Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To już pewne: Dawnguard, dodatek do Skyrima, ukaże się w przyszłym tygodniu

13 postów w tym temacie

Adam Berlik

Data premiery pierwszego rozszerzenia do The Elder Scrolls V: Skyrim, zatytułowanego Dawnguard, dotychczas była orientacyjna. Dopiero teraz Bethesda potwierdziła, że dodatek ukaże się w planowanym terminie.

Przeczytaj cały tekst "To już pewne: Dawnguard, dodatek do Skyrima, ukaże się w przyszłym tygodniu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 17:17, SerwusX napisał:

20 godzin?! Wow, główny wątek podstawki zajmuje 5-10. :)


Nie ufaj ściemom twórców co do długości gry/dodatku. Zawsze zawyżają o jakieś 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 17:17, SerwusX napisał:

20 godzin?! Wow, główny wątek podstawki zajmuje 5-10. :)

Ja tam nie narzekam. Podstawka (okej nie glowny watek, ale w gry TeS nie gra sie tylko dla glownego watku) i nabite tam 148 godzin utwierdzaja mnie za kazdym razem ze gra jest warta swej ceny (ktora z reszta nie byla jakas wysoka w porownianiu do pewnych innych tytolow).

Kupie dlc jak sie ukaze na pc. Moze uda mi sie z niego wycisnac wiecej niz 20 godzin;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 17:49, Harpen napisał:

> A wiadomo kiedy się ukaże dla posiadaczy polskiej wersji PC?

Po ok. 30 dniach.

Polskiej PCtowej a nie PCtowej ogólnie. Grę wydaje w naszym kraju Cenega a ich historia z grami Bethesdy jest długa i obfituje w same faile. Jestem się gotów założyć, że na Steamie u nas to DLC będzie zablokowane i będzie w naszym kraju wydane tylko pudełkowo.

Co mi zresztą przypomniało - chciałem kupić Skyrima w letniej promocji na Steamie (bo na pewno się pojawi) wraz z RAGEm, ale nici z tego, bo ich na naszym Steamie nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 17:20, NeroNarmeril napisał:

> 20 godzin?! Wow, główny wątek podstawki zajmuje 5-10. :)

Nie ufaj ściemom twórców co do długości gry/dodatku. Zawsze zawyżają o jakieś 50%.


Ta, oczywiście. Przejście Diablo III zajmuje 4-5h, mi zajęło 30h. Co to za granie w pierwszym przypadku? Zero przyjemności z parcia przed siebie i olewania wszystkiego na swojej drodze, byle tylko dotrzeć do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 17:32, Harpen napisał:

Moim zdaniem granie w TES tylko dla głównego wątku, to wyrządzanie krzywdy tej grze.
:)


Zgadzam się. W serii TES nigdy nie był ważny wątek główny, więcej się działo w zadaniach dla gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 17:53, TobiAlex napisał:

Ta, oczywiście. Przejście Diablo III zajmuje 4-5h, mi zajęło 30h.

TWÓRCOM a nie speedrunnerom. Learn2read.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 40h myślałem, że to najlepsza gra w jaką życiu grałem, potem niestety te ciągłe wycieczki do jaskiń mnie znudziły i grę skończyłem w 62h, bo już na szybko kończyłem te bardziej interesujące wątki.

Mimo tego copy-paste i monotonności trzeba pochwalić Bethesdę bo stworzyli świetną grę. O wiele lepszą niż Oblivion. Liczę na to, że ich DLC dodadzą nowości, a nie więcej lochów i jaskiń. Może nowe zagadki?


Ja w każdym swój egzemplarz Skyrima już sprzedałem. Teraz czekam na edycję GOTY, którą na pewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować