Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2010 o 17:16, Puszkin napisał:

macie tu 3 różne (te same) osoby xD która lepsza :D ?


Osobiście preferuję długie kłaki, ale wybrałbym jedynkę na Twoim miejscu. Tylko jakiś zarost bym Ci do tego dokleił. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 17:04, Lillith napisał:

No tak kobiecym okiem oceniając... Facet z warkoczykami nigdy nie będzie wyglądał
dobrze, co najwyżej śmiesznie. Ale to tylko moja opinia- są różne gusta ^^


Właśnie wszystko zależy od osoby : ) Trochę tak jak z dredami - jedni nie kumają, drugim się podobają.
Może warkoczyki u mężczyzn są rzadziej spotykane niż dredy, zwłaszcza w Polsce, ale dla mnie to nic : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu ;P
Jak ludzie czeszą,obcinają włosy żę mają takie ? http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://ikf.styl.fm/img88098.items.141433.jpg&imgrefurl=http://www.kotek.pl/forum/02,3003,111293190,,chlopaki_zamiana_z_dziewczynami_.html%3Fv%3D2&usg=__MsjIpKF9Tcs3Iou5pyQSu-HzZSY=&h=474&w=350&sz=38&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=OH-BV94pwY6njM:&tbnh=186&tbnw=139&prev=/images%3Fq%3Dd%25C5%2582ugie%2Bw%25C5%2582osy%2Bch%25C5%2582opak%26hl%3Dpl%26biw%3D1280%26bih%3D834%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=141&vpy=71&dur=276&hovh=261&hovw=193&tx=132&ty=123&ei=pending&oei=OwRxTI7YDonFswblo5G6Bg&esq=8&page=1&ndsp=25&ved=1t:429,r:0,s:0

Bo widzę chłopaków jak jeżdżą motorami w kasku i nawet po zdjęciu jego mają włosy tak ładnie ułożone. Jak ja mam długie to po bokach takie grube i jeszcze góra taka nie za ładna w ogóle się nie układają (myje je co dziennie i rano przemywam ) Może ma ktoś z was takie włosy ,lub podobne ?
Moze ktoś ogląda Zack u lutter (taki serial o skejterach ) to jeden z nich ma podobne włosy i mi się bardzo takie podobają ale ja nie wiem jak im się tak układają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rano jak się budzę to busz :) To pod wode i wycieram ,może to wina łózka ;d I układają się dość prosto ale nie zawsze i tak tylko aby leżą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam problem, gdy nosiłem krótsze włosy. Na sucho kompletnie nie chciały się układać.
Masz zbyt gęste włosy, wyrwij ich trochę. A tak na serio, to susz je przed snem, albo poczekaj aż ci zupełnie wyschną. Nawet jeśli pojawi się busz, to łatwiej będzie to coś doprowadzić do ładu. Najlepiej byłoby, gdybyś mył włosy rano.
Z fryzem ci raczej nie pomogę. Zapytaj fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czesto z suchymi chodze spac bo na kompie jeszcze siedze :D
A z mokrymi jak sie kłade spać podobnie jest ,ale masz racje zapytam fryzjera .Ale najpierw musze znów zapóścić
ich troche bo ostatnioi podciełem troszkę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o włosach zaczesanych do tyłu? Na czubku mam już 10cm, więc nie wiem czy to dużo, czy mało. Wiecie o co chodzi? Taki fryz a''la Vito Scaletta :) Chętnie bym się tak uczesał, ale nie wiem, czy nie wyjdę na idiotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 20:37, Kolumbiadek napisał:

Co sądzicie o włosach zaczesanych do tyłu? Na czubku mam już 10cm, więc nie wiem czy
to dużo, czy mało. Wiecie o co chodzi? Taki fryz a''la Vito Scaletta :) Chętnie bym się
tak uczesał, ale nie wiem, czy nie wyjdę na idiotę :P


Skoro Vito mógł tak wyglądać, co stoi na przeszkodzie?. Chociaż lepiej kogoś zapytać, nim się [ewentualnie] skompromitujesz ;].
U jednego wygląda to to dobrze,u drugiego beznadziejnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 20:37, Kolumbiadek napisał:

Co sądzicie o włosach zaczesanych do tyłu? Na czubku mam już 10cm, więc nie wiem czy
to dużo, czy mało. Wiecie o co chodzi? Taki fryz a''la Vito Scaletta :) Chętnie bym się
tak uczesał, ale nie wiem, czy nie wyjdę na idiotę :P


Ogólnie nie lubię takiego stylu, ale muszę przyznać Vito ma fajne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz włosy jak na mnie dosyć długie 7-8cm, i podobają mi się, ale mam problem z nimi. Strasznie mi się przetłuszczają, także muszę je myć codziennie, i dlatego zwracam się do was - jaki szampon polecacie, żeby trochę mniej/wolniej włosy się przetłuszczały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz trochę więcej kasy i dostęp do jakiejś lepszej drogerii, to polecam linię Curbicia firmy Rene Furterer. Swego czasu także miałem ogromny problem z przetłuszczającymi się włosami. Teraz z kolei mam włosy dość, jeśli nie bardzo, suche. Na pewno duża w tym zasługa szamponu tej firmy.
Jeśli nie chcesz tyle wydawać, to po prostu rozejrzyj się za jakimiś produktami bardziej popularnych marek. Popytaj sprzedawców, pomogą.
A tak w ogóle, to jeśli jeszcze jesteś przed osiemnastką, to w taka aktywność gruczołów potowych i łojowych jest raczej normalna. Z czasem ta tendencja włosów do przetłuszczania się powinna minąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nosisz dłuższe włosy to rzeczywiście trudniej jest zachować kształt fryzury przez cały dzień. Jeżeli zależy Ci na idealnie wystylizowanej fryzurze, to może zastanów się na skróceniem włosów. Ułatwi Ci to pielęgnację, a dzięki takim urządzeniom jak strzyżarka do włosów, będziesz mógł samodzielnie stylizować włosy w domu. Ze swojej strony proponuję Ci model QC 5055 marki Philips. Wyposażony jest on w:

· precyzyjny element tnący, który strzyże włosy na długość do 41 mm,

· system zasilania akumulatorowo-sieciowego, ( 5045 jest sieciowa a 5055 jest sieciowi akumulatorowa) dzięki któremu będziesz mógł zabrać swoją strzyżarkę nawet w podróż.

A jakie fryzury Waszym zdaniem podobają się dziewczynom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem z gęstymi, frajersko wręcz podkręcającymi się włosami. Dość powiedzieć, że po wyprostowaniu grzywka sięga nosa, podczas gdy na codziennie nie "wychodzi" poza linię czoła. Co robić? Przerzedzać je? Fakt, są dosyć gęste. Planowałem zapuścić włosy do ramion( właściwie od ponad roku się męczę, nazywany jestem "metalowcem", chociaż przypominam to bardziej kinder-metala). Na razie mam ok. 20 cm z tyłu i 10 cm z przodu. Jakieś rady....?

PS. Co myślicie o dredach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, ściąłem włosy! 10 lat noszenia długich za ramiona, w końcu mi się znudziło. Strasznie dziwnie się czuje, rano jak się obudziłem miałem wrażenie że czegoś mi brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego po upięciu, a następnie rozpuszczeniu moje włosy z tyłu kręcą się, natomiast z przodu (grzywka, bok) są jak zazwyczaj (półdługie, brakuje 3-4cm do ramion)? Jak temu przeciwdziałać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 22:03, Helting napisał:

Wie ktoś może dlaczego po upięciu, a następnie rozpuszczeniu moje włosy z tyłu kręcą
się, natomiast z przodu (grzywka, bok) są jak zazwyczaj (półdługie, brakuje 3-4cm do
ramion)? Jak temu przeciwdziałać?


Ściąć i nie zawracać sobie głowy takimi problemami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować