Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Wiesz jeśli to się pogłębi to na pewno zetnę, jednak jak na razie nie miałem takiego zamiaru
Trochę to dziwne bo mój tata nie łysieje tylko brat ale on zaczął już w wieku 16lat więc myślałem, że mnie to ominie.
Widocznie lipa
Heimdallr
Tu nie ma nic śmiesznego:( Jak zetnę to dopiero zacznę brać saa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK OK. Wpisz w wyszukiwarkę "zakola leczenie". Już pierwsze wyniki mają jakieś odpowiedzi.

Są też przeszczepy. Całkiem dobry efekt, Paul Teutul Sr z programu "American Chopper" w jednym z odcinków robił sobie taki przeszczep i powiem, że jest to dobre rozwiązanie. Jednak kosztów nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 20:12, KuroNeko napisał:

Nie rozumiem jednej sprawy. Dlaczego półdługie włosy z grzywką są ciągle utożsamiana
z Bieberem?

jest jeszcze Maleńczuk :P a tak na serio to jak kto woli tak nosi, a wielu osobą grzywka pasuje, pffff... sam miałem taką przez ostatnie kilka lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam strasznie suche wlosy. myje wlosy codziennie i sa na tyle suche ze kazdego widac osobno, nie lacza sie w takie kosmyki, hmmm chyba wiecie o co chodzi.

nie chce uzywac zadnych zeli bo to ma zupelnie inny efekt. chce zeby byly miekke tak jak teraz ale bardziej nawilzone, chodzi tez o sama estetyke. jakos fajniej to wyglada jak wlosy lacza sie w takie kosmyki.

znacie jakies kremy, odzywki, cokolwiek ? mam wlosy sredniej dlugosci tzn do dolu uszu. duzego doswiadczenia z dluzszymi wlosami nie mam bo zapuszczam po raz pierwszy wiec jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykła odżywka (ja mam Garnier Fructis), wybierz taką do suchych włosów. Zrezygnuj z suszenia suszarką, myj co drugi dzień. Podetnij końcówki (jeśli zapuszczasz, to trochę z tym poczekaj, bo dla fryzjera ''podciąć końcówki'' oznacza zwykle ''skrócić o połowę''), ew. zaopatrz się w jakieś ziołowe tabletki (Skrzypowita np, na włosy i paznokcie - wzmocnią się i nie powinny być już suche).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mycie co drugi dzien odpada bo nie chce miec tlustych wlosow. suszarki praktycznie wcale nie uzywam. zawsze czochram sobie lepetyne recznikiem i czekam az same wyschna. przez ten recznik troszke mi sie one koltunia i trudno potem je rozczesac. rzadko tez je czesze z tego powodu. poprostu zostawiam je w nieladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem sobie dove nourishing oil care, odzywke. zamierzam pozniej jeszcze dokupic taki sam szampon.

pytanie: kiedy to aplikowac ? zaraz po myciu wlosow ? teraz to nalozylem na suche wlosy zaraz po przyjsciu do domu.
do moich wlosow sredniej dlugosci (lekko ponizej uszu) musialem uzyc takie 3 kupki na dloni zeby pokryc wszystkie wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2012 o 18:03, Malevyn napisał:

pytanie: kiedy to aplikowac ? zaraz po myciu wlosow ? teraz to nalozylem na suche wlosy
zaraz po przyjsciu do domu.

Po myciu nakładasz odżywkę, zostawiasz na minutę (chyba, że w ulotce napisano inaczej) i spłukujesz zimną wodą.

Dnia 11.06.2012 o 18:03, Malevyn napisał:

do moich wlosow sredniej dlugosci (lekko ponizej uszu) musialem uzyc takie 3 kupki na
dloni zeby pokryc wszystkie wlosy.

Nie trzeba aż tyle, na mokre włosy wystarczy jedna "kupka", ładnie się wszystko rozrzedzi i rozsmaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm niestety zadnej ulotki ze sposobem uzycia nie bylo. z tylu bylo jedynie polskie tlumaczenia co to jest, ze zawiera lipidy odzywcze i takie tam pierdolety.

dzis po nalozeniu na sucho zostawil to na wlosach bez splukiwania. jutro wyprobuje po myciu tak jak mowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 19:03, Malevyn napisał:

http://4.bp.blogspot.com/-7_7fIZhnzz8/T9ncEmBbNUI/AAAAAAAAA8c/D6HAD9p8umo/s1600/jiracek-1326221143_zoom19_crop_800x600_800x600+55+0.jpg

jak sie nazywa to co on ma we wlosach ? haslo przepaska wpisane w allegro nic nie znalazlo


opaska na włosy? opaska?
taka jak ta : http://allegro.pl/aurora-o99-opaska-kauczuk-29-kolorow-i2422030264.html
tą też takie wokół głowy ale on ma po prostu cienką taką opaske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jego przepaska wydaje sie byc metalowa bo jest dosc polyskliwa. i z tego co widze tez jest falowana.

moze wiesz gdzie takich rzeczy szukac ? czy bedzie np w dyskobolu czy innych tego typu sklepach ? wolalbym nie szukac dla siebie opaski w damskich obiektach handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 20:36, Malevyn napisał:

jego przepaska wydaje sie byc metalowa bo jest dosc polyskliwa. i z tego co widze tez
jest falowana.

moze wiesz gdzie takich rzeczy szukac ? czy bedzie np w dyskobolu czy innych tego typu
sklepach ? wolalbym nie szukac dla siebie opaski w damskich obiektach handlowych.



No to chyba będziesz musiał się przełamać, bo najczęściej widzę takie opaski na pasażach w różnych galeriach i hipermarketach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 20:36, Malevyn napisał:

jego przepaska wydaje sie byc metalowa bo jest dosc polyskliwa. i z tego co widze tez
jest falowana.

moze wiesz gdzie takich rzeczy szukac ? czy bedzie np w dyskobolu czy innych tego typu
sklepach ? wolalbym nie szukac dla siebie opaski w damskich obiektach handlowych.

Dałam ci tam przykład .W internecie coś takiego znalazłam : http://www.solostocks.pl/sprzedaz-produkty/zegarki-bizuteria/bizuteria-ozdoby/ozodby-do-wlosow-opaska-metalowa-1-5cm-mix-kol-oz-241m-626078
http://sklepik-dla-was.home.pl/pl/p/Opaska-metalowa-fale/801
http://www.mojeciuchy.pl/dane/856059/opaska_-_metalowa_-_zolta_i_zielona.html
A tak to nie wiem gdzie mogą być w sklepach, różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy rano wstaję dość często mam w dwóch miejscach głowie nazwijmy to garść włosów która sobie stoi w zupełnie innym kierunku do reszty włosów i wychodzą takie jakby małe ''rogi'' [ co też dobrze oddaje to gdzie mniej więcej sie znajdują ] - da się coś z tym zrobić ale bez ściania albo babrania się gumą czy co tam jeszcze można użyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem długie włosy to spałem w zimowej czapce, żeby po myciu mi się ułożyły.
Proponuję rano lekko zmoczyć głowę, wysuszyć suszarką/farelką, rozczesać i założyć czapę na parę minut - sam tak robię, włosy świetnie da się potem układać, są proste i nienapuszone (uwaga - chodzenie w czapce zimowej po mieszkaniu to mega głupie uczucie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko że ja nie mam długich włosów, mam na oko hmm ... ze 2-3 cm i takie cuda tylko w dwóch miejscach na głowie. ;-D

Mam coś pomiędzy tym co jest na zdjeciu a taką typową fryzurą jaką miał np: Beckham jak był na krótko ścięty, chyba kumasz.

20121003185146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy krótkich miałem dokładnie to samo - przypuszczam, że jest to spowodowane źle przyciętymi włosami, które mają skłonność do wznoszenia Twierdzy Chaosu na głowie bez względu na okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować