Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Mam powiedzmy, średnio zarośniętą głowę. Nie lubię takich krótkich bardzo włosów, ale z drugiej strony długie to udręka. Zapuszczałem już parę razy i nigdy mi nie pasowały, po prostu źle się czułem w takiej szopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak należy przycinać włosy podczas zapuszczania? Dół z tyłu głowy chyba należy utrzymywać nieco krótszy żeby całość jakoś się wyrównywała? Bez przycinania dosyć szybko uwidaczniają się kolejne stopnie włosów na głowie, a całość układa się na styl późnych lat 70-tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 14:14, Bodzio-gracz napisał:

Mi jest obojętne czasem się zdarzy , że mam lekko dłuższe, a czasem mam krótkie :) .


Od tamtego czasu minęły już dwa lata ;) W tym roku pożegnałem długie włosy i przyznam, że jest mi o wiele wygodniej.

@Sandro

Na początku i tak to Cię czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja. Zapuszczam włosy i mam problem. Nie wiem czy zaposzczac dalej czy sciac... Wszystko przez te docinki rodziny... Ojciec mowi ze wygladam "jak baba", matka mowi ze wygladam jak "małpa" a siostra mowi to samo :P Moze wy mi doradzicie czy sciac czy nie. Oblookajcie czy wygladam tak strasznie i napiszcie.

20110827163434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 16:34, Razrash napisał:

Oblookajcie czy wygladam tak strasznie i napiszcie.

Pff, nie przejmuj się - będzie jeszcze gorzej :) A rodziną się nie przejmuj. Docinki to standardowy etap zapuszczania włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest tak zle jak oni to mówią? :P Co chwile mowia zebym sie scial bo teraz ide do liceum i ze bede ch**o wygladal i zle wrazenie zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie gorzej, nie martw się. Najgorszy etap jest wtedy, kiedy włosy są za długie, żeby je zostawiać luźno, ale jeszcze za krótkie, żeby związać z tyłu.
Kup gumę do włosów (żele są fuj, ale co kto woli) i zacznij jakoś układać szopę.

Co do docinek - byleś te włosy mył i czesał, a krzykaczom szybko się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 16:53, Daelor napisał:

Co do docinek - byleś te włosy mył i czesał, a krzykaczom szybko się znudzi.

Włosy myje i czesze codziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fryzjer to zło przy chęci zapuszczania. Pójdź kiedy już naprawdę potrzebować będziesz je wycieniować, bo nie dadzą Ci spokoju. Mała sugestia, przy takich niedługich włosach najlepiej grzywkę wziąć na jedną stronę, nie robić przedziałka na środku, imho wygląda to troszkę śmiesznie, oczywiście to tylko i wyłącznie moje widzimisię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A bo to mało facetów w liceum ma dłuższe włosy ? ;P Mnie tam dziewczyny zachęcały żebym zapuścił, także o to czy to się podoba płci przeciwnej martwić się nie musisz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 16:41, Razrash napisał:

Ale jest tak zle jak oni to mówią? :P Co chwile mowia zebym sie scial bo teraz ide do
liceum i ze bede ch**o wygladal i zle wrazenie zrobie...


Stary jak cię obchodzi, co inny mówią to musisz się głęboko nad sobą zastanowić. Długie włosy czy krótkie to twoja sprawa ważne żebyś się dobrze czuł. A o dziewczyny się nie martw xD Wszystko przyjdzie z czasem.

Na marginesie, nie lubie długich włosów kiedyś miałem i tak jakoś mi nie podpasowały. Do sportu się nie nadają jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 12:58, Pieroo napisał:

> Ale jest tak zle jak oni to mówią? :P Co chwile mowia zebym sie scial bo teraz ide
do
> liceum i ze bede ch**o wygladal i zle wrazenie zrobie...

Stary jak cię obchodzi, co inny mówią to musisz się głęboko nad sobą zastanowić, nawet rodzina nie ma nic do gadania :). Długie
włosy czy krótkie to twoja sprawa ważne żebyś się dobrze czuł. A o dziewczyny się nie
martw xD Wszystko przyjdzie z czasem.

Na marginesie, nie lubie długich włosów kiedyś miałem i tak jakoś mi nie podpasowały.
Do sportu się nie nadają jak dla mnie :) I Fryzjer tu tylko przeszkadza :)

sry za double posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie chce se zrobić jakaś zajebistą fryzurkę ;D taką co się laskom podoba to muszę bardzo zapuścić włosy ? i biorę fotkę z neta i pokazuje to fryzjerowi i on tak robi bo ja się czasem zastanawiam jak oni to zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz tak zrobić że weźmiesz fotkę z neta i do fryzjera a wtedy on ci powie czy ci na pewno dana fryzura pasuje i jeśli to profesjonalista to doradzi poprawki. A wg mnie najlepiej podobają się włosy dłuższe ale nie długie chociaż wg mnie podobają się raczej każde które pasują do naszej epoki i nie ociekają tłuszczem :P to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 20:07, gto65 napisał:

Możesz tak zrobić że weźmiesz fotkę z neta i do fryzjera a wtedy on ci powie czy ci na
pewno dana fryzura pasuje i jeśli to profesjonalista to doradzi poprawki. A wg mnie najlepiej
podobają się włosy dłuższe ale nie długie chociaż wg mnie podobają się raczej każde które
pasują do naszej epoki i nie ociekają tłuszczem :P to tyle...

To bym musiał naprawdę dobrego fryzjera znaleźć a nie byle jakiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja ja kilka razy miałem włosy skopane tak że trzeba było całkiem ściąć po powiedzmy 3 miesiącach zapuszczania... Sam mam problem gdzie teraz iść bo ostatnim razem tak miałem skopane włosy że moja młodsza siostra by to lepiej zrobiła i to właśnie po 3 miesiącach czekania, aż mi głos odjęło... To naprawdę nie lada problem jest znaleźć kogoś odpowiedniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować