Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uwaga! TVN w studiu CD Projekt RED - zobacz materiał i obejrzyj wywiad z Michałem Kicińskim

64 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2012 o 16:45, Jarek_O2 napisał:

Panowie/Panie ten obrazek zdecydowanie już był


Ile razy mam prosić by nie powtarzać w kółko, że obrazek już był? ostatni raz proszę nie piszecie już, że obrazek był, zanim napiszesz to przeczytaj tego posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=77270&pid=22 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 16:53, cHICEK napisał:

@Isildur
Ale może moderator może skasować dwie strony postów "ten obrazek już był"? Podyskutować
na temat treści samego newsa w tym bałaganie nie ma jak.... A tak w ogóle to gratuluje
inteligencji wszystkim którzy widząc drugą stronę identycznych komentarzy dodają jeszcze
więcej.... dzień spamera dziś mamy ? nowe święto w kalendarzu ?


Nie, kasować nie będę, ale zacznę dawać warny może wtedy zaczną komentować news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 16:56, Canderaus napisał:

Z przykrością zawiadamiam że ten obrazek już był, jestem zasmucony tą wiadomością.


A ja mam dosyć proszenia by nie powtarzać jednego i tego samego w kółko. Ostrzeżenie za spam i ignorowanie poleceń Moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 14:41, dark_master napisał:

> .. Ale tych lewaków nie mam zamiaru
> oglądać :S

zapomniałes wspomnieć o ich żydowskich mocodawcach z moskwy finansowanych przez antypatriotyczne
siły cyklistów.

Chciałeś go wyszydzić, ale o dziwo trafiłeś w sedno :D Towarzysz Mariusz Walter - właściciel ITI, czyli de facto TVN-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2012 o 17:12, Kazak napisał:

Chciałeś go wyszydzić, ale o dziwo trafiłeś w sedno :D Towarzysz Mariusz Walter - właściciel
ITI, czyli de facto TVN-u.

Nie Walter tylko Walterstein. Pamiętajmy o żydowsko brzmiącej końcówce.

a tak serio to wszystkie te opcje dziennikarskie są siebie warte i każda bardziej żałosna od drugiej, od lewa do skrajnego prawa, więc nie wiem czemu akurat dla TVN robić wyjątek w swoim obywatelskim pseudoprosteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którym cisną się na usta komentarze typu: "Pani redaktor była nieprzygotowana" itp.
Ja się pytam czy to Wy jesteście grupą docelową tego reportażu? Czy zaliczacie się do milionów gospodyń domowych wlepiających wzrok w telewizje? Jeśli tak, to przepraszam. Nie wiedziałem, że każda gospodyni domowa i pochodne wie, że w grach się nie tylko zabija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 17:31, SamaelvonHell napisał:

Ja się pytam czy to Wy jesteście grupą docelową tego reportażu?


No a kto jest? Ludzie, którzy nie potrafią korzystać z komputerów? Ci, których gry w ogóle nie obchodzą?
Nie, ten materiał był dla graczy. Zauważ, że nie mówiono głównie o tym, jaki jest Wiedźmin, co to są gry i konsole, ale przedstawiano pobieżnie ludzi biorących udział w procesie produkcji i historię CDP - czyli jak to wygląda "od kuchni". A takie coś zainteresować może raczej ludzi, którzy już z grami mają coś wspólnego.
Idąc Twoim tokiem rozumowania, to materiały z planu np. "M jak miłość" są dla mnie, bo tego serialu nie oglądam i nie mam o nim pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2012 o 16:50, Piotrbov napisał:

JPF? Co to jest, jedno co mi się kojarzy, to wydawnictwo mangowe.


To dobrze ci się kojarzy, był kiedyś odcinek Uwagi o mandze i anime , rozmawiali tam z Shinem Yasudą z JPF, dokładnie co i jak to ci teraz nie powiem bo to było dawno temu, a lenistwo nie pozwala mi dokopać się do tego materiału. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 17:58, Meketh napisał:

To dobrze ci się kojarzy, był kiedyś odcinek Uwagi o mandze i anime , rozmawiali tam
z Shinem Yasudą z JPF, dokładnie co i jak to ci teraz nie powiem bo to było dawno temu,
a lenistwo nie pozwala mi dokopać się do tego materiału. ;)


I też za bardo nie przygotowani? Dzięki za info, muszę to sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 17:27, dark_master napisał:


Samo Walter wystarczy.

Bo są największą i najbardziej opiniotwórczą stacją telewizyjną w Polsce? Niestety, nie można do tego też dodać, że są najbardziej obiektywną i rzetelną stacją telewizyjną w Polsce. Powiedziałbym wręcz, że są na przeciwnym biegunie bycia obiektywnym i rzetelnym. Ale to nie temat od tego, więc nie offtopuję więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże jak usłyszałem "Tu chodzi o to,żeby zabijać?" Walnąłem się mocno w czoło i wyłączyłem komputer. I poszedłem się modlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tytułu newsa pierwsze co mi przyszło do głowy to "hipokryci". TVN jest jedną z pierwszych stacji, która zwala winę na gry kiedy jest mowa o młodych zabójcach z dobrych domów, przy okazji Brevika też sugerowali, że może gdyby nie grał w WOWa to by był normalny. A teraz wbijają do jednego z polskich producentów, żeby zrobić materiał o tym jakie to super gry Polska ma do zaoferowania światu.
I nie bądź tu kufa cyniczny ogllądając TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować