Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 20:47, W.S.A.D napisał:

A w polsce jest taki "bank" ? Bo ak na wszelki wypadek, jakbym miał zciąć (chociaż nie
zamierzam) na ciężkie czasy xD


to nie bank to fryzjer, jeśli jest u ciebie gdzieś w okolicy zakład fryzjerski oferujący przedłużanie włosów (dokręcają je taka maszynką do oryginalnych) to prawdopodobnie odkupili by od ciebie włosy i strzyżenie gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem, bo strasznie przetłuszczają mi się włosy, tak gdzieś po trzech dniach od mycia maks.
I teraz pytanie do was: jaki jest najlepszy szampon, aby pozbyć się przetłuszczania włosów? Na poprzednich stronach pisaliście o jakimś szamponie z rzepą...? Prawda to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... rozwiązaniem może być mycie częściej niż raz na 3 dni... Ja długich nie myłem najdłużej tydzień bo chorowałem i nie było aż tak źle ale mimo to nie mogę jakoś znieść kiedy myje włosy rzadziej niż raz na dwa dni. A jak pracowałem w knajpie to nawet 2 razy dziennie no ale szampon kiedyś się kończy... Na przetłuszczanie się jest dobry np. szampon z czarnej rzepy joanny. Ogólnie cuda z czarnej rzepy zmniejszają aktywność gruczołów łojowych które są przyczyną np. przetłuszczających się włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:18, kedzior141 napisał:

Ja mam problem, bo strasznie przetłuszczają mi się włosy, tak gdzieś po trzech dniach
od mycia maks.
I teraz pytanie do was: jaki jest najlepszy szampon, aby pozbyć się przetłuszczania włosów?


Nie wiem ale ja bym mógł doradzić szampony Garniera sam używam, a ostatnio włosy myje raz na tydzień. Dzieki temu jak wstaje rano to az tak nie stoją na wszystkie strony i wcale się tak szybko nie przetłuszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:18, kedzior141 napisał:

Ja mam problem, bo strasznie przetłuszczają mi się włosy, tak gdzieś po trzech dniach
od mycia maks.
I teraz pytanie do was: jaki jest najlepszy szampon, aby pozbyć się przetłuszczania włosów?
Na poprzednich stronach pisaliście o jakimś szamponie z rzepą...? Prawda to?:)

Jeee tam. Ja przy krótkich włosach muszę myć codzinnie, by tluste nie były. Szampon? Coś z Rzepą, jej siła i potęga jest wielka! A tak serio, to na prawdę pomaga przy takich problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:44, THE WITCHER1990 napisał:

> Ponadto od paru miesięcy gram na gitarze, więc ciut dłuższe
> włosy są niejako nieodzowne. Widzieliście jakiegoś szanującego się pr0gitarzystę
z krótkimi
> włosami (no, poza Satrianim :)). Jakże więc mógłbym ja, mistrz riffowania, Bóg gryfu,

> władca strun i w ogóle muzyczny masterogarniacz nie mieć odpowiednio długich włosów??

> A co do higieny, to i tak myję włosy codziennie, więc mi tam bez różnicy
Widzieliście, widzieliście:) Kirk Hammett, James Hatfield, Jason Newsted po Loadach i
Reloach. James nawet wcześniej jak se łeb rozwalił czy go fajerwerki poparzyły nie pamiętam
dokładnie:D


Kirk aktualnie ma długie, James raczej krótkie (chociaż całkiem krótkie to one nie są), a Jason to on jeszcze żyje ? :P To ścięcie włosów akurat nie za bardzo im służyło :)

Ja zamierzam sobie długie zrobić tylko boje się trochę swojego wyglądu w długich :) no i to kupa czasu na zapuszczanie tego to to :-/ gitara już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:18, kedzior141 napisał:

Ja mam problem, bo strasznie przetłuszczają mi się włosy, tak gdzieś po trzech dniach


Hehe, ja mam już dosć długie, i muszę myć codziennie :F Strasznie mi się przetłuszczają, a jak są długie to już w ogóle masakra :P Trzeba eksperymentować z róznymi szamponami ... :] A rzepy osobiście nigdy nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz używam Clear Men, i przetłuszczają mi się tak po dwóch- trzech dniach... Cóż, jak mi się skończy to spróbuję tego szamponu joanny z rzepą;)
Poza tym używam też już drugi tydzień Nizoral''u (2 razy w tygodniu) żeby pozbyć się tego beznadziejnego łupieżu, i faktycznie widać jakąś różnicę, zobaczymy co będzie po kolejnych dwóch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włosy jak najbardziej krótkie, długie może i są fajne ale dużo pracy przy nich (mycie, czesanie etc.). Natomiast broda jak najbardziej długa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 12:11, Zauri napisał:

no tak, nizoral jest skuteczny, tylko ile trzeba za niego bulic (auć!)


Fakt, dwadzieścia parę złotych to niemało. ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a więc na przetłuszczające się włosy szampon Joanny z rzepą.

Macie jakiś sposób, żeby kiedy włosy już są dosyć długie, to żeby włosy nie robiły szopy, tylko po prostu sobie rosły w dół?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała szansa, że ktoś mi odpowie, no ale :P
Szukam prostownicy do włosów normalnych, z dość wąską konstrukcją, napięcie >50W, płytki ceramiczne, regulacja temp... Jakieś pomysły? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 16:16, Mr.M napisał:

Mała szansa, że ktoś mi odpowie, no ale :P
Szukam prostownicy do włosów normalnych, z dość wąską konstrukcją, napięcie >50W,
płytki ceramiczne, regulacja temp... Jakieś pomysły? :P


No to żeś wyjechał xP Mi się tylko leciutko kręcą końcówki, nie są idealnie proste, no ale ja Ci nie pomogę. I też wątpię by ktokolwiek to zrobił. Chociaż jeśli pamiętam to chyba IgorFCBayern coś kiedyś się prostownicą bawił. Albo mi się wydaje :P Whatever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 16:16, kedzior141 napisał:

Macie jakiś sposób, żeby kiedy włosy już są dosyć długie, to żeby włosy nie robiły szopy,
tylko po prostu sobie rosły w dół?;P


Przyłączam się do pytania kolegi. Teraz mam niezłą szopę na głowie, włosy nie są jeszcze długie bardzo, ale nie wiem co z nimi robić, żeby rosły w dół, a żebym nie wyglądał jak debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też by się prostownica przydała :P Bo mnie wkurzają, nie tyle te z boku co z tyłu... wyglądają co najmniej dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 17:00, Outlander-pro napisał:

Chociaż jeśli pamiętam to chyba Igor FCBayern coś kiedyś się prostownicą bawił. Albo mi się wydaje :P

Wydaje Ci się :P Raz w życiu używałem prostownicy - kiedy byłem u zaprzyjaźnionego fryzjera, który bonusowo "przejechał" mnie tą machiną ;)

Jeżeli chodzi o przetłuszczające się włosy to jest to naturalny skutek uboczny dojrzewania. Kiedyś musiałem myć włosy co 3 dni, a teraz co dwa, a niekiedy nawet codziennie. Trzeba to po prostu przeczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować