Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2011 o 21:50, DDK napisał:


> ja sie dziwilem, ze moj brat troszke posiwial po boku na glowie, a ma 25 lat.

No widzisz, kwestia genów, jedni łysieją, drudzy siwieją. W sumie wolę być w tej drugiej
grupie, chociaż nigdy nie wiadomo, czy nie dołączę także i do pierwszej ;)



mi z kolei ostatnio kumpel zwrocil uwage, ze mam coraz wieksze zakola i sam teraz zaczalem zwracac na to wieksza uwage, i rzeczywiscie tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 22:00, Woo-Cash napisał:

Wy się starzejecie, a ja włosy mam gęste, że tylko pozazdrościć ;P.


Z tym jednym akurat problemu na szczęście nie mam, oprócz tego, że wypada je rozczesać po myciu, a to już jest istna katorga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 00:53, DDK napisał:

Z tym jednym akurat problemu na szczęście nie mam, oprócz tego, że wypada je rozczesać
po myciu, a to już jest istna katorga :P


Coś o tym wiem. Wystarczy je przytrzymać, i hap! grzebieniem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozna w jakis sposob sprawic, zeby wlosy szybciej rosly ? zapuszczam wlosy juz od ponad 3 miesiecy, ale chcialbym to jakos przyspieszyc, bo nie odpowiada mi ta faza krotkodlugich wlosow :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 14:37, Malevyn napisał:

mozna w jakis sposob sprawic, zeby wlosy szybciej rosly ? zapuszczam wlosy juz od ponad
3 miesiecy, ale chcialbym to jakos przyspieszyc, bo nie odpowiada mi ta faza krotkodlugich
wlosow :S


To było na poprzedniej stronie, wiem bo zadałem podobne pytanie. Ale skoro się nie pokusiłeś zerknąć, to skopiuję dwa posty:

"Co można zrobić, aby przyspieszyć rośnięcie włosów? Nie chodzi mi tak bardzo o nowe, odrastające włosy, ale o to, aby stare były dłuższe - wkurza mnie to, że nie mogę wszystkich włosów w gumę upiąć. Wiem o skrzypie polnym i pokrzywie, ale chyba jest coś jeszcze."

"Częsty masaż głowy stymuluje cebulki i włosy rosną nieco szybciej. Ale cudów się nie spodziewaj. Są jeszcze specjalne preparaty na porost włosów, ale co do ich skuteczności się nie wypowiem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 15:34, Amaros napisał:

jaka teraz jest modna fryzura ;d? no taka w miarę żeby pociągać za sobą laski xD

Na Biebera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Laski" lecą [ i w sumie to zawsze leciały ] na łysych lub krótko ściętych [ góra kilka mm ]. Jak jest z dziewczynami? Oh ... to już zupełnie inna para kaloszy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 16:23, Tyler_D napisał:

"Laski" lecą [ i w sumie to zawsze leciały ] na łysych lub krótko ściętych [ góra kilka
mm ]. Jak jest z dziewczynami? Oh ... to już zupełnie inna para kaloszy. ;-)

hah uwale se na irokeza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 13:46, Infinitas napisał:

to nic strasznego, gorzej jakby po środku się przerzedzały.

Dzizas;( Lat 18 i mam ten problem. Oczywiście ściąć... ale nie potrafię się do tego zmóc. Najwięcej potraciłem na czubku. Pewnie jakąś część przez geny, a resztę przez własne zachowanie ;| Z jakieś 3-4 lata temu zacząłem taki straszny nawyk, że jeździłem ręką po głowie przez środek do czubka na końcu pokręciłem parę razy włosami wokół palców i wyrywałem je.... Dosłownie robiłem to zawsze przy komputerze czy jak coś oglądałem, po tygodniu z tych wszystkich włosów co się zbierały mogłem spokojnie lalki ploć. Mam wrażenie, że to przez nerwowość. Od pół do roku robię to już coraz rzadziej, no ale raczej już ich nie odzyskam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 19:59, Infinitas napisał:

No jak sobie wyrywasz to chyba normalne że będę rzadsze? xD

Adysz... po prostu się pożalić chciałem, że zły nawyk miałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślę pójść i zażyczyć sobie irokeza. Nie wiem czy będzie pasował. A czemu u typowego fryzjera nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 20:50, Jcl napisał:

Właśnie myślę pójść i zażyczyć sobie irokeza. Nie wiem czy będzie pasował. A czemu u
typowego fryzjera nie?


no bo typowe irokezy z katalogow i polecane przez fryzjerow nie szokuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak zwraca na siebie uwagę. Każdy obcina się tak samo, spójrz tylko jak idziesz ulicą. Ludzie boją się wyróżniać. A takiego irokeza jakoś się stawia czy tak jak fryzjer go robi to taki zostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 22:23, Jcl napisał:

Ale i tak zwraca na siebie uwagę. Każdy obcina się tak samo, spójrz tylko jak idziesz
ulicą. Ludzie boją się wyróżniać. A takiego irokeza jakoś się stawia czy tak jak fryzjer
go robi to taki zostaje?


Siostry znajoma miała irokeza. O ile dobrze wiem, to samemu się to wszystko stawia (i to chyba codziennie rano, bo nie wyobrażam sobię spania z postawionym irokezem :)). Ta znajoma potrzebowała wtedy dwóch dziewczyn, żeby sobie poradzić...

Wszystko to z drugiej ręki, więc możliwe, że coś, co napisałem, mija się z prawdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować