Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2007 o 22:26, El Cascador napisał:

> ja mam krótkie,musze pilnowac zeby za daleko nie urosły bo mi sie loczki robia :(
Ty, mi też :) i strasznie mnie to denerwuje! Przez to mam krótkie włosy. Ale strasznie mi sie
nie podoba kiedy to dziewczyna ma krótkie włosy.

Ja też miałem loki, ale jak urosły gdzieś tak do ramion to się troche naprostowały i kręcą się tylko na końcach. Dziewczyny twierdzą, że fajnie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy długość włosów w okresie dojrzewania może mieć wpływ na cere ? Ja kiedyś lubiłem mieć trochę dłuższe włosy, ale teraz uważam że krótko ścięte to jest najlepsza decyzja. Lepiej mi się wygląda w krótkich i do tego wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mam przystrzyżone na ''jeża'' i dobrze mi w takich ;) parę razy przetrę ręcznikiem i już suche :P a jest to dla mnie dość ważne, bo często chodzę na basen(i często się myję ;D). Poza tym, gdy patrzę w lustro i próbuję sobie wyobrazić że mam długie włosy, zawsze dostaję niekontrolowanego ataku śmiechu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 22:39, jakoktochce napisał:

Ja tam wolę krótkie włosy... Bez problemu i szybko się je myje i w ogóle jak się pocisz to
nie przeszkadzają :) Zawsze łatwiej jest je wytrzeć.

Zdecydowanie popieram... Chociaż nie lubię mieć bardzo krótkich włosów, bo wyglądam, jak... Nie powiem co! Muszą mieć ok. 1cm. :)
^^
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nosze włosy średnie. ( 2-2.5 cm)
Dla mnie to tyle dobrze, że lepiej wyglądam.
Otóż włosy nad czołem samoistnie mi się ,,stawiają" ( nawet żelu nie muszę używać XD), i to zdaniem dziewczyn fajnie wygląda. Mam taką ,,grzywko- falkę". :D
Niektóre dziewczyny lubią mnie głaskać XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 22:40, szymonsen napisał:

> Ja tam wolę krótkie włosy... Bez problemu i szybko się je myje i w ogóle jak się pocisz
to
> nie przeszkadzają :) Zawsze łatwiej jest je wytrzeć.
Zdecydowanie popieram... Chociaż nie lubię mieć bardzo krótkich włosów, bo wyglądam, jak...
Nie powiem co! Muszą mieć ok. 1cm. :)
^^
Pozdro!


Heh.. no ja też na łyso się nie strzygę XD jakieś granice muszą być... Ja tak zawsze koło 2 cm mam bo mi na grubość palca fryzjer strzyże XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:55, Igor FCBayern napisał:

Ja jestem za długimi włosami. Zawsze miałem raczej dłuższe niż krótsze, bo lepiej się w takich
czuję i w ogóle... Ostatnio naszła mnie ochota na zmianę fryzury (zdjęcie). Co Wy na to? I
prosiłbym długowłosych o jakieś rady co do utrzymania włosów prostych jak na zdjęciu gdyż jest
to mój odwieczny problem, z którym nie mogę dać sobie rady!

Miłaem do niedawna troszeczke krótkie (ok. 2 cm krótsze), a włosy mam strasznie uparte (lubią się "skręcać" i było je strasznie trudno utrzymać w jako taki ładzie:)
A i jest jeden minus takich włosów: są na tyle długie że jakieś tam bakterie sie gromadzą na końcówkach, i u osób ze skłonnościami trądzikowymi mogą na czole (mimo mycia, przemywania i innych pierdół) wyskakiwać pryszcze
Ale fryzura ogółem fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 3 klasy gimnazjum miałem krótkie, ale od około połowy 3 klasy zacząłem zapuszczać, lepiej się czuję w długich włosach;) A i uważam że lepiej wyglądam w długich.. Jak już zauważono trzeba o nie dbać;) Nie używam jednak żadnych żeli, lepiej mi z naturalną fryzurą;) A w długich włosach już 3 razy pomylono mnie z kobietą:D Mimo to nie zamierzam rezygnować z długich włosów, ostatnio trochę przyciąłem jedynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długie włosy mocno wpieprzają, nie dość, że ledwo co widzę, to codzienny rytuał mycia, suszenia i prostowania jest nieznośny. Trzeba kminić jaki kupić szampon, odżywkę, serum na zniszczone włosy, gadać z głupimi ekspedientkami i przeglądać się co 5 min. w kazdej odbijającej powierzchni, żeby skontrolować stan swojego upierzenia, tym bardziej jak mają tendencję do kręcenia się itd. Grzywkę mam do ust, reszta trochę dłuższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze czuję się mając krótkie - nie trzeba codziennie myć ich i czesać. Wszyscy moi znajomi (a w zasadzie koleżanki) twierdzą jednak, że lepiej wyglądam w długich włosach, ale nie lubię "być zarośnięty".
Włosy obcięte na 6 milimetrów - i jestem szczęśliwy. Oczywiście w zimie tak krótko się nie obcinam, wtedy zazwyczaj na 12 - 15 milimetrów, ale w lato i na 3 mm się zdarzało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam ;) Pryszcze i tak wyskakują w okresie dojrzewania, a co do bakterii... faktycznie zacząłem się nad tym zastanawiać, ale na ciele człowieka żyją miliony, jak nie miliardy różnych bakterii, więc mówi się trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować