Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Z tobą to już w ogóle nie mam ochoty rozmawiać(pisać!) Więc z łaski swojej daj mi spokój jeśli możesz. A pisał sobie będę co mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 17:21, Massa napisał:

Z tobą to już w ogóle nie mam ochoty rozmawiać(pisać!) Więc z łaski swojej daj mi spokój
jeśli możesz. A pisał sobie będę co mi się podoba :)

Więc pisz sobie co tam chcesz, ale nie obrażaj facetów z długimi włosami. "chłopak z długimi włosami wygląda grzecznie mówiąc nie poważnie..." pfff. Że tak powiem ogarnięci użytkownicy tego forum, zaczną mieć na Ciebie i na to co piszesz wyje***ne. I kto teraz jest grzecznie mówiąc nie poważny? Ja mam długie włosy, póki o nie dbam, myję, nie śmierdzą, nie trzepie Ci łupieżem w pysk to ch*j Cię one obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz jak byłem na obozie, to był koleś, który miał długie włosy do ramion, i w ogóle nich nie czesał, i nie mył, i wyglądały ohydnie.

Ja osobiście mam długie włosy, ale myję je często, czeszę się i wogle.
Jakoś niezbyt podobają mi się krótkie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Gdzie on Cię obraził? To on pisze kulturalnie, a Ty wrzucasz bluzgi,więc się hamuj trochę. Ma prawo mieć swoje zdanie i cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już sam nie wiem drogi kolego o co ci chodzi jak to czytam , ale jak ktoś ma długie włosy nawet brudne śmierdzące itd.. to nie może być fajnym człowiekiem ? I co cie wkurza w takich ludziach cóż oni ci takiego zrobili ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 17:49, Budo napisał:

/.../

Gdzie on Cię obraził? To on pisze kulturalnie, a Ty wrzucasz bluzgi,więc się hamuj trochę.
Ma prawo mieć swoje zdanie i cześć.

Jego wypowiedzi w tym temacie są utrzymane w agresywnym tonie, przynajmniej ja to tak odbieram po tym tekście, gdzie przyznał się, że nie zna człowieka, ale jak widzi u niego długie włosy, to go roznosi i wogóle to na pewno jakiś niepoważny człowiek. I jeszcze metal ;o A że mu nawrzucałem, to dlatego, że się z deka wpieniłem, bo jak już wspomniałem sam mam długie(dłuższe) włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 18:01, zyje_z_zasilku napisał:

Jego wypowiedzi w tym temacie są utrzymane w agresywnym tonie


Ty chyba agresywnego tonu nie widziałeś. Jesteś przewrażliwiony i tyle, spasuj, kolo uważa, jak uważa i tyle, jak się z nim nie zgadzasz, to napisz to normalnie, a nie z bluzgami wyjeżdżasz.

Dnia 21.07.2009 o 18:01, zyje_z_zasilku napisał:

przynajmniej ja to tak
odbieram po tym tekście, gdzie przyznał się, że nie zna człowieka, ale jak widzi u niego
długie włosy, to go roznosi i wogóle to na pewno jakiś niepoważny człowiek.


No, ale co z tego? Se tak uważa i cześć, możesz się zgodzić albo nie, ale nie rozpoczynaj jakiegoś flejmu z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2009 o 16:49, Tyler_D napisał:

To samo co Budo, w skrócie - lmao. ;-D

; d podział, jak podział ; p nie zaprzeczysz chyba, że taki podział, owszem jest ?

Dnia 21.07.2009 o 16:49, Tyler_D napisał:

Wycieńco...? Ekhm ... a przepraszam ... w jakim celu to się robi? ;d

Wycieniowanie. Nigdy o tym nie słyszałeś ? Znów, ktwij w tej epoce kamiennej, tkwij ; d
A tak na serio to jest wycięcie nadmiaru włosów mistrzu, żeby lepiej wyglądać, bo wiesz, czasem idzie ostro zarosnąć ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 18:17, Qbasmok napisał:

; d podział, jak podział ; p nie zaprzeczysz chyba, że taki podział, owszem jest ?

Podział jest ale imo nie taki jak opisałeś ...

Dnia 21.07.2009 o 18:17, Qbasmok napisał:

> Wycieńco...? Ekhm ... a przepraszam ... w jakim celu to się robi? ;d
Wycieniowanie. Nigdy o tym nie słyszałeś ?

No u facetów jakoś nie miałem okazji ... może dlatego, że mam dość gęste ale krótkie hery [ wygodnictwo ].
>Znów, ktwij w tej epoce kamiennej, tkwij ;

Dnia 21.07.2009 o 18:17, Qbasmok napisał:

d

Wolę kamienną niż gejowską czy metroseksualną. ;-D

Dnia 21.07.2009 o 18:17, Qbasmok napisał:

A tak na serio to jest wycięcie nadmiaru włosów mistrzu, żeby lepiej wyglądać, bo wiesz,
czasem idzie ostro zarosnąć ; d

No to już wiem, bo ktoś tam wcześniej mnie "oświecił". :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 18:13, Budo napisał:

Ty chyba agresywnego tonu nie widziałeś. Jesteś przewrażliwiony i tyle,

Możliwe

Dnia 21.07.2009 o 18:13, Budo napisał:

No, ale co z tego? Se tak uważa i cześć, możesz się zgodzić albo nie, ale nie rozpoczynaj
jakiegoś flejmu z tego powodu.

W takim razie kończmy temat, tak jak powiedziałeś mam prawo się z nim nie zgodzić, przesadziłem-moja strata, cofnąć już się nie da ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za namową starej poszedłem do fryzjera. I co? Mimo, że to kwestia dwóch centymetrów, to czuję się jak...kastrat. Rosły mi fajnie do kołnierza...ach, zal gadać. Deprecha ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak średnio co 2 miesiące noszę się z zamiarem zapuszczenia włosów chociaż tak do ramion (nie wiem czemu chciałem napisać do kolan =.=), ale zazwyczaj kończy się to tak, że włosy kręcą mi się we wszystkie strony, co w połączeniu z gęstością i twardością moich włosów jest nie do zniesienia. Więc kończy się to zawsze na fryzjerze ;D Mam takie dość krótkie, tak że jak potrząsnę głową to czuje, że na głowie coś jest, ale bez szaleństw. I mi z tym dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie znowu się kłócą.Ludzie dajcie siana,to jest kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje.Ja osobiście noszę długie włosy,fakt,że latem grzeje po głowie (na dodatek mam czarne włosy).A druga sprawa to,że w krótkich włosach wyglądałbym gorzej,od małego noszę długie włosy i jakoś nikt mi nie mówi żebym ściął albo coś,a nawet wiele osób mówi mi,że nie wyobrażałoby sobie mnie z krótkimi włosami.Fakt,że jak ktoś nie dba o nie odpowiednio to wyglądają ohydnie,ale wystarczy odpowiednio do tego podejść i jest gicior.Powiem nawet,że odkąd zapuściłem włosy na poważnie to mam większe powodzenie u dziewczyn niż jak zaczynałem zapuszczać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja terąz będe miał na głowe krótkie i długie;) .Tył sobie zostawie taki dluższy . boki sobie wytne i zostanie taki mały irokez po środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie na głowie mam irokeza, ale nie jest on taki jakiego chciałbym mieć, bo mam kręcone włosy. Teraz zapuszczam i zobaczymy co z tego wyjdzie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować