Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekł gameplay z gry Niezniszczalni 2

15 postów w tym temacie

Adam Berlik

The Expendables 2: Videogame, czyli gra bazująca na filmie, który w polskich kinach będzie wyświetlany pod tytułem Niezniszczalni 2, faktycznie znajduje się w produkcji. Dowód? Materiał wideo z rozgrywki, który wyciekł do internetu.

Przeczytaj cały tekst "Wyciekł gameplay z gry Niezniszczalni 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi wyciekami, hydraulika zawołajcie bo zaraz was tam zaleje : P. W tv dla graczy już można obejrzeć gramy z tego tytułu, więc nie przesadzajmy że to jakiś WYCIEK :P i wielki dowód że gra jest w produkcji (;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno obadam grę.Mam nadzieję że będzie pełna irracjonalnego zniszczenia i twardzielskich tekstów. Film widać że ma taki być-nawiązania do komicznych filmów akcji z lat 80. Btw możecie mi ktoś polecić polecić coś jeszcze?Oglądałem wszystkie części Rambo i Braddock''a, Komando, Last Action Hero (ten ostatni był pokazanem kina akcji od innej strony).Tak czy siak fajnie, że ktoś w dzisiejszych czasach robi takie niepoważne filmy przy których mam większy ubaw niż przy wielu komediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem niby dlaczego grafika jest ''slaba'' to jak juz nie jest kolorowa to juz slaba? Jak dla mnie ok widoczne sa nowe technologie shadery, aa, pp filtrowanie na oko dx9 - w czym problem? Poza tym w grach nie liczy sie grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 07:45, Harpen napisał:

Owszem, ale później sami przyznali na facebooku, że pokazali jeszcze niezapowiedzianą
grę.


Co nie znaczy że coś wyciekło ;)

A forma gry mi odpowiada akurat. To tyuł na xbox arcade więc jak wiele innych prosty i przyjemny (rzeź).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2012 o 08:47, Deathraw napisał:

możecie mi ktoś polecić polecić coś jeszcze?


Wszystko z Arnoldem (Running man, Predator, Czerwona gorączka, True lies i wiele innych), Brucem Willisem (Ostatni Skaut, Hudson Hawk, Die Hard) i Sly''em (Cobra, Get Carter) z tamtego okresu i współczesności się nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować