Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2011 o 22:23, Jcl napisał:

Ale i tak zwraca na siebie uwagę. Każdy obcina się tak samo, spójrz tylko jak idziesz
ulicą. Ludzie boją się wyróżniać. A takiego irokeza jakoś się stawia czy tak jak fryzjer
go robi to taki zostaje?


no stawiasz go woskami itp rzeczami

irokezy w sumie nie szokują.Ja jak sobie sam go zrobiłem to faktycznie zszokowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 14:37, Malevyn napisał:

mozna w jakis sposob sprawic, zeby wlosy szybciej rosly ? zapuszczam wlosy juz od ponad
3 miesiecy, ale chcialbym to jakos przyspieszyc, bo nie odpowiada mi ta faza krotkodlugich
wlosow :S


Tę fazę trzeba po prostu, niestety, przejść. Aktualnie długich włosów nie mam, ale pamiętam jak zapuszczałem, że to był najgorszy moment. Człowiek strasznie idiotycznie wygląda, zwłaszcza jak ma sterczące włosy jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz tabletki lub używaj odżywki w płynie ze skrzypu(mgiełka wzmacniająca to ma na opakowaniu, dostępne w aptekach). To wzmocni zarówno Twoje paznokcie jak i włosy. Sprawdzone i dziala bardzo szybko i bardzo skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2011 o 11:23, Offino napisał:

Tak właściwie to mianowicie co masz na myśli ''więcej z nimi robić''?


No.. robić fryzury, to miałam na myśli. Takiego dużego koczka lub kłosa. Małe wg mnie dziwnie wyglądają.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile nie mieszkasz w jakimś dużym mieście, typu Olsztyn, gdzie jakiś irokez/wiking jest co każdą ulicę to nie polecam się bawić w takie kontrowersyjne wyglądy, bo to mija się z celem. Albo ludzie będą traktować Cię jak powietrze albo będziesz słyszał ciekawe określenia co do Twojej orientacji seksualnej od co drugiego chłopca z pokolenia JP. Ewentualnie jak masz 1,90 m wzrostu i 42< w bicu to możesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie obchodzi kto co o mnie myśli ;p Irokezy popularne? Chyba jeszcze nie widziałem żadnego na ulicy (lublin) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche dlugo nikt nic nie pisal :)
Mam do was pytanie. Zapuszczam włosy i pojawił się problem (z grzywka). Włosy na grzywce mam długie ale tak mi się jakby podwinely do gory. Jak je rozciagne to siegaja mi prawie do czubka nosa a jak sa normalnie to sa zaraz nad oczami... Troche to głupio ponoc wyglada i zastanawiam się co zrobic z ta grzywka (czy jak ja ulozyc). Macie jakies pomysły? Juz raz slyszalem ze wygladam troche jak zul :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 22:23, Jcl napisał:

Ludzie boją się wyróżniać.


Nie boja, tylko nie chca, albo nie czuja takiej potrzeby...

Tak przy okazji jak juz tu zajrzalem - zwiazujecie Wasze wlosy? robicie cos z nimi? ja mam dlugie wlosy (do lopatek) i troche mi czasem zaczynaja przeszkadzac, bo mam je luzno, a jakos nie moge sie przekonac do wiazania ich ;))
Poki co tylko raz w zyciu je wiazalem, pare miesiecy temu, do zdjecia paszportowego, bo nowy wyrabialem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wyglądasz, nie każde włosy nadają się do tego żeby je zapuszczać... ;) Możesz ew. przyciąć grzywkę albo zrobić przedziałek.

@kuba9876543210

Ja mam długie proste włosy, też mniej-więcej do łopatek i nie mogę się przekonać do ich wiązania mimo silnego nacisku ze strony otoczenia! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja związuje tylko do pracy fizycznej itp. Też nie mogę się do tego przekonać ;p czasami gdy mnie wkurzają zakładam je za uszy. Ale żeby tak z tym do ludzi... weee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 16:00, Tyler_D napisał:

Stosowałeś? A po jakim czasie da się zauważyć efekty? Kwestia miesiąca? Dwóch?


Efekty widać w ciągu miesiąca. Mam strasznie miękkie paznokcie, a potrzebowałem długie do gitary klasycznej. Efekty widoczne w ciągu miesiąca. To samo tyczy się włosów, stają się mocniejsze i nie wypadają tak mocno. Choć wiadomo, cudów nie będzie, włos żyje 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

probuje zapuszczac wlosy. mam juz troche dlugie (jak na moje standardy).
na lewym boku fryzjer bardziej skrocil mi wlosy niz na prawym, teraz wygladam conajmniej smieszne. az boje sie chwycic za lusterko i zobaczyc jak wyglada tyl.

kosztowalo mnie to dyche a lepiej juz chyba ostrzygl bym sie sam.

chyba chwyce za maszynke i zgole sie na lyso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować