Zaloguj się, aby obserwować  
xRaphaelx

Maple Story - darmowy MMORPG

75 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2007 o 21:54, keVlar napisał:

mangą i tym podobnym shitem, czyli przyjmując Twój tok myślenia, jesteś dzieckiem, bo lubisz
np. Bleach, czy Hellsinga.

No wiesz...
Ja myśle, że te całe "Maple Story" to shit.
Czemu ? Wystarczy, że zobacze kolorowe,uśmiechnięte robaki które skaczą w twoją strone.
A grać to ci powiem, że grałem.Ale gdy pobrałem gre, założyłem konto i "spróbowałem" zagrać to poprostu mnie to dobiło.
Idziesz jakimś ludzikiem śmiesznym a cała rozgrywka przypomina mi typowe gry na Game Boy Advance (typu DB Adventure czy jakieś inne Pokemony).
Wystarczy, że troche się przeszedłem i zobaczyłem. I już żałuje, że straciłem czas na pobieranie tej "gry".
Oczywiście została ona odinstalowana i nie ma już jej na moim dysku.
A co do M&A, jeśli coś naprawde do niej masz to napisz w temacie "Manga i Anime-temat ogólny" a nie offtopujesz tutaj jak jakieś dziecko neo.
Pozdrawiam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi "kolego" cybekziom, ja do mangi i anime nic nie mam, tylko do Twojego poglądu na temat takiej, a nie innej grafiki w MS. Skoro sądzisz, że taka grafika jest "dziecinna", świadczy to właśnie o Twojej dziecinności, w tym właśnie momencie stajesz się hipokrytą. Oglądasz mangę, lubisz anime, a pamiętaj, że MS w zamyśle miało właśnie tak wyglądać. I na drugi raz nie wypowiadaj się w temacie, o którym nie masz absolutnie żadnego pojęcia. Na wyższych levelach potwory stają się, no nie wiem, mroczniejsze? Aha, nie ujawniaj się z takimi poglądami w gronie miłośników MS, bo zrobimy Ci wjazd na chatę i tym razem nie skończy się tylko na kablu podłączonym do prądu, a na prawdziwym krześle elektrycznym.

Nie pozdrawiam, bez najmniejszej drobinki poważania,
keVlar

PS Łapsko już nie czarne? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tej "gry" ma M&A ?
Poporstu napisałem jak bardzo gardze tą grą.Pomyśl logicznie.Ta gra jest stworzona na podstawie "jakiś kreskówek" ale nie M&A.
Ty kiedykolwiek oglądałeś jakieś Anime ? Powiesz Tak:Naruto.Yhy Anime z takimi filerami mnie poporstu osłabia ale to już inny temat.
Twierdzisz iż jestem dziecinny bo oglądam Anime i czytam Mangi.
Anime ma, że tak powiem "Mroczniejszy Klimat" a te twoje Maplet Story przypomina typową wieczorynke, którą oglądało się w dzieciństwie.
Twierdzisz-potwory stają się mroczniejsze ?
Haha jasne.Czarny,wielgachny stworek z uśmiechniętym ryjem.
A wjazdu na chate mi nie zrobicie bo w tą śmieszną gierke grają zaledwie 2,3 osoby w LW (i to w dodatku rocznik 94,och pyskate bydlaki,taaaa).
I to by było na tyle mojego udziału w tym temacie.
Rozmawiajcie i podniecajcie się dalej tym...czymś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku (?), nawet nie wyszedłeś z Maple Island, więc nie możesz mieć pojęcia, jak fajnie gra się dalej. Wbij chociaż drugiego joba i dopiero wtedy krytykuj, jak poznasz grę, bo zachowujesz się jak małolat, który myśli, że "ja mam zawsze rację, a kto mówi co innego to jest głupek /debil". Poza tym, zauważyłem, że czepiasz się jedynie grafiki. Grafika jest jaka jest, ale dlaczego Ci ona przeszkadza? Grałeś w Tibię, nie próbuj zaprzeczać, a jakoś do grafy nic nie miałeś. Poza tym bądź łaskaw zauważyć, że w MS nie ma czegoś takiego jak w Tibii, nie ma chamstwa, scammerzy zdażają się bardzo żadko, prawie każdy h- lvl będzie skłonny dać Ci chociaż te 10k, bo dla niego to jest nic. A Tibia? Podchodzisz do jakiegoś Super Demon Wielki Arek, prosisz i kasę, a dostajesz... SD-ka. A ty masz do Maple Story to, że robak się uśmiecha... Jesteś żałosny i żal mi Twoich kolegów (jeśli jakiś w ogóle masz). To co, może przestań kochać swoją mamę, bo się uśmiecha, albo jest stara, albo nie czytaj ulubionej książki, bo ma na okładce uśmiechniętego robaka...

Bez poważanie, z pogardą dla Twojej żałosnej osoby
keVlar

PS Nie pisz więcej w tym temacie, jeśli nic do niego nie wnosisz. Jeśli masz coś do mnie- moje gg jest pod spodem. Nie zamieniajmy forum w IRC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ma do tego Tibia?
Jak zwykle offtopujesz.
Jeśli twierdzisz, że nie mam kolegów to znak że jesteś zakompleksionym egoistą bo mieszkamy w tym samym mieście i dobrze widzisz ile mam tych (wg. ciebie) "żałosnych kolegów" a jest ich sporo.
A wiesz kto przeżuca tematy na rodziców ? "Dzieci Neo", ponieważ nie wiedzą co powiedzieć i urzywają znanych w sieci zrotów "twoja stara", "mama cie nie kocha" czy jakieś jeszcze inne zwroty.
1.KONIEC OFFTOPA
2.Nie napisze już ŻADNEGO posta w tym temacie chodźbyście niewiem jak o mnie mówili
PS
Jak coś masz do moich ziomów to powiedz to im.Nieźle utrą ci nosa jak będziesz tak o nich mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściagłem sobie europejskeigo maple story, zainstalowałęml go i gdy uruchamiam grę uruchamia się także game guard który wywala mi błąd 340. wie ktoś może co na to poradzić!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tymi tekstami o ,,Twoja stara" też mnie to zaczyna powoli denerwować, ale to dlatego że te dzieci są zakompleksione itp. itd.
I prośba: Uważaj na literówki bo dwa duże błędy widziałem, nie lubię czytać takich postów

No to będzie tak xD : Ja grałem w Maple Story, fajne, ale na dłuższą metę nudne, Questy praktycznie ciągle takie same, walka też jest nudna. Ale gra tak o przyjemna, ale to tylko zabawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet miałem polską gildię, 25 osób w niej było. Miałem 46 fightera i 36 sina. Postacie były bardzo dobre, ale dałem konto kumplowi z gildi. Teraz on ją kontroluje:D Ale miło mi się grało, nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrze, ze dawno nikt nic tu nie pisal:-p a Ja zaczolem z powrotem grac w to cos:-p tym razem na Europe bo Global chyba prze... za duzo osob gra:-p juz ppppprwaiiiiieeee 19 lvl Swordman;-p kogo lepiej robic Włócznika, Wojownika, czy Barda? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jakim bardzie, wojowniku ty mówisz?? Na 2nd job jest tylko Page - paź, spearman - włócznik oraz fighter - bojownik/wojownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:34, RedSqll napisał:

Bard, czy tam Paz kto jak woli :-p No, ale co polecilbys... hy? czy tylko przejenzyczenia
lapiesz??;>


Osobiście jakbym miał robić wara to tylko P)age bo ma na 3 jobie fajne skille. A tak to Spearman też jest dobry. Wojem w maple nie gram. MAM na maple global na bellocan wizarda i/l na 51 lvlu, swietnie sie gra, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 00:14, Pediator napisał:

ściagłem sobie europejskeigo maple story, zainstalowałęml go i gdy uruchamiam grę uruchamia
się także game guard który wywala mi błąd 340. wie ktoś może co na to poradzić!?


Mój kolega miał coś takiego i okazało się, że nie miał jakichś sterowników zainstalowanych... ale nie jestem pewien czy to na 100% to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z tą grą, kiedy mam włączony ekran logowania do gry. To wtedy w miejscu nick (password również), litery same się wpisują. Nic nie naciskam. Nawet po odłączeniu klawiatury. Co zrobić ?
Mam Windows Vista Home Premium z service packiem 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować