Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2007 o 22:08, bilas1 napisał:

Z ta piosenką, to Ci się rozchodzi o "Balladę o smutnym skinie" ?
"(...)Lecz skin, był odważny, czapki nie nałożył,
całą zimę biegał łysy, wiosny już nie dożył" (...)". :P.
A tak wolę długie włosy. Dlaczego? Nie wiem. Nie chciało mi się iść do fryzjera więc zacząłem
zapuszczać. I mi się tak podoba :).


Dokładnie o tą mi chodziło - a włosy to ja tam musiałem swoje ściąć chciałem czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie. Nie jestem zwolennikiem włosów do kostek u męskiej części naszej planety. Aczkolwiek nie mam nic do tych, którzy oszczędzają na fryzjerze, pod warunkiem, że myją włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej miec takie jak metale nigdy nie czesac nie myc i nigdy nie scinac a w nich zagniezdzi sie to co w lesie mieszka w okolicy runa lesnego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu ulegasz stereotypom. Otóż, wbrew pozorom większość metalowców myje włosy :) Skąd to wiem? Dosyć często, podczas pogo, zostaje smagnięty czyimiś włosami po twarzy. Za każdym razem były to ładnie pachnące szamponem i zadbane włosy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ty nie widziales prawdziwych metalowcow malujacych sie na pande?? nosza oni glany ktore waza5 kg i maja na tobie tyle skory i cwiekow ze ledwo stoja wiec jak chcesz miec dlugie wlosy walnij sobie do tego caly ten outfitt co napisalem

PS wejdz sobie na nonsensopedia.wikia.com i se wpisz metale i tam masz cala prawde i tylko prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 22:15, Ari Zmc napisał:

Chłopcy: Krótkie

>

A ja mam hmmm..., u mnie w budzie to wszyscy maja krotkie, ja jestem wyjatkiem;], tylko meczy mnie niekiedy czesanie w kiblu xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 23:56, lancuch napisał:

nosza oni glany ktore waza5 kg

>
Ooo... to tyle co buty zastraszania:D
Sorry za offtop. Jak grałam w dedeki to było moje ulubione obuwie. Jedna siódma udźwigu całkowitego...

Nonsensopedia czasem trochę przesadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 00:03, Lina napisał:

Nonsensopedia czasem trochę przesadza...

Heh,, czasem? ;] Toż to jak nazwa wzkazuje nonsens jest czyli coś ani prawdziwego ani fałszywego choć z tym drugim bym się spierał... Tzn patrząc pod kątem tejże strony ;].

Aby nie robić offtopa to i ja coś od siebie napisze... Ja dla przykładu mam "Koguta" na głowie ;] Kiedyś miałem takie "emowate" włosy ale przeszkadzały mi gdy robiłem coś bardziej... intensywnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocny temat. ;) Gdy chodziłem do liceum zapuściłem sobie długie włosy. Ostatecznie sięgały trochę za ramiona (grube, niby ładne, bo wywołujące zazdrość u koleżanek :P ale to brzmi, lol... :D). Wolałbym całkowicie proste,a one z uporem maniaka na końcu się kręciły (nie mylić z lokami). Ale tak to już jest, z doświadczenia wiem, że ci co mają kręcone marzą o prostych i odwrotnie. Było fajnie, jednak im dłużej je miałem, tym bardziej zaczynały denerwować. Głównie przez to, że trzeba się przy nich troszkę "naszarpać". Jak już wielu przedmówców wspomniało, zużywamy dużo więcej szamponu i jest problem z suszeniem. ;) Od siebie dodam, że drażni także rozczesywanie, gdyż dużo włosów zostaje na grzebieniu. Pamiętajmy także o zapychającym się... no... odpływie w prysznicu, znaczy kabinie, znaczy brodziku. :P Wiadomo o co chodzi. Dalej, bez gumki i zrobieniu kuca w większości przypadków się po prostu nie obejdzie. Czasami może się okazać, że podczas jedzenia posiłku żywcem zjadamy siebie samego. ;P A wyjście na ulicę podczas mocnego wiatru w rozpuszczonych herach może mocno dać się we znaki. I najbardziej denerwująca sprawa, a zwłaszcza osoby z naszego bliskiego otoczenia, wypadanie. Kto by pomyślał, że dziennie człowiek traci aż tyle włosów? ;P A przy dłuższych jest to po prostu widoczne, bo niestety w locie one nie wyparują. ;) Często odkrywałem swoją "sierść" w miejscach, w których najmniej powinienem się jej spodziewać. I to w zasadzie tyle. Po pierwszym tygodniu mieszkania w akademiku postanowiłem się z nimi pożegnać. Minął prawie rok i widzę, że rzeczy o których wyżej wspomniałem nie były złudzeniem optycznym. Krótkie włosy są bardziej praktyczne. I swobodniej człowiek chodzi wieczorem po ulicy... Chociaż sam nie wiem dlaczego, ale ostatnio korci mnie ponowne ich zapuszczenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia i ja się nie dziwię czemu większość polaków wygląda jak łyse pały albo dresy:P

Ja nosze średniej długości włosy, gdy zaczynają mi opada na oczy znacz, że są odrobinkę(tylko odrobineczkę) za długie... ale to nie wszystko;) nie mogę nie wspomnieć jeszcze o moim kochanym żelu:) od 5 lat nie było dnia abym go nie użył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za długimi włosami. Zawsze miałem raczej dłuższe niż krótsze, bo lepiej się w takich czuję i w ogóle... Ostatnio naszła mnie ochota na zmianę fryzury (zdjęcie). Co Wy na to? I prosiłbym długowłosych o jakieś rady co do utrzymania włosów prostych jak na zdjęciu gdyż jest to mój odwieczny problem, z którym nie mogę dać sobie rady!

20070926215546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem krótkie włosy, ale wyglądałem jak kujon, więc zapuściłem troszkę ;) I nieprędko zmienię gust ;D

Włosy średnie, chce mieć długie, tak gdzieś do łopatek ;D Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać, bo mi się włosy... falują :D Na bokach są poskręcane, a tam gdzie nie wiszą są normalnie fale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę włosy trochę mniej niż średniej długości... W krótszych lepiej wyglądam i ani w tych, ani tych nie wyglądam jak kujon, a cały czas do mnie tak gadają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam preferuje krótkie.Długich nie lubie ,bo szybko się zapuszczają i .....wszyscy mówią mi ,że źle wyglądam w długich włosach (ja też tak uważam :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 22:20, Vanmati napisał:

ja mam krótkie,musze pilnowac zeby za daleko nie urosły bo mi sie loczki robia :(

Ty, mi też :) i strasznie mnie to denerwuje! Przez to mam krótkie włosy. Ale strasznie mi sie nie podoba kiedy to dziewczyna ma krótkie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować