Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo: Gracze ciągle chcą czegoś więcej

19 postów w tym temacie

Niech dadzą wreszcie niebajkowe, poważne Pokemony z dojrzałą fabułą. Najlepiej PEGI 18+. Nie jestem jakimś epickim fanem serii, ale to bym wręcz zapre-orderzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 13:45, NemoTheEight napisał:

A co? Jasne,że najlepiej by było gdyby gracze stwierdzili "Ok. róbcie ciągle t samo,
albo i mniej, a my wam damy kasę." Ale tak nie działa ŻADEN rynek.

[Patrzy na Activision z Blizzardem i IW/Treyarch, EA z DICE, Danger Close i EA Sports czy na Ubisoft ze studiem w Montrealu i nie dowierza...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się ciągle wydaje, ze Nintendo to będzie ciągle narzekać- a bo gry są nastawione na agresję i brutalność, a to że gracze są wymagający... zaraz będzie, że już hydraulik nie zadawala tak jak kiedyś. To może zróbcie nowe Mario z Marią- hydrauliczką. Ciekawe ile osób to łyknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 13:19, Karfein napisał:

Niech dadzą wreszcie niebajkowe, poważne Pokemony z dojrzałą fabułą. Najlepiej PEGI 18+.


Jaja sobie robisz? To by zabiło klimat Pokemonów. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 16:57, Kadaj napisał:

Jaja sobie robisz? To by zabiło klimat Pokemonów. : /


Jakby zrobili jedną taką grę, to by żadnego klimatu nikomu nie zabiło. Ludzie, którzy wychowali się na Pokach, już są dorośli. I chętnie bym zobaczył taką doroślejszą wizję tych stworzeń także poza DeviantArtem czy Apokelypse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 13:19, Karfein napisał:

Niech dadzą wreszcie niebajkowe, poważne Pokemony z dojrzałą fabułą. Najlepiej PEGI 18+.
Nie jestem jakimś epickim fanem serii, ale to bym wręcz zapre-orderzył.

Biorąc pod uwagę fakt, że seria Pokemon od kilkunastu lat cieszy się niezmienną popularnością wprowadzając jedynie zmiany, a nie rewolucje, śmiem twierdzić że twoja propozycja rzeszy zwolenników nie ma.

Przynajmniej nie w całości.

Bo o ile sam bardzo chętnie widziałbym bardziej shounenowe klimaty w Pokemonach, jak np.bardziej dramatyczny wątek walki ze złem, miłość, śmierć (choć to dotyczy bardziej anime, bo w grze miałoby to mniejsze znaczenie), o tyle treści +18 (a taką klasyfikację dostaje głównie erotyka i brutalna, krwawa przemoc) uznałbym za bezsensowny zabieg nic niewnoszący do treści tworu.

A co do komentarza pana Fils-Aime - to norma. Nikt nie mówił, że będzie lekko. I fakt, że jak do tej pory odpowiadacie na wołania graczy z pewnością przyczynia się do znacznej poprawy wizerunku Ninny w ich oczach (nawet jeżeli niechętnie się tym chwalą ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Od lat ta społeczność mówiła "Reggie, jeśli chcesz coś wydać, to wydaj grę Mario". Stworzyliśmy zatem grę Mario, a oni na to "i co jeszcze"?"
W oryginale było jeśli dobrze pamiętam że ludzie mówili że chcą w końcu Mario na start konsoli.

Teraz to brzmi jakby gracze podsunęli Nintendo pomysł na Mario.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 15:39, Numenpl napisał:

ta tyle że nitendo daje tą samą grę od jakiś 15 lat jedyne co zmienia to grafikę lub
nic.

20120624231827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niezłe choć i tak te serie wypadają lepiej niż hity nitendo. rozwój tych gier stanął zazwyczaj po 4-6 części nie tak jak gry nitendo po pierwszej lub drugiej. I chyba tylko metroid na tle całej reszty N''ki a najgorzej to chyba zelda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili gracze w internecie przypominają bandę rozkapryszonych dzieciaczków, hejcących wszystko, z drugiej jednak strony przyjmujących kolejne odsłony 6+ częściowych serii(w których z każdą częścią zmienia się co najwyżej grafika) z uśmiechem na ustach.
Jednym słowem, banda rozkapryszonych bachorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 23:12, Hellmut napisał:

Bo o ile sam bardzo chętnie widziałbym bardziej shounenowe klimaty w Pokemonach, jak
np.bardziej dramatyczny wątek walki ze złem, miłość, śmierć (choć to dotyczy bardziej
anime, bo w grze miałoby to mniejsze znaczenie), o tyle treści +18 (a taką klasyfikację
dostaje głównie erotyka i brutalna, krwawa przemoc) uznałbym za bezsensowny zabieg nic
niewnoszący do treści tworu.


No niby jest troszkę ten Pokemon Conquest, ale coś czuję, że podejdą do tego zbyt dziecinnie (rating: everybody :/). Ja bym chciał fabułę w tym pełną napięcia, zdrady, jakiegoś romansu, postaci bez czerni i bieli, nieliniową fabułę, możliwość dołączenia do tych złych... wróć, bardziej szarych. Po prostu mam dość ciągle tłuczenia w to samo.
Link jak coś do Conquesta: http://www.pokemonconquest.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 17:11, Karfein napisał:

Jakby zrobili jedną taką grę, to by żadnego klimatu nikomu nie zabiło. Ludzie, którzy
wychowali się na Pokach, już są dorośli.


Ja się wychowałem na Pokemonach i te najnowsze generacje Pokemonów są świetne. Nadal je uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 08:40, Piotrbov napisał:

Ja się wychowałem na Pokemonach i te najnowsze generacje Pokemonów są świetne. Nadal
je uwielbiam.


Nie mówię, że nie są. Sam śledzę, w co Suomalainenka ostro nadaje co rusz i sam też cosik się bawię. Ale tak raz by mogli zaeksperymentować z czymś. Nie sprzeda się czy coś, zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować