Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wakacje w galaktyce? A może na polu bitwy? Battlefield 3 i Mass Effect 3 w promocyjnych cenach w sklepie gram.pl!

30 postów w tym temacie

89 zł za Mass Effect 3 to kuszące, ale za drogie w dalszym ciągu. Gdyby tryb Multiplayer był bardziej rozbudowany, to kto wie ? Tak jak koledzy wyżej pisali, opłacało by się kupić gdyby wszyło w EA Classic. Na to niestety liczyć nie będziemy przez kolejne 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>opłacało by się

Dnia 27.06.2012 o 14:13, vegost napisał:

kupić gdyby wszyło w EA Classic. Na to niestety liczyć nie będziemy przez kolejne 2 lata.


Jakie 2 lata? Już po roku. I nie, nie jest to kusząca oferta, ani nie, nie opłacałoby się, bo zwykła edycja jest pocięta na kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 14:24, buggeer napisał:

Jakie 2 lata? Już po roku. I nie, nie jest to kusząca oferta, ani nie, nie opłacałoby
się, bo zwykła edycja jest pocięta na kawałki.


Tak ? Po roku? Przecież EA musi na tym zarobić. Więc nie dadzą tego do klasyki, gdzie stracili by 50 % ceny za samą podstawkę. Możesz o tym zapomnieć :) Wiesz, niektórym gra się podobała i jakoś kupują. Sam bym kupił, gdyby było za 50 zł. Albo i kupiłbym teraz gdybym nie wiedział jaki jest singiel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 14:51, vegost napisał:

Wiesz, niektórym gra się podobała i jakoś kupują.


Jak myślisz dlaczego klucz można zdobyć jeszcze taniej, a wydanie pudełkowe w podobnej ''promocji'' jak widać nie zachęca. Za jakiś czas pojawi się wydanie zawierająca wszystkie wydane do tej pory DLC których jak wskazują znaki na niebie i ziemi będzie pewnie sporo. Bez powodu nikt GOTY nie sprzeda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 14:57, Shinigami napisał:

> Wiesz, niektórym gra się podobała i jakoś kupują.

Jak myślisz dlaczego klucz można zdobyć jeszcze taniej, a wydanie pudełkowe w podobnej
''promocji'' jak widać nie zachęca. Za jakiś czas pojawi się wydanie zawierająca wszystkie
wydane do tej pory DLC których jak wskazują znaki na niebie i ziemi będzie pewnie sporo.
Bez powodu nikt GOTY nie sprzeda ;)


GOTY nie będzie. Bioware odkryło, że kiedy jest perspektywa GOTY mądrzy ludzie nie kupują podstawki. Gdzieś kiedyś wstawiałem wypowiedź deva na ten temat. Nawet fakt, że w Polsce DLC są oficjalnie niedostępne ich nie obchodzi. Nie było GOTY ME1, DA2, ME2 i ME3 też nie będzie. Dodatkowo DLC nigdy nie są przeceniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 15:14, buggeer napisał:

GOTY nie będzie.


Szkoda, bo pewnie sporo ludzi nie ma zamiaru płacić za łatany cyklicznie niepełny produkt, z DLC które wydawane w cenie pełnoprawnych dodatków oferują znacznie mniej. Widać DA1 był jedynym takim tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 13:36, Darkstar181 napisał:

Chyba jednak dosyć krótko. Drop nie jest taki znowu zły, po prostu trzeba oszczędzać,
i wydawać kasę na ulepszone pakiety widma. Zawsze trafi się tam jakaś dobra broń.

Dla mnie właśnie nie są dobre. Same shotguny a ja potrzebuję snajperek. Ile można grać samym Mantisem?

Dnia 27.06.2012 o 13:36, Darkstar181 napisał:

Choć owszem, dziwnym trafem najczęściej są to jednak strzelby...inna sprawa że dla szpiegów
i tak nadaje się tylko podstawowa snajperka, modliszka (pozostałe są za ciężkie, wolne
odnawianie kamuflażu)

Oj tam - Black Widow lub Widow IMO są lepsze. Ale mi się nie wydropiły. Koledze natomiast tak. I to mnie boli, bo nie ważne ile razy próbuję kupić pakiet, tak zawsze trafia się shotgun (zwłaszcza Graal Spike Thrower lub ten od gethów) lub SMG (ten rzadki model N7 - jedyna naprawdę dobra broń, która mi wydropiła).

@buggeer:
DLC od Bio są przeceniane. Na X360 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 15:38, Shinigami napisał:

Szkoda, bo pewnie sporo ludzi nie ma zamiaru płacić za łatany cyklicznie niepełny produkt,
z DLC które wydawane w cenie pełnoprawnych dodatków oferują znacznie mniej. Widać DA1
był jedynym takim tytułem.

Od czasu jego wydania najwyraźniej odeszli od tej taktyki. Skoro ME2 takiej edycji nie miało, to i trójka się nie doczeka. Zresztą jest jeszcze jeden myk - gry mogą tanieć, ale dlc od nich nie. Poza tym online pass i dlc to też sposób, aby dorobić sobie na tych kupujących gry z drugiej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować