczony wybór postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w to grałem. Doszedłem do 38lv Profesją Cleric. Na dłuższą metę gra jest baaardzo nużąca i nudna. Czasami jeszcze gram na serverze Scania. mój nick- Eternianin. Jakby ktoś chciał party- proszę bardzo- mogę pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angielski znam dobrze, ale nie wiem czemu mi wyskakuje ten błąd przy rejestracji.
Ktoś może mi powiedzieć gdzie źle wpisałem i jak powinienem w tym miejscu wpisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:46, struksik napisał:

Angielski znam dobrze, ale nie wiem czemu mi wyskakuje ten błąd przy rejestracji.
Ktoś może mi powiedzieć gdzie źle wpisałem i jak powinienem w tym miejscu wpisać??


W okienkach e- maili podałeś 2 różne- z interii i z Tlenu. najpierw podałeś E-mail, a w opcji potwierdź podałeś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 15:06, mroczny mrok napisał:

> Angielski znam dobrze, ale nie wiem czemu mi wyskakuje ten błąd przy rejestracji.
> Ktoś może mi powiedzieć gdzie źle wpisałem i jak powinienem w tym miejscu wpisać??

W okienkach e- maili podałeś 2 różne- z interii i z Tlenu. najpierw podałeś E-mail, a w opcji
potwierdź podałeś inny.


wiem już spostrzegłem się dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:33, struksik napisał:

> > Angielski znam dobrze, ale nie wiem czemu mi wyskakuje ten błąd przy rejestracji.

> > Ktoś może mi powiedzieć gdzie źle wpisałem i jak powinienem w tym miejscu wpisać??

>
> W okienkach e- maili podałeś 2 różne- z interii i z Tlenu. najpierw podałeś E-mail, a
w opcji
> potwierdź podałeś inny.

wiem już spostrzegłem się dzięki za odpowiedź


nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu kiedy się loguję i chcę wpisać ten verify code czy coś takiego to wyskakuje mi error że ten kod jest błędny. Wpisuje dokładnie ten sam kod co dostałem mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 17:47, bonan napisał:

Czemu kiedy się loguję i chcę wpisać ten verify code czy coś takiego to wyskakuje mi error
że ten kod jest błędny. Wpisuje dokładnie ten sam kod co dostałem mailem.


Daj screena i gdzie ty w ogóle ten kod wpisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile Maple zajmują miejsca?? Kiedyś je ściągałem ale ze złej srony bo virusa miał. Poda ktoś link z której można bezpiecznie ściągnąć Maple??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 16:43, Master J napisał:

Mógłby mi ktoś mi dać linka do tej gry?


www.nexon.net Tam na górze są takie animowane okna. Kliknij w takie jedno i wyskoczy ci strona Maple Story.

PS: Widzę datę posta, ale nie chcę, by temat zginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować