Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2009 o 18:14, Chaotizz napisał:

Stereotypowe i głupie myślenie. Pogratulować.

Ale to moje zdanie, więc nie masz czym się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 17:48, Igor FCBayern napisał:

> Chociaż jeśli pamiętam to chyba Igor FCBayern coś kiedyś się prostownicą bawił.
Albo mi się wydaje :P
Wydaje Ci się :P Raz w życiu używałem prostownicy - kiedy byłem u zaprzyjaźnionego fryzjera,
który bonusowo "przejechał" mnie tą machiną ;)


A to przepraszam :) Pamiętam tylko, że ktoś kiedyś w tym temacie opowiadał o swoich przygodach z prostownicą i jeśli dobrze pamiętam, to sobię szybko darował.
Nie wiem czemu Ciebie skojarzyłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę mieć krótkich włosów, więc zawsze na głowie mam, że tak powiem - ''szopę'' :D. Poza tym w krótkich włosach wyglądam naprawdę okropnie, do tego noszę okulary, co powiększa efekt beznadziejności fryzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 16:16, kedzior141 napisał:

Dobra, a więc na przetłuszczające się włosy szampon Joanny z rzepą.

Macie jakiś sposób, żeby kiedy włosy już są dosyć długie, to żeby włosy nie robiły szopy,
tylko po prostu sobie rosły w dół?;P

No ja chodzę regularnie co miesiąc do fryzjerki (znajoma taty) na przycinanie końcówek - wtedy rosną szybko, równo i zdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie podczas wakacji koleżanki prostowały prostownicą. :P (znaczy nie mnie, tylko włosy na głowie) Nie potrzebowałem prostych włosów, ale oddałem się im(znaczy pozwoliłem sobie prostować włosy na głowie. Mówię by nie było skojarzeń :D) i wtedy tak fajnie było cieplutko w szyję, tylko raz było głupio, bo miałem w jednym miejscu włosy mokre i zadymiło się trochę, więc nie polecam prostownic. :D Tak nawiasem powiem ,że teraz znowu zapuszczam sobie długie włosy i trochę głupio jest bo bo mi oczy wpadają. ;/

Pozdr. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 18:15, xbit71 napisał:

> /.../ > Ale to moje zdanie, więc nie masz czym się martwić.

Moje też, więc może powinien zacząć się martwić? Albo chociaż spokojnie, bez epitetów, uzasadnić swoje zdanie?
Już w starożytności mężczyźni nosili krótkie włosy. A to dlatego, ze w walce przeciwnik nie mógł złapać za włosy...w końcu jest to argument historyczny ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się poskarżyć. Używałem Nizoralu przez cztery tygodnie, dwa razy w tygodniu, tak jak było napisane, i nic nie pomogło :( dalej mam łupież. I co teraz? Może nie powinienem przed nizoralem myć włosów innym szamponem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 16:41, kedzior141 napisał:

Muszę się poskarżyć. Używałem Nizoralu przez cztery tygodnie, dwa razy w tygodniu, tak
jak było napisane, i nic nie pomogło :( dalej mam łupież. I co teraz? Może nie powinienem
przed nizoralem myć włosów innym szamponem?



Niekoniecznie drogi reklamowany, znaczy taki, który Tobie pomoże :-( Polecam szampony dla dzieci, typu Bambino. Dlaczego? Bo nawilżają skórę głowy i łagodzą wszelkie podrażnienia, są delikatne dla skóry i włosów. A zobaczysz jakie będziesz miał pióra puszyste^^ Po stosowaniu ok tydzień tego szamponu poczujesz znaczną różnicę (bądź zapomnisz o problemie), potem poszukaj jakiegoś odpowiedniego szamponu dla siebie, polecam firmę Nivea bądź też Young- są to bardzo tanie ale świetne szampony, dostępne w drogerii Rossmann . Szczerze mówiąc, odkąd używam jednego z szamponów Young (dłuuuuugo już) , nie wiem co to łupież :-)

Warto pamiętać, że trzeba dostosować szampon do rodzaju skóry, a gdy problem się długo utrzymuje konieczna jest wizyta u dermatologa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 18:58, KrzysztofMarek napisał:

Moje też, więc może powinien zacząć się martwić? Albo chociaż spokojnie, bez epitetów,
uzasadnić swoje zdanie?
Już w starożytności mężczyźni nosili krótkie włosy. A to dlatego, ze w walce przeciwnik
nie mógł złapać za włosy...w końcu jest to argument historyczny ;-D


Ale cała Drużyna Pierścienia ma włosy długie, zatem długie rządzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 16:52, Lillith napisał:

Niekoniecznie drogi reklamowany, znaczy taki, który Tobie pomoże :-( Polecam szampony
dla dzieci, typu Bambino. Dlaczego? Bo nawilżają skórę głowy i łagodzą wszelkie podrażnienia,
są delikatne dla skóry i włosów. A zobaczysz jakie będziesz miał pióra puszyste^^ Po
stosowaniu ok tydzień tego szamponu poczujesz znaczną różnicę (bądź zapomnisz o problemie),
potem poszukaj jakiegoś odpowiedniego szamponu dla siebie, polecam firmę Nivea bądź też
Young- są to bardzo tanie ale świetne szampony, dostępne w drogerii Rossmann . Szczerze
mówiąc, odkąd używam jednego z szamponów Young (dłuuuuugo już) , nie wiem co to łupież
:-)

Warto pamiętać, że trzeba dostosować szampon do rodzaju skóry, a gdy problem się długo
utrzymuje konieczna jest wizyta u dermatologa :-(


Aha, dzięki za pomoc.

Dnia 17.03.2009 o 16:52, Lillith napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 16:56, Dekerinho6 napisał:

/.../

A może Head Sholders czy jakoś tak temu było /szampon przeciwłupieżowy / wiesz jaki mam
na myśli ? ;]


Wiem, wiem. Teraz używam Clear man, ale też słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle .
Przyznaje się , jestem snobem ^^ .
Powiem tyle
miałem dosyć długie włosy i było ok . Teraz mam krótkie i również jest w porządku .
Polska to ciemnogród ogarnięta przez bandę stereotypów dlatego najlepiej nie zwracać na chłopów i żyć własnym stylem . Miałem w dupie typów co kazali mi coś z "kudłami " zrobić .
Dlatego zero krytyki . Jednak istotny jest fakt aby dbać o długie włosy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 15:50, paktofonik napisał:

Chciałem się zapytać w imieniu mojego kolegi który ma rude włosy :( który kolor po przefarbowaniu
bedzie dla niego najlepszy ................



Niech nie farbuje włosów- każdy kolor włosów jest piękny!!! Jak chce już koniecznie coś zrobić z włosami to może jakiś nowy fryz? Po prostu rude włosy są charakterystyczne dla bardzo jasnej karnacji, tak jak włosy blond , tyle że do włosów rudych często dochodzą piegi na buźce. Jak by się "kolega" przefarbował, to by wyglądał dziko po prostu.Tak jakby Mulat zrobił sobie jasne włosy- wyglądałby jak negatyw... Zresztą- jestem przeciwna farbowaniu się przez facetów, potem pewnie jeszcze paznokietki pomalują i błyszczyk będą dziewczynie podkradać^^
Powiedz mu, że nie ważne jakiego koloru są włosy, ważne jak się je nosi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować