Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LOL.gram.pl - czarodziejskie podsumowanie Waszego wysiłku #21

16 postów w tym temacie

gram.pl

Pora na kolejny odcinek naszego cotygodniowego podsumowania - tego, które stawia Was, Gramowiczów, w samym centrum uwagi. Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta, płcie mieszane i płcie nijakie. Przed Wami czarodziejskie podsumowanie Waszego wysiłku z LOL.gram.pl #21!

Przeczytaj cały tekst "LOL.gram.pl - czarodziejskie podsumowanie Waszego wysiłku #21" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 16:37, Dante-Sparda napisał:

Nie rozumiem tego działu. Nie wiem czy te zdjęcia mają mnie skłonić do refleksji czy
do uśmiechu. Bo nie udaje im się ani jedno, ani drugie.


to zrob lepsze, bo madrzyc i krytykowac to kazdy w tym kraju potrafi
mi sie udalo tu wygrac bony do sklepu i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mogę się zalogować na lolu bo wtedy pokazałbym wam na czym polega prawdziwe poczucie humory czerstwi ludzie. Współczuje wam, że myślicie, że to jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 16:59, Czaroxxx napisał:

Szkoda, że nie mogę się zalogować na lolu bo wtedy pokazałbym wam na czym polega prawdziwe
poczucie humory czerstwi ludzie. Współczuje wam, że myślicie, że to jest śmieszne.


Wyloguj się na serwisie i zaloguj na LOLach. I pokaż co potrafisz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie ma respawnu? Ale ożywianie technicznie rzecz biorąc jest. Z tego co mi mówiły osoby wykształcone na polu medycyny każda reanimacja jest tak naprawdę przeprowadzana na zmarłym. Nie wchodząc w metafizykę i religię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 17:21, NemoTheEight napisał:

W życiu nie ma respawnu? Ale ożywianie technicznie rzecz biorąc jest. Z tego co mi mówiły
osoby wykształcone na polu medycyny każda reanimacja jest tak naprawdę przeprowadzana
na zmarłym. Nie wchodząc w metafizykę i religię.

Ostatnio się na to natknąłem:
http://en.wikipedia.org/wiki/Experiments_in_the_Revival_of_Organisms

Enjoy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 17:01, Laid_back napisał:

> Szkoda, że nie mogę się zalogować na lolu bo wtedy pokazałbym wam na czym polega
prawdziwe
> poczucie humory czerstwi ludzie. Współczuje wam, że myślicie, że to jest śmieszne.


Wyloguj się na serwisie i zaloguj na LOLach. I pokaż co potrafisz :>


Dzięki bardzo za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zrob lepsze, bo madrzyc i krytykowac to kazdy w tym kraju potrafi
mi sie udalo tu wygrac bony do sklepu i jestem zadowolony

Czyli jeśli nie zrobię czegoś lepiej to nie mogę się na ten temat wypowiadać? Czyli Ty nie możesz krytykować prawie żadnej gry na pc bo nie potrafisz zrobić lepszej? Tak samo niektórych maszkaronów współczesnej architektury także? Bo nie zaprojektowałeś nic lepszego? Najłatwiej każdą krytykę obrócić "w tym kraju się tylko krytykuje" i inne tego typu pierdoły. Mnie Twoje żarty nie śmieszą i się z tym pogódź. Jakbyś naprawdę był takim mistrzem humoru za jakiego się uważasz to byś się tak nie spinał tylko przyjął mój komentarz z uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 19:46, Dared00 napisał:

Pytanie: jeżeli już raz wygrałem, to mam szansę wygrać drugi raz?

Jasna sprawa. Tyczy się to szczególnie osób, które tak ochoczo spamują linkami do Bzdur w komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gimnazjalne poczucie humoru...

Unforgetable.

Fick yeaś. Fantastiś tempo, uber technikeś und bógdamniś beztrzymanken przejażdżken.
Wait for it.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 16:39, pobite_gary napisał:

> Nie rozumiem tego działu. Nie wiem czy te zdjęcia mają mnie skłonić do refleksji
czy
> do uśmiechu. Bo nie udaje im się ani jedno, ani drugie.

to zrob lepsze, bo madrzyc i krytykowac to kazdy w tym kraju potrafi
mi sie udalo tu wygrac bony do sklepu i jestem zadowolony

Fajnie tylko że samemu najprawdopodobniej zerżnąłeś pomysł od kogoś innego. Miesiąc temu na serwisie gametrailers ktoś zamieścił prawie identyczne zdjęcie nawiązujące w ten sposób do Assasins Creed, pod trailerem trzeciej części. Biorac pod uwagę jego popularność zyskaną na innych witrynach, wątpię byś sam na to wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować