Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Zbliżam się do dwóch lat zapuszczania włosów.

Wcale nie mam jakichś długich, do tego mam w paru miejsach różną długość... a to wszystko przez to, że swego czasu trochę z nimi eksperymentowałem, co okazało się błędem. Końcówki się też strasznie niszczą, więc musiałem podciąć. No i mimo, że mi się te włosy raczej nie przetłuszczają, to muszę myć codziennie rano, bo po wstaniu z łóżka wyglądam średnio, a to wszystko przez to, że nie są całe takiej samej dłguości.

Jeżeli chodzi o funkcję użytkową, to w sumie nie narzekam. Męczy mnie tylko, że tak długo schną no i że niekiedy podczas różnych czynności trafiają mi do ust albo do jedzenia, ale da się przyzwyczaić :D.

Parę razy zostałem nazwany ''Jezusem'', chociaż nie wiem z której strony jestem do niego podobny. Nawet nie mam brody, tylko bródkę.

No nic, trwam dalej w zapuszczaniu, ciekawe co przyniesie czas i jak to finalnie będzie wyglądało. To wszystko trwa jednak strasznie długo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak uzyskac efekt mokrych/tlustych wlosow jakkolwiek to nazwac ? tak jak na zdjeciu, chodzi mi o kosmyki wlosow. moje sa bardzo proste i suche, takie pospolite

to raczej nie zele ani gumy bo te usztywniaja wlosy na amen, w takim razie co to jest ?

http://images2.fanpop.com/images/photos/5700000/Anakin-Skywalker-anakin-skywalker-5760053-500-333.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens robić sobie coś takiego, taki efekt znaczy się ale najprościej by było iść po prostu do fryzjerki i spytać o to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować