Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2010 o 18:17, Helting napisał:

Mniej więcej jak długo trzeba stosować szampon z czarnej rzepy + odżywkę, żeby było widać
jakiekolwiek efekty?


zależy o jakie efekty chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nienawidzę tego ile czasu tracę na poranną ''zabawę'' z włosami... ugh... ale jak kiedyś zaryzykowałam ich ścięcie i zobaczyłam się w lustrze, to jednak wolę trochę się pomęczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pieprzę, naprawdę, usilne staranie się być zabawnym jest naprawdę wkurzające. Przecież wiadomo o co mi chodzi, Ty jeden robisz z tego larum. Przeczytaj sobie mój dalszy post, jeśli nadal nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla faceta tylko krotkie! Ja osobiscie preferuje na 0mm ;) Mlody facet w dlugich (dlugie = za uszy lub dluzsze) wlosach jest: zgejony/"brudasem"/modelem(czyli de facto zgejony).
Z krotkich wlosow sa same plusy ;) Mnie wlosy denerwuja jak mam juz z 0,5cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2010 o 15:05, kaczamanov napisał:

Z krotkich wlosow sa same plusy ;) Mnie wlosy denerwuja jak mam juz z 0,5cm


A co, odmierzasz miarką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 15:05, kaczamanov napisał:

Dla faceta tylko krotkie! Ja osobiscie preferuje na 0mm ;) Mlody facet w dlugich (dlugie
= za uszy lub dluzsze) wlosach jest: zgejony/"brudasem"/modelem(czyli de facto zgejony).

Z krotkich wlosow sa same plusy ;) Mnie wlosy denerwuja jak mam juz z 0,5cm

Widze, ze kolega tutaj niczym Lem neologizmy tworzy. Sam nosze dlugie wlosy, nie uwazam sie za geja ani kogos kto wyglada jak gej (bo chyba o to Ci chodzilo). Z drugiej strony nie znam zadnego geja, musisz obracac sie w ich towarzystwie, ze tak duzo o nich wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 15:05, kaczamanov napisał:

Dla faceta tylko krotkie!

http://i.hityczykity.pl/uploads/tx_hck/zdjecia_pojedynki/hhhhhh.jpg

Dnia 28.04.2010 o 15:05, kaczamanov napisał:

Ja osobiscie preferuje na 0mm ;) Mlody facet w dlugich (dlugie
= za uszy lub dluzsze) wlosach jest: zgejony/"brudasem"/modelem(czyli de facto zgejony)

Ja osobiście preferuje na 150 mm ;) Młody facet w krotkich (krotkie=łysy, 5 mm)jest:tępy, łysy, idiotyczny i popiera JP, (czyli de facto zgejony).

Dnia 28.04.2010 o 15:05, kaczamanov napisał:


Z krotkich wlosow sa same plusy ;) Mnie wlosy denerwuja jak mam juz z 0,5cm

Bo masz nerwicę natręctw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe cos tak czulem ze heavy-metal komputerowcy sie oburza :D Czepiliscie sie slowa gej, a o "brudasie" zapomnieliscie? Hodujcie sobie dalej tluszcz na wlosach do woskownaia glanow.
Pojechalem stereotypem, ale niestety wiekszosc typow w dlugich wlosach ma je typowo przetluszczone.
Tak samo 90% dlugowlosych to ludzie sluchajacy metalu lub innej tego typu muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile centymetrów to już długie włosy:o?
Ja obecnie mam około 8(na linijce wydaje się mało, ale jest wręcz przeciwnie) centymetrów, grzywka prawie zasłania mi oczy. Gdybym nie żelowało byłoby jeszcze gorzej. Według mnie już są długie. Bardzo krótkie to dla mnie takie, kiedy włos stoi jak kołek i się nie przechyla naprawo, czy w lewo. Czyli blisko do łysej pały dresa. Później sklasyfikować robi się coraz trudniej:P
Przytłaczając większość facetów w naszym kraju nosi krótkie włosy. Grzywka symboliczna, uszy idealnie obstrzyżone, z tyłu wszystko dokładnie wycięta, prawie na łyso. Wystarczy włączyć telewizję np. wiadomości i już będzie wiadomo o co chodzi...
Gej czy nie gej bardziej ci osobnicy przypominają wylizanych chłoptasiów. Włosy do około szyi, pianko ofc nigdy żel, spodnie mega ciasne jak i bluzka, oczywiści trampki za 5 złotych(obleśnie btw)...

> Wielki_Bubba
Mocne! Ale najgorsze jest suszeni, mycie idzie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2010 o 15:24, kaczamanov napisał:

Tak samo 90% dlugowlosych to ludzie sluchajacy metalu lub innej tego typu muzyki.

Czyli wszyscy "metale" to geje? BTW. A słuchanie metalu to też jakiś grzech? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 15:05, kaczamanov napisał:

Dla faceta tylko krotkie! Ja osobiscie preferuje na 0mm ;) Mlody facet w dlugich (dlugie
= za uszy lub dluzsze) wlosach jest: zgejony/"brudasem"/modelem(czyli de facto zgejony).

Z krotkich wlosow sa same plusy ;) Mnie wlosy denerwuja jak mam juz z 0,5cm


Każdy ma prawo nosić włosy takie jakie mu się podobają i w jakich mu jest wygodnie. Twój post świadczy tylko o tobie samym, ja tylko dodam, że treść tego posta jest po prostu nie smaczna oraz zawiera takie słownictwo, którego tutaj nie tolerujemy dlatego za słownictwo oraz obrażanie innych, na Twoje konto wędruje Degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mam długie włosy (Za uszy, a raczej tak, że ich nie widać). Pytałem wszystkich znanych mi ładnych dziewczyn czy tak wyglądam lepiej i... Tak, lepiej.
Więc swoją teorię o brudasach, gejach możesz sobie w włosy włożyć. A nie, sorry, Ty nie masz włosów, bo przecież każdy ,,menski" facet nie ma włosów.

Gogiell: A Ci co słuchają AC/DC jedzą koty!!!1 ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 15:51, Baluk25 napisał:

/.../

Ekhm, ale to nie ja powiedzialem, tylko kolega wyzej.

A powracajac do kolegi @ kaczamanov
Bardzo prawdopodobne, ze myje sie czesciej od Ciebie, pomijajac to, ze myje glowe codziennie, czyli na pewno czesciej od Ciebie. To co mowisz, swiadczy w koncu o Tobie, widac, ze Cie boli. ;] Dostep do czystej, biezacej wody, to w koncu oznaka cywilacji. Stereotypy swiadcza o jej braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 procent łysych, to dresy i głąby z JP, które słuchają Rapu, ale nie wiedzą o czym oni tak śpiewali. Spróbuj zaprotestować, to przypomnę tobie ten post. NIE KIERUJ SIĘ STEREOTYPAMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować