Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2010 o 03:16, Dexter_McAaron napisał:

Wbrew utartym przekonaniom, długie owłosienie u mężczyzn mogło być wręcz całkiem popularne
w tym okresie, przynajmniej wśród rycerstwa. Powód? dość prosty. Komu by się chciało
pałować ze ścinaniem piór podczas wojaczki? Zwłaszcza że bujna czupryna mogła służyć


Hej, Wikingowie mieli długie pióra, i to wystarczy! ;]

Chłopaki, co wy się tu w donkiszoterię bawicie? I to chyba od dwóch już dni. Olać go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 20:37, TetraGramaton napisał:

Nie chcę wchodzić w inny temat bo bym musiał poruszyć kwestię sexualności człowieka.
Musiałbym rozwinąć temat o gejach i lesbijkach bo tu chyba zgodzisz się co do spraw natury
?

Nie uciekaj od tematu. Widzę, że luźno lawirujesz wśród argumentów drugiej strony, a sam, powiedzmy sobie wprost - lejesz wodę.
Pytanie było jasne, czy natura z góry określa czy kobieta ma długi włosy, a mężczyzna krótkie? Jeśli tak to podaj odpowiednie badania. Bo to że jest jak jest i dlaczego doskonale wytłumaczył Galdor.
Btw. Jeśli chcesz uciec i do tego to odpowiem Ci, że jest to NATURALNE, ponieważ u innych ssaków również występuje homoseksualizm. Nie są tylko do tego przystosowane nasze ciała, stąd twierdzenie, ze jest to nienaturalne, natomiast inne orientacje występują i w przeciwieństwie do włosów, tutaj większą rolę gra natura niż społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh jako że jest to forum to i ja dorzucę swoje parę groszy.A mianowicie chciałbym wszem i wobec oznajmić że takowy temat jest naprawdę zbędny bo jak mi wiadomo o gustach się nie rozmawia,a co do długości włosów to zależy od osoby która je ma bo do jednych pasują takie a do drugich inne...
Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 10:59, Petrick napisał:

o gustach się nie rozmawia

Rozmawia i jest to całkiem normalne, tylko się nie dyskutuje, bo w dyskusja polega najczęściej na przekonaniu do swoich racji iż są prawdziwe, lepsze, trafniejsze itp co w wypadku preferencji tego typu no nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 22:12, loczyn napisał:

Rozmawia i jest to całkiem normalne, tylko się nie dyskutuje, bo w dyskusja polega najczęściej
na przekonaniu do swoich racji iż są prawdziwe, lepsze, trafniejsze itp co w wypadku
preferencji tego typu no nie ma sensu.


To właśnie dyskusja ma być tą formą rozmowy, w której strony przedstawiają swoją opinię nie zmuszając pozostałych przy tym, nie naciskająć do przyjęcia danego poglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 23:21, Bezi_113 napisał:

Nie ma bata, długie albo bez głowy wogóle.
Kiedyś jak ściąłem, to w szkole przez cały dzień kryłem pod czapką : P


O tak, długie włosy FTW! :D

Sam co prawda nie mam jakoś bardzo długich (zapuszczam już 8 miesięcy) ale jestem z nich bardzo zadowolony, o wiele lepiej wyglądam niż z krótkimi, no i zajebiaszczo się kręcą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam takie pofalowane ja Mustaine, zapuszczam już 2 lata i też są zajebiste :D
Dziewczyny cały czas mają podnietę, że mi się loczki robią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 10:50, loczyn napisał:

Nie uciekaj od tematu. Widzę, że luźno lawirujesz wśród argumentów drugiej strony, a
sam, powiedzmy sobie wprost - lejesz wodę.
Pytanie było jasne, czy natura z góry określa czy kobieta ma długi włosy, a mężczyzna
krótkie? Jeśli tak to podaj odpowiednie badania. Bo to że jest jak jest i dlaczego doskonale
wytłumaczył Galdor.

Podałem przykład na gejach i to że oni tak mają to znaczy że uważając ich za wybryk natury to na ich przykłądzie lawiruję ? Podobnie jest sprawa z włosami a to że mają tak czy inne ludy to zobacz jak te ludy o których wspominał Galador są uwaleni na umyśle. Jeśli dla ciebie tacy są autorytetami to idź do afryki i przebijaj sobie uszy albo nos. Oni mają głupote we łbie z lenistwa. Potrafią napłodzić w wieku 14 lat w sroc bachorów ale do roboty im się nie chciało ruszyc dupy kiedy Amerykanie dała im na rozsiew zboża.

Dnia 18.01.2010 o 10:50, loczyn napisał:

Btw. Jeśli chcesz uciec i do tego to odpowiem Ci, że jest to NATURALNE, ponieważ u innych
ssaków również występuje homoseksualizm. Nie są tylko do tego przystosowane nasze ciała,
stąd twierdzenie, ze jest to nienaturalne, natomiast inne orientacje występują i w przeciwieństwie
do włosów, tutaj większą rolę gra natura niż społeczeństwo.


U ssaków też widziałem samogwałt - jednak to też wygląda na chore jak homoseksualizm.
Nie trzeba nauki aby odczuć że to jakiś odchył.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 20:52, Shlafrok napisał:

> jesteś wynaturzony.

Śmiech na sali, panie. Coś-tam mogło obdarzyć nas różną anatomią, ale dalsza aparycja
zależy tylko od inwencji własnej.

I właśnie z tym pojęciem idzie całe domino. Nawet zdobią swoje ciało metalem, przeryte czasem setkami kolczyków i powiedzą że to normalne. Tak samo ich traktuję jak gejów i tych co mają krótkie włosy.

Dnia 17.01.2010 o 20:52, Shlafrok napisał:

Zresztą jeśli o wynaturzenie chodzi - sam powinieneś
się domyślać o co kaman, skoro masz na oczach klapki z betonowym, średniowiecznym stereotypem
którego trzymasz się jakby był co najmniej jakimś fetyszem a sam próbujesz naginać prawa
natury,

Naginać prawa natury ? Jako jedyny bronię natury i gejów, lesbijki czy też takich co ze swoimi włosami robią fiu bzdziu uważam za po za swerą natury.

Dnia 17.01.2010 o 20:52, Shlafrok napisał:

o czym oczywiście nie zapomniałeś wspomnieć w wątku o dziewczynach jakiś czas
temu.

...bo demi moor wygląda okrutnie obrzydliwie w tym fryzie co pokazał mi Tyler.

Dnia 17.01.2010 o 20:52, Shlafrok napisał:

Ludzie już zdążyli wyjść z jaskiń i większość z nich cieszy się z braku tak absurdalnych
i dobitnie świadczących o głupocie samoograniczeń.

W tych jaskiniach przynajmniej nie są geje choć nie mają wiedzy i nie kombinują jak ta "ucywilizowana" cywilizacja. Ciężko mi się teraz pisze bo Hellmut grozi mi cały czas banem ale bym z wami pisał bardzien prostolinijnie do bólu bo nie da się takiego społeczeństwa przekonać.

Dnia 17.01.2010 o 20:52, Shlafrok napisał:

Żyj sobie jak chcesz, nie wnikam,
ale nie próbuj nawracać ludzi na coś co wywołuje u nich pusty śmiech zmiksowany z zażenowaniem
przy okazji wywijając mieczykiem krzycząc "durne pałki!".
Koniec.


Oni śmieją się bo są w większości przekonani że mają dobrze, nie długo będzie tak że geje będą się śmiać i śmieją się właśnie z normalnych a są nie normalni jak wy tylko że wy w mniejszym stopniu.
I nawet jak się tak geja nazwie to jeszcze cie poda do sądu. Do czego to doszło.


EmperorKaligula

Dnia 17.01.2010 o 20:52, Shlafrok napisał:

monstrum ? Ty jestes chory czlowieku, na swiecie jest wiele porypanych, szalonych rzeczy a Ty masz czelnosc > nazywac tak kobiete bez wlosow ? To jak nazwiesz psychopate gwalcacego dzieci ?

Nie nazwie go monstrum ale nazwie go zboczeńcem, chorym na parafilie i inne odmiany tego typu.

Dnia 17.01.2010 o 20:52, Shlafrok napisał:

ogolila glowe na pare miesiecy i kopletnie zmieniasz o niej zdanie ? bez komentarza...

Kiedyś widziałem jak pewna kobieta przez telewizję szukała pomoc bo była chora na białączkę chyba i po chemi była właśnie z takim skutkiem. Na początku wyszła z peruką i wyglądała dość względnie. A potem zdjeła perukę i powiedziała zimnym tonem - pomocy. Poczułem, że to dla niej wstyd i chańba że spotkał ją taki los już nie mówić o samej białaczce. Bez tej peruki wyglądała tragicznie jak z resztą każda kobieta.

Dnia 17.01.2010 o 20:52, Shlafrok napisał:

to dlaczego probujesz innym, moze nawet starszym wmowic ze oni ida za tlumem i powtarzaja to co mowia
inni ? Ktos moze myslec samodzielnie i sie z Toba nie zgadzac - takie trudne do zaakceptowania ? 23 lata
zyjesz ? sadzac po ortografii i skladni daje Ci 3-4 podstawowki, zrob cos z tym, prosze.


Gdyż to nie jest sprawa przekonań politycznych, społecznych bądź spraw nawet wiązanych z gustem ale tu jest pogranicze gustu i natury.
Tych co uważają, że kobieta łysa bądź mężczyzna z długimi włosami jest ok to traktuję ich podobnie jak tych co uważają za normalne że facet + facet bądź kobieta + kobieta. Zauważ, że nawet w magnesie te same bieguny się odpychają.

Dnia 17.01.2010 o 20:52, Shlafrok napisał:

znowu pierdzielisz o "pozor na chlopaka" - i do krotkich wlosow, sukienka i dekolt tez pewno dla pozorow by
udawac chlopaka... odpusc sobie.

Krótkie włosy bądź bez to jeden z najmocniejszych argumentów i szczególnie ma to się do kobiet.

Dnia 17.01.2010 o 20:52, Shlafrok napisał:

wytlmacz mi co znaczy "wygladac wstydliwie" ? Radze Ci spojrzec czasem w lustro zanim nazwiesz kogos
ochydnym...

Jak każda kobieta bez włosów bądź facet z długimi włosami z tym że jeśłi chodzi od mężczyzn to jest jeszcze można to przeboleć a kobietę - nie.

Dnia 17.01.2010 o 20:52, Shlafrok napisał:

bron boze, sadzac po poprzednich Twoich wypowiedziach wierzysz ze czlowiek wychodz z kapusty
przyniesionej przez bociana ;)

Tylko ja mogę wiedziec lepiej o sobie niż ty bądź kto kolwiek inny.

Dnia 17.01.2010 o 20:52, Shlafrok napisał:

akurat ten temat wg mnie nie ma nic wspolnego z natura...

podobnie jak u geja.

Dnia 17.01.2010 o 20:52, Shlafrok napisał:

Boli Cie to ze ktos nie chce wygladac tak jak Ty chcesz ? Jak mi sie cos nie
podoba to nie patrze, mam swoje zdanie ale nie zmienia to mojego podejscia do tej osoby.

Podejście podejściem a odczucie odczuciem. Kiedyś widziałem jak sie kobieta całuje z mężczyzną to nie rechotało we mnie tak jak to było facet z facetem, mnie aż zamuliło totalnie, inne negatywne mam odczucia jak widzę łysą kobietę, aż mnie wywala normalnie.

Galdor

To idź do Afryki i ubierz sobie liście na tyłek, albo przebij sobie ucho patykiem - powowedznia w rozumowaniu.

Dnia 17.01.2010 o 20:52, Shlafrok napisał:

Co do aktorow -
rozumiem ze tez licza sie tylko wlosy - co tam ze jest dobra aktorka, brak owlosienia na glowie robi z niej
potwora...

także...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 13:41, TetraGramaton napisał:

I właśnie z tym pojęciem idzie całe domino. Nawet zdobią swoje ciało metalem, przeryte
czasem setkami kolczyków i powiedzą że to normalne. Tak samo ich traktuję jak gejów i
tych co mają krótkie włosy.

Oni mogą to samo powiedzieć o Tobie. O nas. Że my, "krótko strzyżeni mężczyźni i długo strzyżone kobiety" to wybryk natury, nienormalne itp. A że to mimo wszystko też ludzie, Twój głos nie jest silniejszy od nich. I przestań ich nazywać chorymi na umyśle, bo zbliżasz się do granicy, za której przekroczenie grożą konsekwencje wynikłe z regulaminu.

Dnia 19.01.2010 o 13:41, TetraGramaton napisał:

Naginać prawa natury ? Jako jedyny bronię natury i gejów, lesbijki czy też takich co
ze swoimi włosami robią fiu bzdziu uważam za po za swerą natury.

Nie, nie bronisz natury. Pod płaszczykiem natury wygodnie nazywasz archaiczne, czarno-białe postrzeganie świata.

Dnia 19.01.2010 o 13:41, TetraGramaton napisał:

...bo demi moor wygląda okrutnie obrzydliwie w tym fryzie co pokazał mi Tyler.

To Twoja opinia.

Dnia 19.01.2010 o 13:41, TetraGramaton napisał:

W tych jaskiniach przynajmniej nie są geje choć nie mają wiedzy i nie kombinują jak ta
"ucywilizowana" cywilizacja. Ciężko mi się teraz pisze bo Hellmut grozi mi cały czas
banem ale bym z wami pisał bardzien prostolinijnie do bólu bo nie da się takiego społeczeństwa
przekonać.

Jeżeli ktoś ma rację, z pewnością może do niej przekonać w zgodzie z regulaminem i normami społecznymi. Wszystko, za co grozi ban, świadczy jedynie o niskiej klasie rozmówcy...

Dnia 19.01.2010 o 13:41, TetraGramaton napisał:

Oni śmieją się bo są w większości przekonani że mają dobrze, nie długo będzie tak że
geje będą się śmiać i śmieją się właśnie z normalnych a są nie normalni jak wy tylko
że wy w mniejszym stopniu.

Za to Ty jesteś całkowicie normalny. Zwłaszcza dla osób, które się z Tobą nie zgadzają. W swoim, bardzo uporządkowanym świecie możesz sobie wybierać co jest normalne a co nie. Ale tutaj, w dyskusji masz do wyboru albo poszanować cudzą odmienność, albo uzasadnić brak owego poszanowania. Z czego argument "bo są nienormalni" nikogo nie obchodzi. Bo dla każdego nienormalnego jest coś innego.

Dnia 19.01.2010 o 13:41, TetraGramaton napisał:

I nawet jak się tak geja nazwie to jeszcze cie poda do sądu. Do czego to doszło.

Nie rozmawiamy w tej chwili o gejach

Dnia 19.01.2010 o 13:41, TetraGramaton napisał:

EmperorKaligula
Bez tej peruki wyglądała tragicznie jak z resztą każda kobieta.

Dla mnie dużo rzeczy wygląda tragicznie. Fiat Multipla z rocznika 1998, kobiety po operacjach plastycznych tak głęboko zakrojonych, że na starość widać im głównie implanty, toalety na polskich dworcach kolejowych. Ale widzisz, zdaję sobie sprawę, że innych ludzi wcale to nie musi obchodzić i bynajmniej nie dlatego, że są oni "nienormalni".

Dnia 19.01.2010 o 13:41, TetraGramaton napisał:

Gdyż to nie jest sprawa przekonań politycznych, społecznych bądź spraw nawet wiązanych
z gustem ale tu jest pogranicze gustu i natury.

Wrong. Gustu. I tylko gustu. Natury w to nie mieszaj, śmiertelnie by się na Ciebie obraziła, że wykorzystujesz jej imię jako oręż do forsowania swoich przekonań. Hitler samo bycie Żydem też nazywał wybrykiem natury.

Dnia 19.01.2010 o 13:41, TetraGramaton napisał:

Tych co uważają, że kobieta łysa bądź mężczyzna z długimi włosami jest ok to traktuję
ich podobnie jak tych co uważają za normalne że facet + facet bądź kobieta + kobieta.
Zauważ, że nawet w magnesie te same bieguny się odpychają.

A co ma magnes do czyichś preferencji wyglądu/seksualnych? Mniej więcej tyle, co zasolenie Morza Czerwonego do normalności ruchu lewostronnego w Wlk. Brytanii. Zmień chociaż na 5 minut punkt widzenia i pogódź się z tym, że Twój nie jest jedyny.

Dnia 19.01.2010 o 13:41, TetraGramaton napisał:

Krótkie włosy bądź bez to jeden z najmocniejszych argumentów i szczególnie ma to się
do kobiet.

IMO Twoje są o wiele bardziej kruche...

Dnia 19.01.2010 o 13:41, TetraGramaton napisał:

Jak każda kobieta bez włosów bądź facet z długimi włosami z tym że jeśłi chodzi od mężczyzn
to jest jeszcze można to przeboleć a kobietę - nie.

Ty tego nie możesz przeboleć. Ale ten świat nie kręci się pod Twój rytm. Entschuldigung :(

Dnia 19.01.2010 o 13:41, TetraGramaton napisał:

Tylko ja mogę wiedziec lepiej o sobie niż ty bądź kto kolwiek inny.

I vice versa, kolego, i vice versa. Taka sama wiedza jak Twoja o gejach, długowłosych mężczyznach i kobietach bez włosów.

Dnia 19.01.2010 o 13:41, TetraGramaton napisał:

To idź do Afryki i ubierz sobie liście na tyłek, albo przebij sobie ucho patykiem - powowedznia
w rozumowaniu.

Afrykańskie plemię w tym czasie:
- nie podoba mi się to.
- to jedź do Polski, zetnij się na krótko i weź za żonę długowłosą kobietę, a nie będziesz tu nienormalnego z siebie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam dosc, nie mam sily po 2och ciezki nockach przebijac sie przez ta denna skladnie, bzdurne argumenty, wymijajace odpowiedzi i podwaznie wlasnych wczesniejszych postow (np: dowiedzialem sie ze panowie z dlugimi wlosami sa lepsi od kobiet z krotkimi wlosami)

mam cicha nadzieje ze za "glupote we lbie z lenistwa" padnie wyczekiwany przez wszytkich banik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 15:06, EmperorKaligula napisał:

mam cicha nadzieje ze za "glupote we lbie z lenistwa" padnie wyczekiwany przez wszytkich
banik :D

Opinie o stanie czyjegoś umysłu zalecam zachować dla siebie. Ostrzeżenie. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 15:10, Hellmut napisał:

Opinie o stanie czyjegoś umysłu zalecam zachować dla siebie. Ostrzeżenie. Przykro
mi.


eee... ja cytowalem uzytkownika TetraGramaton, a dokladnie fragment tego postu:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7724&pid=791

Prosze nie wyrywac moich wypowiedzi z kontekstu... przeczytalem kilkukrotnie zacytowany przez Ciebie fragment w moim ostanim poscie i nie dopatruje sie w nim nic skierowanego do kogokolwiek... ta koncowke nalezy rozumiec tak: "mam nadzieje ze za obrazanie narodow afryki zostaniesz ukarany".

ale niech bedzie, przyjmuje ostrzezenie mimo tego ze sie z nim nie zgadzam - na przyszlosc nie bede cytowal kontrowersyjnych fragmentow bo moga one zostac mi przypisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 15:04, Hellmut napisał:

Oni mogą to samo powiedzieć o Tobie. O nas. Że my, "krótko strzyżeni mężczyźni i długo
strzyżone kobiety" to wybryk natury, nienormalne itp. A że to mimo wszystko też ludzie,
Twój głos nie jest silniejszy od nich. I przestań ich nazywać chorymi na umyśle, bo zbliżasz
się do granicy, za której przekroczenie grożą konsekwencje wynikłe z regulaminu.

Tak samo mogą powiedzieć chorzy na zchiizofremię , że są zdrowi. Oto świetny przykład jaki teraz znalazłem.
Jeśli uważasz gejów za zdrowych to tych chorych na zchizofremię też będziez uznawał ?
Weź mnie teraz nie irytuj swoimi ostrzeżeniami no są one wg twej miary ale pytanie czy są sprawidliwe ?
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie z formularza. A dałeś mi jeden punkt nie sprawiedliwie. Jesteś "panem" wg swej miary i cwaniakujesz bo masz władzę.

Dnia 19.01.2010 o 15:04, Hellmut napisał:

Nie, nie bronisz natury. Pod płaszczykiem natury wygodnie nazywasz archaiczne, czarno-białe
postrzeganie świata.

Wg tego płaszczyka ludzie czasem są gorsi od zwierząt bo swój "rozum" czasem na siłe "szlifują" ale w złą stronę.

Dnia 19.01.2010 o 15:04, Hellmut napisał:

> ...bo demi moor wygląda okrutnie obrzydliwie w tym fryzie co pokazał mi Tyler.
To Twoja opinia.
> W tych jaskiniach przynajmniej nie są geje choć nie mają wiedzy i nie kombinują
jak ta
> "ucywilizowana" cywilizacja. Ciężko mi się teraz pisze bo Hellmut grozi mi cały
czas
> banem ale bym z wami pisał bardzien prostolinijnie do bólu bo nie da się takiego
społeczeństwa
> przekonać.
Jeżeli ktoś ma rację, z pewnością może do niej przekonać w zgodzie z regulaminem i normami
społecznymi. Wszystko, za co grozi ban, świadczy jedynie o niskiej klasie rozmówcy...

Jeśli ktoś mnie mnie mierzy własną miarą i poniża to ja taką samą miare mu odmierzę i też go poniżę ?
Pisałem spokojnie ale jak na mnie najeżdżali to tego nie widziałeś. Widać, że stronniczy jesteś jak Wojman.

Dnia 19.01.2010 o 15:04, Hellmut napisał:

Za to Ty jesteś całkowicie normalny. Zwłaszcza dla osób, które się z Tobą nie zgadzają.

Mogę się przyznać m. in, do tego że moja ninormalność polega na tym że jesteś bardzo agresywny i czasem dochodzę do eurynicznej agresywnej złości jak widzę gdy ktoś mnie zaczyna obrażać więc i jak oddaję.
Nie mam zamiaru obłudnie cedzić że kobieta bez włosów ma choćby nawet względny wygląd bądź patrzę na to z obojętnością. Jest ochydna i wygląda jak homunkulus.

Dnia 19.01.2010 o 15:04, Hellmut napisał:

W swoim, bardzo uporządkowanym świecie możesz sobie wybierać co jest normalne a co nie.

Ja nie mogę wybierać i ty także możesz wybrać - możesz wybrać żeby stac się jak Miriam - wiesz co mam na myśli ?

Dnia 19.01.2010 o 15:04, Hellmut napisał:

Ale tutaj, w dyskusji masz do wyboru albo poszanować cudzą odmienność, albo uzasadnić
brak owego poszanowania. Z czego argument "bo są nienormalni" nikogo nie obchodzi. Bo
dla każdego nienormalnego jest coś innego.

Jeśli byś miał ta wiedzę co ja i wielu pozytywnie myślących naukowców to byś sam wywnioskował, że geje, lesbijki czy ludzie co robią sobie z włosami fiuuu bzdziu i co jeszcze to byś uznał ich umysły za spaczone.

Dnia 19.01.2010 o 15:04, Hellmut napisał:

Nie rozmawiamy w tej chwili o gejach

...ale wziołem ich przykład bo uwierzyłem że.... aaa wkońcu zrozumieją na czym polega normalnośc i harmonia natury.

Dnia 19.01.2010 o 15:04, Hellmut napisał:

Wrong. Gustu. I tylko gustu. Natury w to nie mieszaj, śmiertelnie by się na Ciebie obraziła, że wykorzystujesz > jej imię jako oręż do forsowania swoich przekonań. Hitler samo bycie Żydem też nazywał wybrykiem natury.

Taaaaa... jak w przypadku lesbijek i gejów. Ten przykład jest mocniejszy i wierzę że jeszcze was przekona aczkolwiek jeśli bym pisał w śród nich to tak samo by pisali jak wy gdyż ich postrzeganie uległo całkowitemu spaczeniu.

Dnia 19.01.2010 o 15:04, Hellmut napisał:

Twój nie jest jedyny.

Idę tropem natury a wy tropem postrzegania i tłumaczenia. Tylko wgląd poprzez zastosowanie wariografu dałby mi może więcej prawdy bo wiem i zaobserwowałem iż ludzie sa jak domino - jedni za drugim.
Nie wiem czy masz w stanowisku wiedzę że Bóg na prawdę istnieje i on dał prawidłowość a ludzie ją uwalili swoim rozumem bo jeśli nie no to jeszcze moge cię zrozumieć - ateiści - racjonaliści - filozofowie.

Dnia 19.01.2010 o 15:04, Hellmut napisał:

Ty tego nie możesz przeboleć. Ale ten świat nie kręci się pod Twój rytm

Za to idzie jak klocki domino.

Dnia 19.01.2010 o 15:04, Hellmut napisał:

I vice versa, kolego, i vice versa. Taka sama wiedza jak Twoja o gejach, długowłosych mężczyznach i
kobietach bez włosów.

Akurat ten arugment nie tyczył się natury.

Dnia 19.01.2010 o 15:04, Hellmut napisał:

Afrykańskie plemię w tym czasie:
- nie podoba mi się to.
- to jedź do Polski, zetnij się na krótko i weź za żonę długowłosą kobietę, a nie będziesz tu nienormalnego z > siebie robił.


A może tak: Tam w Polsce macie najładniejsze dupy :))))) Chętnie bym sobie je wszystkie zabrał.
Spotkałem się że wielu z ciemno skórych czy arabów woli nasz białe, długowłose.
Za to dla mnie murzynki wszystkie są jak czarne homunkulusiki, brzydkie i w ogóle nie pociągające.
Jak może kogoś pociągać taka hybrydka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

Tak samo mogą powiedzieć chorzy na zchiizofremię , że są zdrowi. Oto świetny przykład
jaki teraz znalazłem.

Jest taki świetny, że aż pominąłeś w nim fakt niepoczytalności schizofrenika.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

Jeśli uważasz gejów za zdrowych to tych chorych na zchizofremię też będziez uznawał ?

Nie rozmawiamy o gejach w tym momencie.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

Weź mnie teraz nie irytuj swoimi ostrzeżeniami no są one wg twej miary ale pytanie czy
są sprawidliwe ?

Są. Wystarczy, że spojrzysz na swoje posty z boku.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie z formularza.

Odpowiedziałem. Wystarczy zajrzeć na adres mailowy, który podałeś przy rejestracji.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

A dałeś mi jeden punkt nie sprawiedliwie.
Jesteś "panem" wg swej miary i cwaniakujesz bo masz władzę.

Tyle mojej władzy, ile regulaminu.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

Wg tego płaszczyka ludzie czasem są gorsi od zwierząt bo swój "rozum" czasem na siłe
"szlifują" ale w złą stronę.

Złą? A czym jest zło? Pojęciem względnym. Dla mnie złe jest odwracanie się od tej strony. 1:1 w głosach. Daj lepszy argument.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

Jeśli ktoś mnie mnie mierzy własną miarą i poniża to ja taką samą miare mu odmierzę i
też go poniżę ?

Wróc do tematu rozmowy, bitte. Nie widzę żadnego związku z tym, na co odpowiadałeś. Brak kontekstu - brak mojej odpowiedzi.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

Pisałem spokojnie ale jak na mnie najeżdżali to tego nie widziałeś. Widać, że stronniczy
jesteś jak Wojman.

Jak widziałeś, Kaliguli oberwało się za... cytowanie Ciebie (EmperorKaligula, cofnąłem Twoje ostrzeżenie). Jeżeli Twoje nazywanie coraz to nowej grupy społecznej głupimi czy chorymi na umyśle to spokojne pisanie, to rzeczywiście masz za co mnie posądzać o stronniczość.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

Mogę się przyznać m. in, do tego że moja ninormalność polega na tym że jesteś bardzo
agresywny i czasem dochodzę do eurynicznej agresywnej złości jak widzę gdy ktoś mnie
zaczyna obrażać więc i jak oddaję.

Ponownie nie widzę związku z cytowanym fragmentem. Nie ma kontekstu - nie ma mojej odpowiedzi. Powtórz proszę odpowiedź, ale zbuduj ją trochę bardziej łopatologicznie.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

Nie mam zamiaru obłudnie cedzić że kobieta bez włosów ma choćby nawet względny wygląd

Nikt Cię do tego nie zmusza. Ty nie zmuszaj do tego innych.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

bądź patrzę na to z obojętnością. Jest ochydna i wygląda jak homunkulus.

A dla mnie nie. Rozumiem, że jestem nienormalny, albo powinienem wyjechać do Afryki, bo Ty nie chcesz oglądać kobiet, które przypadkiem posłuchają tych rad? ;)

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

Ja nie mogę wybierać i ty także możesz wybrać

Eeee...?

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

- możesz wybrać żeby stac się jak Miriam
- wiesz co mam na myśli ?

Nie, nie wiem.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

Jeśli byś miał ta wiedzę co ja

Albo raczej brak owej wiedzy.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

i wielu pozytywnie myślących naukowców to byś sam wywnioskował,
że geje, lesbijki czy ludzie co robią sobie z włosami fiuuu bzdziu i co jeszcze to byś
uznał ich umysły za spaczone.

Pierwsze słyszę o jakichś "naukowcach", którzy uważają czyjeś preferencje dot. włosów za spaczone. Nie ma co traktować ich powaznie. Mnie tam wystarczy autopsja, mężczyźni z długimi włosami nie są w żaden sposób gorsi od tych z krótkimi i analogicznie z kobietami.
Wniosek: Twoja "wiedza" to wyssane z palca stereotypy i nic więcej, czym można by się przejmować na poważnie.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

...ale wziołem ich przykład bo uwierzyłem że.... aaa wkońcu zrozumieją na czym polega
normalnośc i harmonia natury.

W Twoim mniemaniu oczywiście. Ty nie dyktujesz praw natury.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

Taaaaa... jak w przypadku lesbijek i gejów. Ten przykład jest mocniejszy i wierzę że
jeszcze was przekona aczkolwiek jeśli bym pisał w śród nich to tak samo by pisali jak
wy gdyż ich postrzeganie uległo całkowitemu spaczeniu.

Kilkaset ludzi z róznych sfer, w różnym wieku itp. których poznałem w życiu i miałem okazję zamienić kilka słów uważałoby, że to Twoje myślenie uległo spaczeniu. Ale co tam... Ty jesteś bogiem i to Ty decydujesz, co jest spaczeniem.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

Idę tropem natury

Mylisz się.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

a wy tropem postrzegania i tłumaczenia. Tylko wgląd poprzez zastosowanie
wariografu dałby mi może więcej prawdy bo wiem i zaobserwowałem iż ludzie sa jak domino
- jedni za drugim.

To tylko świadczy, jak mało wiesz o ludziach (a Twój opór na wysłuchiwanie doświadczeń innych dodatkowo wzmacnia tę tezę).

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

Nie wiem czy masz w stanowisku wiedzę że Bóg na prawdę istnieje

Taaaak? Dowody? Naprawdę to istnieje Latający Potwór Spaghetti, a nie żaden Bóg.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

Za to idzie jak klocki domino.

Zaczynam gadać jak maszyna, ale... brak kontekstu - brak mojej odpowiedzi.

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

Akurat ten arugment nie tyczył się natury.

Brak kontekstu...

Dnia 19.01.2010 o 18:20, TetraGramaton napisał:

A może tak: Tam w Polsce macie najładniejsze dupy :)))))

Ja tam wolę zwracać uwagę na charakter dziewczyny niż kształt ich pośladków, ale... to Twój wybór.
Problem jest gdzie indziej - to plemię wcale nie uważa, że są ładniejsze. I co teraz z tym zrobisz?

Reszta nie odnosi się w żaden sposób do kontekstu, więc ją opuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, ale kłótnia. Ja jednak zamiast się do niej przyłączać pozostanę przy zdaniu, że moderator ma zawsze rację (lizus!).

A co do tematu i pytania w nim zawartego. Chłopak powinien mieć, jak najbardziej krótkie włosy, jak na chłopaka przystało. Niektórym pasują długie, ale naprawdę długie, to nie mam nic przeciwko. Ale jeżeli widzę chłopaczka z włoskami, jak dziewczynka, odzieżą, jak dziewczynka, to nie wiem czy się śmiać czy wstydzić za naszą płeć, a może zacząć bać o swoje tyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 19:57, Grinczar napisał:

A co do tematu i pytania w nim zawartego. Chłopak powinien mieć, jak najbardziej krótkie
włosy, jak na chłopaka przystało. Niektórym pasują długie, ale naprawdę długie, to nie
mam nic przeciwko. Ale jeżeli widzę chłopaczka z włoskami, jak dziewczynka, odzieżą,
jak dziewczynka, to nie wiem czy się śmiać czy wstydzić za naszą płeć, a może zacząć
bać o swoje tyły.

Zaraz, zaraz. W jakim paragrafie jest zaznaczone, że chłopak winien mieć włosy krótkie? Jak przystało na człowieka, powinien on mieć własne poglądy i robić to co on uważa za stosowne, a nie większość. Całkowicie nie rozumiem toku Twojego rozumowania. Krótkie i długie, ale chłopak, ani nie w długich, ani nie w krótkich to już nie facet? I co rozumiesz przez ''włoski jak dziewczynka'' i ''odzież jak dziewczynka''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować