Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 14:14, Baluk25 napisał:

dobra jest ;] u mnie w szkolę nie wolno mieć długich więc mam krótki (szkoła przy liceum ;/)


haha dobrze ze jeszcze nie każą chłopcom golić nóg ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem źle ścięte włosy i długie źle teraz wyglądają więc muszę ściąc jeszcze raz. Najbardziej denerwuje mnie to, że mówię fryzjerce, żeby ścieła tak i tak, a ona wogóle się nie słucha i później wychodzi jakbym sobie piłą łańcuchową ścinał włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwują długie włosy po bokach głowy xD na górze mogą być długie ale po bokach i z tyły nie!!!
A dziewczyny ładnie w długich wyglądają :D
Edit:krótkie są lepsze bo gdy myję się pod prysznicem i pomoczę włosy to przejadę raz raz ręcznikiem i głowa sucha :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 07:28, micaa napisał:

Zdecydowanie krótkie. Nie nawidze widoku jak chlopak ma długie włosy ;/


Ja mam długie i nienawidzę(podkreślam że tak to się pisze:)) jak ktoś na forum pod podpisami daje linki do Bitefightów czy innych śmieci^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 07:28, micaa napisał:

Zdecydowanie krótkie. Nie nawidze widoku jak chlopak ma długie włosy ;/


nie wiem czemu?! zapewne jestes jednym z typu dresiarzy z łysą głową jeśli takie masz podejście.

Ja jestem zdecydowanie za długimi włosami, ponieważ uważam że w tedy (kiedy sie ma oczywiście jeszce fajne te włosy) osoba staje sie oryginalna a to naprawde sie liczy. Pozatym ładne dziwczyny poprostu na tą LECĄ!! szczególnie jak masz chociażby fajne dredy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 13 lat i metalu i podtypow tego typu muzyki nie lubie ;] Poprostu u mnie jest zasada że krótkie włosy mają chłopacy a długie dziewczyny, jeżeli jest inaczej to już mi się nie zbardzo podoba ;P

Dawid Taal - To chyba było złośliwie, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 14 lat od 2 lat włosy mam za łopatki u uwazam ze kazdy kto uwaza ze chlopak z dlugimi włosami wygłada jak baba jest w błedzie
ludzie czy wy wogule patrzycie na kogos twarz a nawet jak stoi do was tylem to da sie rozpoznac plec z budowy ciala albo ubioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2007 o 16:22, micaa napisał:

Dawid Taal - To chyba było złośliwie, nie ?


Oczywiście:) A uwaga bardzo ważne: długie włosy nie równa się fan metalu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem długie włosy, potem zrobiłem sobie dready, potem zgoliłem i nosiłem irokeza i na starość mam normalnie krótkie włosy. Co nie znaczy, że przestała mnie bawić muzyka, dla której zapuściłem włosy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję włosy krótkie, ale nie za krótkie, czyli takie, aby można było je postawić na żel. Wg mnie, włosy długie są "zarezerwowane" dla dziewczyn i to one powinny je nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długie oczywiscie.Co do ich mycia to mi nie robi roznicy poniewaz jak miałem krotkie to tez chodziłem codzennie pod prysznic.Włosy najlepiejw ygladaj swiezo po umyciu.Takie pachnace i swieze i puszyste.Ja mam bardzo geste wlosy i chudą twarz(patrz, Zdjecia forumowiczow) i odstajace uszy wiec lepiej mi w długich.Nie dosc ze długie włosy maskuja kilka moich wad to jeszcze jak je dobrze wyszczotkuję to dziewczyny mi ich zazdroszcza x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czepiacie się długich włosów a Jezus miał długie włosy! hehe a tak na serio dobrze jest jak każdy ma takie włosy w jakich dobrze się czuje, a ludzie którzy próbują komuś narzucić swoją wolę nie są zbyt ''przyjaźni'', więc jak ktoś ma zamiar powiedzieć, że ''nienawidzi'' czegoś niech ma na uwadze to, że on sam może paść ofiarą takiego myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować