Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Procesory Intel Core vPro trzeciej generacji, czyli absolutne bezpieczeństwo

8 postów w tym temacie

gram.pl

Procesory Intel Core vPro trzeciej generacji, to nie tylko ekstremalna wydajność i oszczędność energii. To także zdecydowanie wyższy poziom bezpieczeństwa i niezwykła łatwość zdalnego zarządzania komputerem dzięki obsługiwanym przez te układy technologiom i funkcjom.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Procesory Intel Core vPro trzeciej generacji, czyli absolutne bezpieczeństwo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem te ich nowe procesory. 4000 zł za samego procka. Jakby kosztował 1000 zł to bym się zainteresował. Jestem ciekaw kto to kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 21:23, Face7 napisał:

Sprawdzałem te ich nowe procesory. 4000 zł za samego procka. Jakby kosztował 1000 zł
to bym się zainteresował. Jestem ciekaw kto to kupi.


Mam wrażenie że oferta tych proców jest skierowana do bardziej zawężonej grupy odbiorców a nie do większości użytkowników.

Poza tym panowie poprawcie "generator liczb losowych" na "generator liczb pseudolosowych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 21:37, Gerg0sz napisał:

Poza tym panowie poprawcie "generator liczb losowych" na "generator liczb pseudolosowych"

A co jeśli procek jest na tyle bystry, żeby bez naszej pomocy poradzić sobie z pobraniem czasu systemowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdzałem te ich nowe procesory. 4000 zł za samego procka. Jakby kosztował 1000 zł
> to bym się zainteresował. Jestem ciekaw kto to kupi.


Cena i specyfika procka opisywanego w tym artykule wyraźnie pokazuje że ten procesor nie jest przeznaczony dla graczy. Do osób prywatnych też RACZEJ nie. Po co graczowi bądź osobie używającej komputer do internetu itp takie zabezpieczenia? Raczej będzie on hurtowo kupowany przez banki ,korporacje i samego intela. Nawet nie wiecie jakie oni na służbowe lapki mają zabezpieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 05:15, 11robar napisał:

Cena i specyfika procka opisywanego w tym artykule wyraźnie pokazuje że ten procesor
nie jest przeznaczony dla graczy. Do osób prywatnych też RACZEJ nie.

To na kij to reklamować na portalu stricte dla graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować