Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2010 o 17:17, Woo-Cash napisał:

> Dziwne.. po roku byłem w szkole chłopakiem z najdłuższymi włosami...

W tym cały mój problem, że ch***mi się układają. Toteż je ścinam i zaczynam od początku
;]. Może tym razem będzie lepiej grzywka doszła mi do oczu, podciąłem tył( zakręcał się
jak Bóg wie co) i lekko boki. A wyglądam jak faceci z Metalliki z czasów Load-Reload.
W tym negatywnym znaczeniu ;-D.

ty sie nie przejmuj moje wlosy to jak afro wygladaly a jak troch popadalo na dwozu no to wogole szkoda gadac no i tez mi sie nie ukladaly to je olalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 17:35, Yowie_Northon napisał:

I takie max powinny być

I na jakiej niby podstawie twierdzisz, że takie być powinny? Panowie z mieczami w pochwach i łukami na plecach już dobre tysiąclecie przed Twoim jajkiem nosili długie włosy i było to całkiem normalne. W dzisiejszych czasach co prawda włosy ścina zdecydowana większość przedstawicieli płci męskiej, ale jest jeszcze wielu, których to nie dotyczy i ja między innymi się do nich zaliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. to jest kwestia bardzo indywidualna. Jeśli komuś takie włosy pasują to ok, ale nie lubię, jak ktoś nosi takie włosy na siłę.

Sam chciałem kiedyś nosić długie włosy, ale przez pewien okres ich noszenia stwierdziłem, że to nastręcza sporo problemów, do tego po prostu mi nie pasowały. Więc mała poprawka co do mojej wypowiedzi. Długość włosów jest bardzo indywidualną cechą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze chciałem mieć długie włosy. Fajnie było wyglądać jak Rysiek Riedel albo muzycy Iron Maiden, ale powiedzmy sobie szczerze, że z krótkimi jest wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 15:26, kedzior141 napisał:

Co myślicie o warkoczykach u chłopaków?

To samo co o dredach - u jednych będą idealnie pasowały a u innych będą szpecić. Poza tym w naszym kraju za nieco odbiegający od standardowego wygląd można dostać po ryju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 15:47, Tyler_D napisał:

To samo co o dredach - u jednych będą ideal nie pasowały a u innych będą szpecić.


Spróbuję i tak, w przeciwieństwie do dredów mogę sobie je zrobić sam, i okaże się czy będzie mi w nich dobrze.

>Poza

Dnia 20.08.2010 o 15:47, Tyler_D napisał:

tym w naszym kraju za nieco odbiegający od standardowego wygląd można dostać po ryju.


Niestety tak, ale raczej nie będę tego brał pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 15:47, Tyler_D napisał:

Poza tym w naszym kraju za nieco odbiegający od standardowego wygląd można dostać po ryju.


Dokladnie... Jakies siedem miesiecy temu dwoch dresow na przystanku przyczepilo sie do moich dlugich wlosow, zaczeli mnie obrazac, potem jeden sie rzucil na mnie :P Na szczescie udalo mi sie go kopnac mocno w bruch i zdzielic w nos, wiec drugi stchorzyl juz i zwial ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 17:00, kedzior141 napisał:

Spróbuję i tak, w przeciwieństwie do dredów mogę sobie je zrobić sam, i okaże się czy
będzie mi w nich dobrze.


No tak kobiecym okiem oceniając... Facet z warkoczykami nigdy nie będzie wyglądał dobrze, co najwyżej śmiesznie. Ale to tylko moja opinia- są różne gusta ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2010 o 17:04, Lillith napisał:

No tak kobiecym okiem oceniając... Facet z warkoczykami nigdy nie będzie wyglądał
dobrze, co najwyżej śmiesznie. Ale to tylko moja opinia- są różne gusta ^^


a Obeliks? ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem mamy tu ocenić różne uczesanie rajt? Ekhm ... nie bardzo widzę sens oceniania czyjegoś wyglądu [ to twoje zdjęcia swoją drogą? ] - po prostu powinno się dobrać fryzurę tak by samemu czuć się w niej najlepiej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 18:33, Puszkin napisał:

jezu ;p pokazałem jak wyglądam w różnych fryzach właśnie xD aż tak głupi nie jestem żeby
dopisywać się nie tam gdzie trzeba ;p i tak.. to ja ;p


Z tych zdjęć najbardziej pasowała by Tobie fryzura nr. 2. To jest tylko i wyłącznie moje zdanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 19:05, sirufok1987 napisał:

Nie wiem jaki masz charakter, ale z tych 3 najbardziej przypadła mi do gustu pozycja
nr 2;)


pokręcony charakter xD nie mam jedynie zdjęć z afro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 22:19, Woo-Cash napisał:

> macie tu 3 różne (te same) osoby xD która lepsza :D ?

W każdym razie nr. 3 omijaj szerokim łukiem ;]


to akurat jest sprzed 3 lat jak nie lepiej jeszcze za liceum 2 najbardziej aktualne 1 to jakiś rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 23:02, Puszkin napisał:

to akurat jest sprzed 3 lat jak nie lepiej jeszcze za liceum 2 najbardziej aktualne 1
to jakiś rok temu.


Pierwsze i drugie to zupełne inne podejście, bierz te, w którym czujesz się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować