Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

łysa glaca to najlepsze rozwiązanie 8)

a jak za oknem zima i śnieg (albo jak mi się nie chce golić) to maszynką na 0 i starczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 22:59, michalcies napisał:

łysa glaca to najlepsze rozwiązanie 8)

Najpraktyczniejsza, najestetyczniejsza, ale niestety nie wszystkim pasuje.
Ja za łysą pałą nie przepadam. Te wszystkie kości i żyły widoczne pod skórą... Fe. :P Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie każdy też ma żyły na wierzchu, a jak ktoś ma w miarę kształtną głowę to naprawdę polecam - w upalne letnie dni uczucie chłodu na głowie - bezcenne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 23:28, michalcies napisał:

nie każdy też ma żyły na wierzchu, a jak ktoś ma w miarę kształtną głowę to naprawdę
polecam - w upalne letnie dni uczucie chłodu na głowie - bezcenne :D

Co prawda, Maciej Fridek źle nie wygląda, ale wolę półdługie, sięgające za ramiona włosy. Uczą pewnej odpowiedzialności, stwarzają szereg możliwości ułożenia fryzury (grzywki, przedziałki, kitki, warkocze itp.), potrafią zarówno dodać powagi jak i stanowić niezastąpiony atut na wszelkich imprezach/koncertach, gdzie można się nimi trochę "pobawić". Death metal + gitara + headbanging = ach... Poza tym kocham przebierać moje włosy w dłoniach, dotykać ich... Cudowne uczucie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym kocham przebierać moje włosy w dłoniach,

Dnia 19.02.2010 o 23:39, Kardithron napisał:

dotykać ich... Cudowne uczucie. :]

hmm trochę dziwnie to "zabrzmiało" :D

poza tym wszelkie grzywki, czy warkoczyki u facetów mnie nie kręcą (w ogóle faceci mnie nie kręcą), jak dla mnie trochę to mało męskie, ale wolny wybór i dopóki ktoś nie wygląda jak koleś z Tokio Hotel to przymykam na to oko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 23:45, michalcies napisał:

hmm trochę dziwnie to "zabrzmiało" :D

Hm? A co w tym dziwnego? :]

Dnia 19.02.2010 o 23:45, michalcies napisał:

poza tym wszelkie grzywki, czy warkoczyki u facetów mnie nie kręcą (w ogóle faceci mnie
nie kręcą), jak dla mnie trochę to mało męskie, ale wolny wybór i dopóki ktoś nie wygląda
jak koleś z Tokio Hotel to przymykam na to oko :D

Warkocze i grzywy to zwykły przykład. Mnie też to nie pociąga. Zdecydowanie wolałbym walnąć przedziałek po środku (opcjonalnie trochę na boku) i rozczesać grzywkę, a włosy pozostawić rozpuszczone. Z kolei w przypadku treningów, czy pływania w czepku - wiązać w kitkę. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje sa takie sredniawe, nie dlugie, ale juz na pewno nie krotkie (uszy juz zakrywaja prawie cale, grzywka tez bedzie miala z 7/8cm) i powiem szczerze, ze kazda znana mi dziewczyna mowi, ze facetow dluzsze pasuja, ogolnie dodaja "urody" czy jak to tam mozna nazwac, ze po prostu bardziej sie kobiecie to podoba, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 22:57, Kardithron napisał:

Zbyt zdrowe to raczej nie jest. Szampon to jednak chemia.


Kiedyś i tak zgolić się trzeba, więc lepiej teraz przynajmniej jak człowiek wyglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 00:01, Zauri napisał:

powiem szczerze, ze kazda znana mi dziewczyna
mowi, ze facetow dluzsze pasuja, ogolnie dodaja "urody" czy jak to tam mozna nazwac,
ze po prostu bardziej sie kobiecie to podoba, o!

Nie oszukujmy się, chłopie - albo ostro hiperbolizujesz albo znasz bardzo mało dziewczyn. :)
Bardzo wiele przedstawicielek płci żeńskiej z mojego otoczenia preferuje zdecydowanie krótsze włosy. Niestety, durne stereotypy wyrobione przez niedbałych metalowców i bezdomnych zrobiły swoje.
Cóż, jeżeli dziewczyny z Twojego grona faktycznie mają takie upodobania, to może wpadnę pozarywać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 20:21, Kardithron napisał:

Bardzo wiele przedstawicielek płci żeńskiej z mojego otoczenia preferuje zdecydowanie
krótsze włosy. Niestety, durne stereotypy wyrobione przez niedbałych metalowców i bezdomnych
zrobiły swoje.


Co masz do mnie, jeśli chce ten styl prezentować? Moje włosy będą mówić: pieprz się! Obym tylko za szybko nie sprowokował "fryzjerskich" zapędów moich kolegów ;D

Wybrałem heavy metal zamiast dobrej opinii i dziewczyn, których i tak bym nie miał, teraz pozostaje tylko czekać, aż matka natura zrobi swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 20:27, Woo-Cash napisał:

Wybrałem heavy metal zamiast dobrej opinii i dziewczyn, których i tak bym nie miał, teraz
pozostaje tylko czekać, aż matka natura zrobi swoje ;)

Heavy metal przecież nie musi się wiązać z niedbałością o włosy. Chcesz nosić sięgające do pasa, nieprzystrzyżone, przetłuszczone, niedomyte, pozbawione blasku kłaki, z rozdwajającymi się końcówkami? ;>
I ja słucham muzyki metalowej. Nie mam jednak potrzeby uzależniania od niej swojego wyglądu, to raz. Dwa: nie wyznaję zasady, że metalowiec musi być brudasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 20:35, Kardithron napisał:

I ja słucham muzyki metalowej. Nie mam jednak potrzeby uzależniania od niej swojego wyglądu,
to raz. Dwa: nie wyznaję zasady, że metalowiec musi być brudasem.


Nie, nie musi. Niemniej jednak wtedy nikt nie wytnie mnie od "pedałów", z czym nieraz się spotkałem( miałem kiedyś 10cm, teraz mniej więcej 6cm). Nie dużo, ale w większości otaczają mnie hiphopowcy...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 20:49, wsaadman napisał:

Zdaniem "niedbałych metalowców", narobiłeś sobie wielu wrogów ; ]

A w jaki sposób? Są metalowcy dbali i niedbali. ;)

Btw: Podany cytat nie jest zdaniem. :P

@ Woo-Cash

Dnia 20.02.2010 o 20:49, wsaadman napisał:

Nie, nie musi. Niemniej jednak wtedy nikt nie wytnie mnie od "pedałów"

Litości, a co Cię obchodzi tak prymitywna opinia? Niby jak się ma długość włosów do orientacji seksualnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam kolesia, który ma pół długie, ja mam długie, i on jest ta obcięty, że mu włosy przylegają do twarzy, i do tego lubi nosić dziwną zieloną bluzę, i nawet różowe podkoszulki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem metalowcem i noszę długie włosy i mam ukochaną metalową dziewczynę, która uwielbia chłopaków w długich i jestem cholernie szczęśliwy. Bardzo lubię długie włosy i zawsze byłem za noszeniem takich i nigdy nic w tym ani brudnego ani pedałkowatego nie widziałem, a ci co tak uważają, to nie wiem, jak im się nie podobają to szanuję ich opinię, ale jak wyzywają kogoś tylko dlatego, że nosi długie włosy, to głupota i abo są pozbawienie rozumu, albo mają jakieś kompleksy z tym związane.

Pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować