Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2009 o 18:33, zerohunter napisał:

i potem się je ścina na łyso?

tak. włosów nie da się rozplątać, trzeba ścinać przy skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 19:27, zerohunter napisał:

Eech, a są jakieś "rodzaje" warkoczyków, które nie będą wyglądały u chłopaka śmiesznie?


zależy od ryja, niektórym każda fryzura pasuje, inni w każdej będą wyglądać idiotycznie.
raczej nie ma co kombinować z warkoczykowaniem głowy, dużo roboty, a wątpię, czy komfort noszenia będzie wysoki.
zadbane, ściągnięte w ciasny kucyk włosy, ew. nieco dłuższe, proste i wycieniowane - to absolutne klasyki, które nie wychodzą z mody i dobrze wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 18:33, zerohunter napisał:

Czy to prawda, że dredy się ciężko myje, i potem się je ścina na łyso?

Niekoniecznie na łyso, ale tam gdzie się kończą. Dredy trzeba dokręcać co jakiś czas, bo włosy rosną normalnie. Jeśli trochę poczekasz na odrosty, to wtedy przy ścięciu będziesz miał włosy długości mniej więcej tych odrostów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 14:54, Woo-Cash napisał:

Włosy - długie czy krótkie...no właśnie dziewczyny, jak lepiej u chłopaka? ;P


Krótkie. Zdecydowanie.

Oczywiście niektórym facetom jest dobrze z "artystycznymi", półdługimi fryzurami, ale zdecydowanie należą oni do mniejszości. Natomiast z włosami dłuższymi niż do ramion żaden facet nie wygląda dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 14:59, booba napisał:

Krótkie. Zdecydowanie.

Oczywiście niektórym facetom jest dobrze z "artystycznymi", półdługimi fryzurami, ale
zdecydowanie należą oni do mniejszości. Natomiast z włosami dłuższymi niż do ramion żaden
facet nie wygląda dobrze...

To dobrze. Bo ja zamierzam mieć włosy właśnie do ramion ;). Aż cud, że jakoś zaczęły mi się układać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2009 o 15:13, Woo-Cash napisał:

To dobrze. Bo ja zamierzam mieć włosy właśnie do ramion ;). Aż cud, że jakoś zaczęły
mi się układać ;)


Bardzo sprytnie wyłapałeś z mojej wypowiedzi korzystniejszą dla siebie część... To, że faceci generalnie wyglądają źle z włosami dłuższymi, niż do ramion, nie znaczy, ze z włosami do ramion wszyscy wyglądają dobrze =) zwłaszcza z po prostu zapuszczonymi włosami, bez cieniowania... Tak więc możliwe, ze będziesz wyglądał dobrze. Bardziej prawdopodobne, że nie =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym roku na wycieczce w Tatrach. I mój przewodnik miał włosy w warkoczu siegające do miejsca gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę ;) Czyli rozpuszczone miał pewnie za kolana. Co powiesz na to ;>


Ja sam w te wakacje ściąłem moje kudły i jest mi z tym dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 15:25, Smooqu napisał:

Byłem w tym roku na wycieczce w Tatrach. I mój przewodnik miał włosy w warkoczu siegające
do miejsca gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę ;) Czyli rozpuszczone miał pewnie za
kolana. Co powiesz na to ;>


Muszę coś mówić...?
Osobiście wolę takich kolesi wypierać ze świadomości, jako facetów oczywiście - nie przeszkadza mi czyjś wygląd w samej znajomości. Ale jako hipotetycznie potencjalny partner taki przypadek jest skreślony na miejscu =P

Dnia 25.09.2009 o 15:25, Smooqu napisał:

Ja sam w te wakacje ściąłem moje kudły i jest mi z tym dobrze ;)


Cieszę się. Że ci z tym dobrze oczywiście, bo to, jaką masz fryzurę mnie jakoś nie rusza =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krotkie wlosy mnie juz znudzily.. od pocztku wakacji nie widzialem sie z fryzjerem i teraz sie ciesze, ze nie scialem ich jak mialem okazje :) nie mam zamiaru miec metalowo dlugich (nawet nie do ramion) ale takie, zeby zakrywaly prawie cale uszy i szyje z dluzsza grzywa, hmm .. za jakis miesiac przyda mi sie prostownica do nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja mam długie, linijkę szkolną za ramiona xD W dodatku lokowane co sprawia, że najczęściej nosze kucyk (szczególnie jak dziewczyna psioczy, aczkolwiek powiedziała, że jakbym ściął to by się obraziła xD) Jak ide z kumplami to często rozpuszczam tym bardziej, że dzieki noszeniu kucyka się troszkę naprostują, czasem używam też żelu "mokra włoszka" co sprawia, że nie wyglądają jak busz na głowie murzyna :P Czuję się z tym dobrze. Są osoby, które mówią mi, że lepiej z dłuższymi, a są takie co i mówią, że z krótszymi :P Najbardziej rozwala mnie jak jakaś dziewczyna/kobieta mówi, że mi je zetnie bo sama chciałaby takie mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 15:31, booba napisał:

Osobiście wolę takich kolesi wypierać ze świadomości, jako facetów oczywiście - nie przeszkadza
mi czyjś wygląd w samej znajomości. Ale jako hipotetycznie potencjalny partner taki przypadek
jest skreślony na miejscu =P

Dlaczego jest skreślony jako facet? Rozumiem jakąś brzydką twarz, garb, brak kończyny, ale włosy? Coś zmiennego i skreślać człowieka z miejsca? To nie jest chyba... normalne.

>zwłaszcza z po prostu zapuszczonymi włosami, bez cieniowania...
Takie są najlepsze. Cieniować mogą sobie kobiety, farbować i takie tam również. Facet to facet, włosy do ramion obcięte przez samego siebie nożyczkami i zarost 3 dniowy ;]
Najlepszym przykładem jest chyba Mickey Rourke, brzydki jak noc, włosy w pełnym nieładzie (i jak by trochę przetłuszczone ;) to jest kwintesencja mężczyzny, a nie jakiś Jonas Brother albo Kamil Durczok.

*podłączam: http://www.femalefirst.co.uk/image-library/port/376/m/mickey-rourke-awi-12.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście za długie włosy u facetów nie podobają. Jeżeli są bardzo zadbane to jeszcze ujdzie, ale raczej tak nie jest;] Oczywiście nie oceniam po wyglądzie i znam ludzi, którzy mają długie włosy, ale jakoś mi się to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie półdługie, dobrze ułożone - ostatnio czeszę się tak, by grzywka przypominała lekki czubek. W krótkich włosach wyglądam idiotycznie, moja twarz zupełnie nie pasuje do takiego typu fryzury, a w długich byłoby jeszcze bardziej idiotycznie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 14:59, xmarqinaxnellx napisał:

Mi się osobiście za długie włosy u facetów nie podobają. Jeżeli są bardzo zadbane to
jeszcze ujdzie, ale raczej tak nie jest;] Oczywiście nie oceniam po wyglądzie i znam
ludzi, którzy mają długie włosy, ale jakoś mi się to nie podoba.

Raczej tak nie jest? Że to niby w stronę facetów, że jak już mają długie włosy to o nie nie dbają? ;) Równie dobrze to ja mogę powedzieć, że te dziewczyny to kupują samochód i czasem potrafią o niego zadbać, ale raczej tak nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować