Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 Extended Cut ukaże się 26 czerwca

60 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Fanów, którzy czuli się rozczarowani zakończeniem Mass Effect 3, zapewne ucieszy wieść, że już 26 czerwca (4 lipca na PS3 w Europie) BioWare udostępni darmowe DLC Extended Cut, w którym znajdą się odpowiedzi na wiele nurtujących pytań.

Przeczytaj cały tekst "Mass Effect 3 Extended Cut ukaże się 26 czerwca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat omówiony wyżej stan gry jest automatem robiony przez samą grę. To ostatni zapis przed końcem gry, który można odgrywać nieskończoną ilość razy:) Co do dodatku o ile można to tak nazwać, mam nadzieje, że wyjaśni sporo rzeczy z tej łamigłówki na samym końcu. Wah, ale samej grze już niewiele pomoże. Takie coś powinno być już w trakcie premiery samej gry. Cóż, powodzenia BioWare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli

Spoiler

jeżeli chcesz poznać zakończenie to sobie włącz po przejściu gry save''a

Ale wydaje mi się, że będzie kilka dodatkowych filmów i ewentualnie to, co można było zobaczyć w wielu grach BioWare na koniec- to co się dzieje z bohaterami i światem po naszej przygodzie. Fakt, brak tego elementu trochę mi przeszkadzał, ale na zakończenie nie jestem zły- nawet mi się spodobało i po dłuższym rozmyślaniu je zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam się sobie dziwię, ale na ten moment na tę informację reaguję "Who cares?". Mass Effect 3 i jego zakończenie chodził mi po głowie przez jakiś tydzień po ukończeniu gry, a teraz leży sobie na półeczce i jakoś mnie nie kusi, by do niego wracać dla kliku dodatkowych cutscenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bazując na zdjęciach, które pokazano na stronie dlc możemy na pewno liczyć na parę cutscenek na silniku przed samym ''''wielkim finałem'''' + filmiki na koniec.

Szczerze mówiąc to również specjalnie mnie to już nie ekscytuje. Damage is done.

Zabawne, w Wiedźminie 2 mieliśmy identyczną sytuację. Ale w W2 były rozmowy i punkty kulminacyjne, które dawały satysfakcję i poczucie zwieńczenia, nawet bez poszerzonego zakończenia.

Przy ME3 chcę się już tylko powiedzieć: Mheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 22:12, Witka1995 napisał:

No, po odpowiednich patchach, porządnym zakończeniu i obniżce ceny trza będzie wreszcie
zakupić:)


To niestety nie będzie porządne zakończenie. Będzie tylko lekko przypudrowanym kiczem, którym było to pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 22:14, Llordus napisał:

To niestety nie będzie porządne zakończenie. Będzie tylko lekko przypudrowanym kiczem,
którym było to pierwsze.


To logiczne, że nie zmieniam ci zakończenia. Mogą jedynie zrobić tak, żeby było one bardziej zrozumiałe dla wszystkich fanów gry. A przecież mogli to olać i zostawić tak jak jest. Dla BioWare Mass Effect 3 był skończony i dobrze zrobiony technicznie jak i fabularnie. To, że coś takiego ma sytuację to tylko dowodzi tego, że jednak mają rozum choć sercem pewnie są w naszych kieszeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee... może nam np. wytłumaczyć

Spoiler

jak to nasi ludzie znaleźli się na Normandii i uciekali przed zamykającym się przekazem masy

. Zrobienie filmów nie jest rzeczą "od tak"- trochę przy tym roboty jest, trzeba znowu aktorów zaciągnąć do studia i wszystko nagrywać. A czy to jest szmira? Bardziej trochę uproszczenie sprawy, co nie oznacza że zakończyć serię z Shepardem trzeba było jakoś. Mi się od razu przypomina Matrix: Rewolucje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masłowego Efekta wywaliłem z dysku i nie chce mi się go instalować to tyle jeśli chodzi o "jakość" tej gry. "Przejdę" na youtubie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne po wyborze jednego z kolorów dostaniemy jakiś kilku /-nasto minutowy filmik, może jakieś wpis do notesu i basta. Nie napalajcie się.

Osobiście wolałby jakieś DLC z historią co się działo dalej, jakiś krótki epizod po całej batalii podsumowujący ogrom zniszczeń i śmierci. Może być płatne.




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 22:17, vegost napisał:

> To niestety nie będzie porządne zakończenie. Będzie tylko lekko przypudrowanym kiczem,

> którym było to pierwsze.

To logiczne, że nie zmieniam ci zakończenia. Mogą jedynie zrobić tak, żeby było one bardziej
zrozumiałe dla wszystkich fanów gry. A przecież mogli to olać i zostawić tak jak jest.
Dla BioWare Mass Effect 3 był skończony i dobrze zrobiony technicznie jak i fabularnie.
To, że coś takiego ma sytuację to tylko dowodzi tego, że jednak mają rozum choć sercem
pewnie są w naszych kieszeniach :)

Czyli jednak nadal będzie 1 zakończenie w 5 kolorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 23:39, LionelPL napisał:

Zapewne po wyborze jednego z kolorów dostaniemy jakiś kilku /-nasto minutowy filmik,
może jakieś wpis do notesu i basta. Nie napalajcie się.

Cóż, o tym była mowa od czasu zapowiedzi tego DLC. Inna sprawa że mało kto to wychwycił.

Dnia 22.06.2012 o 23:39, LionelPL napisał:

Osobiście wolałby jakieś DLC z historią co się działo dalej, jakiś krótki epizod po całej
batalii podsumowujący ogrom zniszczeń i śmierci. Może być płatne.

O lol. Bioware zwalilo zakończenie, a Ty chcesz im jeszcze płacić za nowe ?
Na głowe upadłeś ? To tak jakbyś kupił monitor z 20 martwymi pikselami po czym poprosił o nową matrycę, za którą dobrowolnie zapłacisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2012 o 23:42, NemoTheEight napisał:

Czyli jednak nadal będzie 1 zakończenie w 5 kolorach?

Dodadzą parę filmików, spekuluje się że może to być interaktywne zakończenie (coś jak te schizowe sny z martwym dzieciakiem) ale nic ponadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 23:42, NemoTheEight napisał:

Czyli jednak nadal będzie 1 zakończenie w 5 kolorach?


Zakończenie zostanie takie same. Po prostu wyjaśnią nam dosadnie i bez późniejszych wątpliwości co się stało na samym końcu. Ponoć nasze decyzję podjęte przez całą grę będą w jakimś tam stopniu wpływać na ogólny zarys zakończenia. Ponoć ma się różnić itp. Fajnie, gdyby nie fakt, że to będą tylko cut-scenki. Nie dziwi mnie zatem to, że moment w którym będzie się to działo, będzie dopiero na samym końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ciągle liczę, że w tej nowej cut-scence powiedzą nam jak byk, że Shep był indoktrynowany i dalej już bez naszej ingerencji poślemy Kosiarki z powrotem do dziury, z której wylazły...
Swego czasu, zaraz po premierze oglądałem chyba wszystko o teorii indoktrynacji ale dopiero przed 2h natknąłem się na filmik, który jest genialny i trwa 1h i 25min. Wszystko wyjaśnione tak klarownie, że bardziej się już nie da. Jak ktoś ma tyle wolnego czasu to bardzo polecam: http://www.youtube.com/watch?v=caAqFFhBn2U&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro dalej wszystko ma się sprowadzać do tych trzech durmych kolorów, to nawet nie będę sobie zawracał tym głowy. Szkoda nerwów na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Was: z zakupem Mass Effect 3 wstrzymałem się dlatego iż BARDZO nie spodobały mi się głosy niezadowolonych fanów, którzy stwierdzili, że wybory z poprzednich gier wpływające na finał trylogii to PIC NA WODĘ. Właśnie Extended Cut miało to zmienić...pytam, bo bardzo mi przypadła do serca ta seria, ale istotnym było dla mnie, aby decyzje z poprzednich części rzeczywiście miały jakiś oddźwięk w finale (mam save z jedynki, na którym grałem w dwójkę i teraz chciałbym w trójce go wykorzystać).

Czy teraz, po kupieniu Mass Effect 3, spatchowaniu go do najnowszej wersji oraz zainstalowaniu DLC Extended Cut będę mógł spokojnie wczytać stary save z poprzednich części i cieszyć się finałem trylogii? Są jakieś informację na ten temat?

Szczerze powiedziawszy: kwestia zakończenia nie jest dla mnie istotna, ale brak poczucia wpływu decyzji z poprzednich części jest dla mnie błędem dyskwalifikującym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować