Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 Extended Cut ukaże się 26 czerwca

60 postów w tym temacie

Wątpię, by chciało mi się przechodzić, aż tak spory (parę godzin gry) kawałek gry dla samego obejrzenia paru filmików. Nie ukrywajmy, końcówka pod kątem (nie tylko) urozmaiconego gameplay''u wypada blado, typowe dla Bio sztuczne przedłużanie gry i dobijanie expa przed finałowym starciem. A epizod w

Spoiler

Londynie

to ja już przechodziłem w pośpiechu na obniżonym poziomie trudności, bo ile można strzelać do tego samego, gdy zarazem fabuła zasadniczo stoi w miejscu.

Pozostaje mi liczyć na stosowne filmiki na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To muszę poszukać save z normala, bo przecież na Inanity nie będę się męczył, a na tym poziomie ostatnio skończyłem.

Po tylu miechach, to w sumie wszystko jedno co pokażą, jak to się mówi "damage is done"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 01:00, Revan91 napisał:

To muszę poszukać save z normala, bo przecież na Inanity nie będę się męczył, a na tym
poziomie ostatnio skończyłem.

Po tylu miechach, to w sumie wszystko jedno co pokażą, jak to się mówi "damage is done"


Przecież w opcjach można zmieniać poziom trudności O_o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 01:01, Bracio napisał:

> To muszę poszukać save z normala, bo przecież na Inanity nie będę się męczył, a
na tym
> poziomie ostatnio skończyłem.
>
> Po tylu miechach, to w sumie wszystko jedno co pokażą, jak to się mówi "damage is
done"

Przecież w opcjach można zmieniać poziom trudności O_o.


Ano można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Partacze z Bio (bo inaczej tego nazwać nie można) zaoferowali w pierwotnej wersji zakończenia w stylu 3 kolory do wyboru.
Wybory (jak mogłoby się wydawać) tak kluczowe dla universum jak

Spoiler

ocalenie królowej Raknii

w podstawowej wersji mają "ogromne" znaczenie:
Spoiler

a) ocaliłeś królową - w ME3 możesz zrobić to ponownie. Jeśli to zrobisz - dostajesz trochę punktów do siły militarnej floty (która i tak sama z siebie przydaje się tylko i wyłącznie po to, by mieć w ogóle wybór jednego z trzech kolorów końca)
b) zabiłeś królową - w ME3 dostaniesz unikalną opcję ocalenia surogatki królowej zrobionej przez Żniwiarzy. Jeśli to zrobisz, początkowo punkty siły militarnej przybędą, ale ostatecznie ubędą.



DLC extended cut wg wszelkich informacji ma dorzucić tylko parę cutscenek więcej.
Ale waga wyborów (na podanym przykładzie) jak i zakończenia typu "3 kolory" pozostaną bez zmian.
Sam sobie odpowiedz, czy chcesz tą grę kupować w tej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 02:15, Llordus napisał:

Partacze z Bio (bo inaczej tego nazwać nie można) zaoferowali w pierwotnej wersji zakończenia
w stylu 3 kolory do wyboru.
Wybory (jak mogłoby się wydawać) tak kluczowe dla universum jak

Spoiler

ocalenie królowej
Raknii

w podstawowej wersji mają "ogromne" znaczenie:
Spoiler

a) ocaliłeś królową - w ME3 możesz zrobić to ponownie. Jeśli to zrobisz - dostajesz
trochę punktów do siły militarnej floty (która i tak sama z siebie przydaje się tylko
i wyłącznie po to, by mieć w ogóle wybór jednego z trzech kolorów końca)
b) zabiłeś królową - w ME3 dostaniesz unikalną opcję ocalenia surogatki królowej zrobionej
przez Żniwiarzy. Jeśli to zrobisz, początkowo punkty siły militarnej przybędą, ale ostatecznie
ubędą.



DLC extended cut wg wszelkich informacji ma dorzucić tylko parę cutscenek więcej.
Ale waga wyborów (na podanym przykładzie) jak i zakończenia typu "3 kolory" pozostaną
bez zmian.
Sam sobie odpowiedz, czy chcesz tą grę kupować w tej sytuacji :)


Uff, dzięki, że podałeś mi taki przykład...do tej pory nie znam owego zakończenia serii.;) No ciekawe, może to DLC dorzuci jakieś większe zmiany? Generalnie bardziej zależy mi na głębszym przedstawieniu interakcji pomiędzy głównymi (starymi/nowymi) bohaterami serii.

Jak szybko można spodziewać się jakichś recenzji? W środę/czwartek się już pojawią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tylko narzekacie. Żaden z was jeszcze dlc nie widział, ale wy już wiecie, że bedzie do kitu. Skoro macie taki dar jasnowidzenia to sugeruje najbliższy punkt lotto. Wtedy wasze "zdolności" zdadzą się na coś pożytecznego.

A mówiąc poważnie to ja też oczekiwałem czegoś więcej. Jednakże z krytyką poczekam, aż przejdę wspomniane dlc. A nuż jednak zrobili coś sensownego, a nie uskutecznili trolling względem graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extended Cut - nagle zaczyna grać szybka, skoczna muzyka elektroniczna, a Shepard tańczy...

you can fight like a krogan
run like a leopard
but you''ll never be better
than commander shepard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 09:02, Silverburg napisał:

Wszyscy tylko narzekacie. Żaden z was jeszcze dlc nie widział, ale wy już wiecie, że
bedzie do kitu. Skoro macie taki dar jasnowidzenia to sugeruje najbliższy punkt lotto.
Wtedy wasze "zdolności" zdadzą się na coś pożytecznego.


Rozwinięcie zakończenia, która można o kant dupy rozbić z pewnością NIE jest do kitu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 09:02, Silverburg napisał:

Wszyscy tylko narzekacie. Żaden z was jeszcze dlc nie widział, ale wy już wiecie, że
bedzie do kitu. Skoro macie taki dar jasnowidzenia to sugeruje najbliższy punkt lotto.
Wtedy wasze "zdolności" zdadzą się na coś pożytecznego.

To Bioware, po nich nie spodziewam się zbyt wiele. Poza tym, sami mówili wielokrotnie, że zakończenia nie zmienią, tylko dodadzą nowe sceny. A to właśnie z tym jest problem. Zakończenie w ME3 należy całkowicie zmienić (przede wszystkim wywalić Star Child) a nie dodać dodatkowe fragmenty, by nie było dziurawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oprócz tego co było potem, to zakończenie było jak dla mnie dosyć jasne. ale nie zienia to faktu, że i tak przejdę je ponownie bo chcę zobaczyć co dodadzą. a samo zakończenie i tak było epickie, więc takie rzeczy można oglądać wiele razy (jak np. władcę pierścieni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to dedukcja i wnioskowanie?
Wszystkie zapowiedzi DLC które dotąd czytałem + to co dostałem w grze (sam grałem) vs zapowiedzi twórców pozwalają wysnuć tylko i wyłącznie jeden wniosek.
Co zresztą nie dziwi, bo jak mówi takie jedno powiedzenie - "z gówna bata nie ukręcisz".

Fakt jest taki, że goście z BIO jednak przestraszyli się reakcji społeczności. Dlatego zamiast teraz tłuc jakieś DLC za kapuchę, robią to "extended cut" licząc na to, że tanim kosztem się wyłgają z tego partactwa, które już sprzedali.

Zresztą zapytam inaczej.
Jak by Ci jakiś politykier (dowolny, z dowolnie wybranego ugrupowania - oni wszyscy po jednych pieniądzach są, niestety) zaczął obiecywać, że jak tylko go wybierzesz do Sejmu lub na Prezydenta to on będzie najlepszym gościem na tym stanowisku od lat - uwierzyłbyś w takie "zapowiedzi jakości"? Czy założył że gościu ściemnia bo ma w tym interes i dba o wizerunek? Z Bio i zakończeniem ME3 jest dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie, że BioWare powie coś w stylu: "To nie było oficjalne zakończenie a indoktrynacja. Ale żeście taki raban zrobili, że możecie o nim zapomnieć i macie te swoje extended cut"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 11:32, Llordus napisał:

Jak by Ci jakiś politykier


Przykład nietrafiony - politycy robią tak od lat i ludzie się nabierają. Bioware też tak robi - i ludzie się nabierają (czy to na DA2, czy ME3).

Dnia 23.06.2012 o 11:32, Llordus napisał:

Fakt jest taki, że goście z BIO jednak przestraszyli się reakcji społeczności. Dlatego zamiast teraz tłuc jakieś DLC > za kapuchę, robią to "extended cut" licząc na to, że tanim kosztem się wyłgają z tego partactwa, które już
sprzedali.


+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"gracze będą mogli zobaczyć nowe scenki w zakończeniach i dowiedzieć się, jak ich decyzje podejmowane w trakcie gry wpłyną na dalsze losy galaktyki, ze szczególnym uwzględnieniem ich poprzednich sukcesów i porażek. Dodatek zasadniczo nie zmieni zakończenia, po prostu poszerzy je o nowe informacje" - przecież to nielogiczne. Skoro zakończenie pozostaje (wybór 3 kolorów), to nasze decyzje nadal nie mają na zakończenie żadnego wpływu. Gramy jak chcemy, każdy ma takie samo zakończenie. A durnoty i nielogiczności jak były, tak zostają. Tylko poszerzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 11:48, Atanael napisał:

Mam dziwne wrażenie, że BioWare powie coś w stylu: "To nie było oficjalne zakończenie


Masz złe wrażenie. To BYŁO oficjalne zakończenie, historia Sheparda nie będzie już kontynuowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować