Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2008 o 22:38, Vesania666 napisał:

ja mam jeszcze długie (zapuszczałem rok), trochę za ramiona i w przyszłym tygodniu ścinam
:D tzn. nie na pałe ;P

Buuu... Ves traci swe boskie kędziorki :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 19:38, Xyb3r napisał:

Ja jestem zwolennikiem włosów krótkich (nawet bardzo krótkich). Jakoś mi się nigdy nie
chciało zapuszczać ;p

U mnie jest tak samo , większość mężczyzn czy też chłopaków w długich włosach wyglądają jak dziewczyny , według mnie o wiele lepiej jest w krótkich włosach , ale to tylko moje zdanie , jest przecież też trochę ludzi , którzy lubią mieć długie włosy , choć krótkie są chyba bardziej wygodne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Długie włosy to jest to! Sam zapuszczam swoją małą szopę od 4 lat ,lecz nie są zbyt długie (naturalnie skręcone do szyi ,wyprostowane za ramiona. Nie widziałem fryzjera od ponad 2 lat i nie mam zamiaru się z nim spotkać.
Noszenie długich włosów fajnie wygląda ,a poza tym można zrozumiale dla każdego wyrazić siebie i swoje poglądy (Wojsko-NIGDY!).
Ps. Dla posiadaczy długich grzyw- nie powinno się ich myć codziennie ,ponieważ tłuszcz i łój są ich naturalną ochroną ,kiedy zbyt często ją usuwamy włosy są słabe i łamliwe (ja mam wtedy siano) ,aby było higienicznie i w zgodzie z wytworami głowy polecam myć je co 2 dni.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat !
Muszę przyznać, że obecnie mam dosyć krótkie włosy ale mam zamiar je trochę "zapuścić" ;]
Kiedyś już próbowałem to zrobić lecz miałem małe problemy (moje włosy są strasznie gęste i w niektórych miejscach się kręcą), lecz teraz mam zamiar regularnie chodzić do fryzjera na cieniowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem zapuszczać włosy, ale za dużo się nasłuchałem od kumpli. Jeden ma włosy do łopatek i ciągle mówi, że wygląda w nich jak gej xD i szuka pretekstu żeby je obciąć. Drugi kolega miał włosy ponad łopatki, jednak nie dawno je ściął. Gdy zapytałem się go czy będzie jeszcze zapuszczał,odpowiedział, że nie wiem jak to beznadziejnie jest i że już więcej nie zapuści. Tak więc na razie pozostanę przy swoich krótkich włosach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś chciałem zapuszczać włosy, ale za dużo się nasłuchałem od kumpli.
A co "kumplom" do twoich włosów... Chcesz miec dlugie to zapuszczaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem włosy do ramion ale dzisiaj poszedłem je ściąć. Teraz mam grzywkę z 3cm a a bardziej z tyłu na górze głowy z 1,5. Z tyłu i po bokach bardzo krótkie. A tak prawdę mówiąc. Jak ma się długie włosy to można robić fajne fryzury ale tak to jak się pocą i mokre całe i trzeba często myć, trzeba często czesać, dużo szamponu idzie, w lato jest gorąco ale w zimę czapki nie potrzeba jak nie wieje xD
A krótkie to się nie moczą, szybko wysychają, w lato jest zimno, nie trzeba czesać... :)
To zależy jak komu wygodniej. Obie fryzury są tak samo dobre :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i lubię krótkie włosy. Długie mnie jakoś u facetów wkurzają. W szkole na w-f jest taki gościu co ma włosy do ramion i jak tak na niego patrzę to mam ochotę dać mu w ryj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... no ja jako dziewczyna wolę dłuższe :DD ;))
ale zapewne temat był stworzony głównie z myślą o płci męskiej ;))
a więc... hm... jedyne co mi się nie podoba u kolesi - to jak mają już dłuższe te włosy, ale strasznie zaniedbane :P ... albo tłuste ;P ... to jest masakra :D
niektórym długie pasują, inni wyglądają w takich jak jakieś ... ''placki'' :D ...
co tu dużo pisać - wszystko zależy od osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 01:49, Nevrac napisał:

Ja mam i lubię krótkie włosy. Długie mnie jakoś u facetów wkurzają. W szkole na w-f jest
taki gościu co ma włosy do ramion i jak tak na niego patrzę to mam ochotę dać mu w ryj
xD

Weź pod uwagę,że on może chcieć ''''dać ci w ryj'''' za twoje krótkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie strzyge od marca ^^, włosy, jak wyprostuje grzywke, zasłaniają mi oczy, nawet git tylko przeszkadzają na WF-ie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak włosy długości tak około 8 cm. Nie lubię mieć krótkich bo takie noszą wszyscy, namawiały mnie do tego koleżanki, ale i tak się nie zgodziłem. Kiedyś miałem długie i wyglądałem brzydko, to było 3 lata temu i od tej właśnie pory mam 8 centymetrowe włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować