Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2009 o 17:13, Medyk napisał:

Raczej dredy.


Nie wiem, to nie ja pytałem o długość warkoczyków. Ale ok, na upartego można uznać, że to warkocze.
Na upartego można też wcinać trociny i skakać ze szczęścia. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 17:09, Merovingian napisał:

> Nie orientujecie się od ilu centymetrów włosów najlepiej się robi warkoczyki?
> Chciałbym zrobić coś w ten deseń http://bi.gazeta.pl/im/1/5636/z5636851X.jpg tylko,
że krótsze (tak do końca głowy nie dłuższe).

To warkoczyki czy dredy?


Dobrze może zły obrazek (tak to są warkoczyki tylko robione maszynowo u fryzjera... to coś jak ma Allen Iverson ;P).
Mi raczej zależałoby na takich prostych warkoczykach.
http://musique.epiknet.org/local/cache-vignettes/L332xH500_jpg_sean_paul-5246d.jpg cos jak Sean Paul z tym, że mają one mieć zakończenie przy końcu głowy (stąd pytam jaką długość potrzeba by do takiego stanu włosy doprowadzić), a nie tak jak tutaj na zdjęciu ma Sean Paul do ramion itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 19:56, Azra napisał:

przy tak ciasnym splocie podejrzewam, że włosy skrócą się do 2/3 lub połowy.


No cóż widzę w takim razie, że do ramion włosy będę musiał zapuścić...
Aktualnie mam włosy takie
http://lh3.ggpht.com/_QXA4qDn4r9A/SnHF771eUoI/AAAAAAAAACI/AAAt7T7X-r4/s640/P1100820.JPG

więc rozumiem, że średnio się nadadzą, ew. o ile mniej warkoczyków (?) mógłbym sobie zrobić? :D

(sory, ale ogólnie się na tym nie znam więc trochę lipnie się orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic z tego nie ukręcisz na razie. zapuszczaj, aż zaczną Ci opadać na kark (sięgać mniej więcej do czubka głowy do brody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce mieć :D Ponytaila ale mi matka śćina włosy bo uważa że zaczynją mi zasłaniać oczy, i tak co 3 miesiące ciągle w jeżyku jestem, choć :D raz prawie łysy byłem bo natrafiłem na jakąś pr.baną fryzerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 20:21, Woo-Cash napisał:

Siwy już jesteś? Trochę widać odcienia starości ;D


Niet, po prostu tak się światło za pewne odbiło ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 20:09, Pablo1989 napisał:

Ja chce mieć :D Ponytaila ale mi matka śćina włosy bo uważa że zaczynją mi zasłaniać


Masz 20 lat, tak?... I Twoja mama mówi ci, w jakiej fryzurze masz chodzić?... :| Szczerze, weź sobie do serca przekaz z obrazka niżej :|

20090731232625

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2009 o 23:31, HunterO7 napisał:

W sumie co się dziwić:


Niby racja. Skoro mu daje kasę, to ma prawo decydować o tym, jak koleś ma wyglądać i żyć x_X Swoją drogą, to ja nie mógłbym być ścięty na krótko, wyglądam wtedy jeszcze gorzej niż normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2009 o 23:36, Mohair napisał:

Niby racja. Skoro mu daje kasę, to ma prawo decydować o tym, jak koleś ma wyglądać i
żyć x_X Swoją drogą, to ja nie mógłbym być ścięty na krótko, wyglądam wtedy jeszcze gorzej
niż normalnie :P

Niestety moje włosy zbytnio przetłuszczają się, żeby starczyło mi nerwów na długie włosy ;/ Eh... a tak bardzo chiałbym mieć dredy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D No dobra, jak mi się fryz wyrośnie to sobie zrobię tego Ponytaila ;P, bo kurde ;D uwielbam ten rodzaj fryzury, bo jeżyk to typowa fryzura dla facetów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może dorzuce swoje malutkie przemyślenia na temat włosów. Otóż długie włosy są zwyczajnie... praktyczne. W lecie chronią głowę przed przegrzaniem lub udarem gdyż blokują sporą część ciepła i energii słonecznej. W ziemi oczywiście działają jako warstwa ochronna, izolując głowę od zimnego otoczenia i powstrzymując nadmierną utratę ciepła. w Czasie deszczu/śniegu również chronią głowę, wiatr tak samo.
No i coś o czym się przekonałem sam, niektórym ludziom po prostu lepiej z długimi, a innym z krótkimi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, co niektórzy nieźle kombinują nad fryzurami hehe. Ja potrafię miesiącami się golić do zera, a potem miesiącami chodzić w normalnych :P. Jedno i drugie wyjście ma swoje miłe i złe strony ;).


I chyba też ma znaczenie, że w jednych i drugich wyglądam tak samo dobrze :D. Bo nikt mi nie wmówi, że wygląd nie jest ważny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja teraz mam włosy krótkie, jakieś 0,5cm ale przez zimę raczej nie będę ścinał, i zobaczymy co z tego wyjdzie. Kiedyś mi się marzyły warkoczyki, albo dredy, więc może na wiosnę lato... Jeszcze zobaczę, bo na razie trochę lepiej się czuję z krótkimi. :)

palpatine
jest, ale nie najważniejszy ofc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować