Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Coraz dłuższe kudły mi rosną, a że prawie codziennie gram w piłkę, to zaczynają mi przeszkadzać. Zwłaszcza kiedy uderzam z główki. Ale nie będę ich ścinał... jest prostszy sposób ;)
Kupię sobie taką opaskę. Mam prawie takie same włosy na długość jak ten piłkarz (Fernando Torres), i myślę że to dobre rozwiązane w sumie. Tylko ciekawe czy w sklepach jeszcze dostępne.

20090623192327

20090623192344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakiś dobry sposób, aby włosy nie odrastały ? Mój kolega mówił mi o jakimś płynie, który powoduje wypadanie cebulek, ale nie wiem czy to prawda. Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preferuję długie włosy ale jest mały mankament - mam bardzo kręcone i aktualnie mam spore afro xD Nie żebym narzekał, bo podobają mi się takie ale irytuje mocno fakt, że jak idę przez miasto, to wszyscy się patrzą jak na debila ^^ Myślałem nad ścięciem ale kurczę, szkoda mi :P Najlepsza rzecz - nie muszę się czesać :P Wystarczy ręką "przejechać" po włosach i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce umrzeć , poznałem pewną dziewczynę o imieniu paulina jest zajebista (strasznie mi się podoba) na początku nic nie było, ale póżniej zauważyłem że często się na mnie patrzy :( właśnie dzisiaj dowiedziałem się od kolegi że ona się we mnie podkochuje :( problem tkwi w moim wyglądzie :( mam rude włosy i śmieszne jest to że jak jestem w jakimś pomieszczeniu nie są one bardzo rude ale widać :( najgorzej jest na dworze tam jest jasno i wszystko widać boję się że jak zobaczy moje włosy to od razy zrezygnuje:( aż odechciewa mi się żyć najlepiej jakbym się zabił :( następny problem jest z moim uzębieniem co wcale nie jest to moim największym problemem jakie są włosy chociaż moje zęby są krzywe i żółte :( bardzo podobają się jej moje oczy :) ale i tak jak pomyśle sobie że taka piękna dziewczyna jak ona się we mnie zakochała aż mnie coś bierze :( zakochałem się w niej i teraz już nie mogę o niej przestać myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli, że wcześniej nie widziała twoich włosów, ale mimo to się w tobie podkochuje? x_X w czapce cały czas chodzisz czy co?
zdrowe zęby to żółte zęby (powaga), taki jest ich najnaturalniejszy kolor.
co do twojego wyglądu, to bym się nie przejmował - kobiety mają naprawdę DZIWNE priorytety i upodobania, nieraz chyba zdarzało Ci się zobaczyć zajebistą laskę na ulicy z jakimś kompletnym lamusem? no właśnie ;]

więc: GO FOR IT!!!!!1 ja bym się nawet nie zastanawiał, tylko podbijał to atrakcyjnej panny, która na mnie leci ;] kuj żelazo póki gorące, ziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego czegos, chyba nie ma ;d Ale jezeli zgolisz sie na lyso i bedziesz codziennnie golil glowe, to raaczej nie odrosna. Ale najprostszym sposobem jest chodzic do fryzjera mniej wiecej raz na miesiac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem rudy, nie martw się :) A co do żółtych zębów- taki masz kolor kości. Dobra wiadomość jest taka, że są one wytrzymalsze od białych, ale nie o tym dyskusja.
Nie wiem co doradzić...bądź sobą i zachowuj się jakby nigdy nic. Co z tego, że jesteś rudy? Jesteś podludziem? Jesteś gorszy, bo masz oryginalniejsze włosy od innych? Wmawiałem to sobie jak byłem kurduplem. Teraz stanowią one mój znak rozpoznawczy. Ważne to nie uważać siebie za gorszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej mam takie głupie pytanie jaki kolor farby pasuje najbardziej na rude włosy????? tylko liczę na szczerość xD Boże ile bym dał żeby mieć inny kolor włosów niż rudy:( oddałbym za to wszystko (serio ) na maxa zabujałem się w pewnej dziewczynie :) gdy patrze na jej zdjęcia aż mnie rozrywa w środku czuje się jak naćpany , wiem od kolegów że się we mnie bujneła tzn w moich oczach w szczególnośc ixD ale jak pomyślę o moich włosach dostaje cholery :( błagam was doradżcie mi kolor farby ????????? błagam was moge farbować włosy nawec co tydzien ale doradzcie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde ale chyba to logiczne że jej się moje włosy nie będą podobać :( niestety dzisiejszy świat jest tak po****** że jak jesteś rudy,gruby czy po prostu brzydki nie masz szans mieć ładną dziewczynę i najlepiej to iść się powiesić :(:( Boże zrobiłbym dla niej wszystko ( oddałbym za nią swoje życie ):( jaki kolor ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 21:02, loraczysko napisał:

kurde ale chyba to logiczne że jej się moje włosy nie będą podobać :( niestety dzisiejszy
świat jest tak po****** że jak jesteś rudy,gruby czy po prostu brzydki nie masz szans
mieć ładną dziewczynę i najlepiej to iść się powiesić :(:( Boże zrobiłbym dla niej wszystko
( oddałbym za nią swoje życie ):( jaki kolor ??????????????????



Mój rudy koleżka zrobił sobie czarne włosy, wyglądał średnio ale to była chyba i tak najlepsza możliwość. Jak tak bardzo chcesz się dla niej poświęcić, to możesz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że dziewczyny nie lecą na wygląd ;p, mi dziewczyny mówią że jestem ładny itd. ale od dawna nie chciała ze mną żadna być ;pp. Najlepiej jest być sobą po prostu, moim zdaniem nie powinieneś farbować swoich włosów, liczy się charakter ;]. Zostaw takie jakie masz, po 2 kolor włosów - w twoim przypadku rudy, nie oznacza że jesteś nie atrakcyjny :), więc bądź sobą :). Co do zębów to też mam żółte i nie narzekam ;d. - ale jeśli to też Ci się nie podoba, to zawsze można iść do dentysty na wybielanie :).

Azra
Tak btw. Widzę że nie tylko ja uważam, że Paktofonika ma kawałki o prawdziwym życiu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu dwóch stron naszło mnie pytanie. Co złego jest w rudych włosach skoro tyle osób chcę je przefarbować?O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 10:46, Vernio napisał:

Po przeczytaniu dwóch stron naszło mnie pytanie. Co złego jest w rudych włosach skoro
tyle osób chcę je przefarbować?O_o

To jest złego że mi się nie podobają, ale każdy ma inny gust. Poza tym kojarzą mi się z elfami, a elfy to nie ludzie.

Ja wolę długie włosy, tak to ma się jakąś fryzurę, a nie takie "nic" . Nic z nimi nie można zrobić. A to że jest lato i nie można wytrzymać z długimi włosami to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas próbuję zapuścić długie włosy, ale strasznie mi się one kręcą i dochodzę do takiego momentu, że muszę je ściąć, bo mam łeb jak sklep. A poza tym kręconych nie można dobrze ułożyć na żelu, ani na innych specyfikach. Trudno może kiedyś będę miał proste, bo mój starszy też miał kręcone a teraz mu się "wyprostowały".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować