Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim: Dawnguard DLC dostępne na Xbox Live Marketplace

9 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2012 o 13:17, rocky88 napisał:

Wampiryzm jak w każdym kolejnym TESie. Nic nowego.


Wyczuwam hejt. Dla Ciebie może i nic nowego, ale nawet nie grałeś więc nie wiesz jak zostanie tam ono przedstawione. Na pewno nie tak jak w innych TES''ach. Poza tym jeszcze do tego nowe itemki i nowe postacie, że o umiejętnościach już nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 13:17, rocky88 napisał:

Wampiryzm jak w każdym kolejnym TESie. Nic nowego.

E....nic nowego? xD
Okej wampiryzm juz byl, ale jak dotad w beznadziejnej formie i w powijakach. W Morrowind bedac wampirem nawet nie dalo sie gadac z wiekszoscia npc, nawet animacji gryzienia nie bylo. W Oblivionie bylo juz lepiej i nawet mozna bylo ssac krew spiacych, ale poza tym nic specjalnego. Teraz mamy za to cale DLC...drzewko rozwoju, specjalne wampirze umiejetnosci, zadania, nawet forma wampirzego lorda. Nie wiem jak gryzienie wyglada bo w DLC zamierzam grac na PC jak wyjdzie. Osobiscie uwazam, ze to spora zmiana wampiryzmu i postep w stosunku co do poprzednich gier z seri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 13:30, Eilene napisał:

Nie wiem jak gryzienie wyglada bo w DLC zamierzam
grac na PC jak wyjdzie. Osobiscie uwazam, ze to spora zmiana wampiryzmu i postep w stosunku
co do poprzednich gier z seri.


No jeżeli gryzienie wygląda tak jak w Skyrim''ie to bohater poprostu się pochyla nad śpiącym i wsyśnięty wysysa mu krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać na pierwsze recenzje. Mam nadzieję, że zdolności wampirów nie są przesadzone lub niedopracowane (np. lewitacja lorda wampirów pokazana w zapowiedziach - podobno z powodu problemów z projektowaniem poziomów lewitacja została wycięta z obliviona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2012 o 13:45, oxygar napisał:

No jeżeli gryzienie wygląda tak jak w Skyrim''ie to bohater poprostu się pochyla nad
śpiącym i wsyśnięty wysysa mu krew.

Wydawalo mi sie, ze na jakims filmiku widzialam, ze mozna gryzc nie tylko spiacych, ale nie jestem pewna czy to bedzie w dlc czy to moze bylo tylko z tych filmikow, ktore zrobili zatrudnieni w Beth dla jaj. Za niedlugo sama sprawdze jak to jest:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek moze byc ciekawy, jednak mi osobiscie wampiry do smokow jakos nie pasuja. Jeszcze troche i zrobia DLC w ktorym bedzie mozna grac ufokiem jakims, albo walczyc z zombiakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2012 o 14:35, Eilene napisał:

Wydawalo mi sie, ze na jakims filmiku widzialam, ze mozna gryzc nie tylko spiacych, ale
nie jestem pewna czy to bedzie w dlc czy to moze bylo tylko z tych filmikow, ktore zrobili
zatrudnieni w Beth dla jaj. Za niedlugo sama sprawdze jak to jest:).


Filmik był z Dawnguard''a i można skosztować przytomnego człowieka.

A będzie recenzja tego DLC w późniejszym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować