Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze zgłaszają liczne problemy w Ghost Recon: Future Soldier na PC

33 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2012 o 17:59, piorko90 napisał:

Nie ma to jak obiecanki ,, Ghost Recon nowy na PC nie będzie portem, pracujemy nad czymś
indywidualnym'''' :D ta jasne :D

Dlatego jedyną grą ubisoftu ktorą ostatnio kupiłem było Anno 2070 który nie jest portem - nic dziwnego skoro PC only.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam tak samo ze Splinter Cell: Conviction na PC. Wtedy aż się zdziwiłam, że mam w podpowiedziach przyciski z pada do Xbox''a. To nie jest częsty problem w ich grach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten sam problem miałem w Conviction. Chyba nie jest taki częsty - w Assassin''s Creedach się niepojawiał.

Co do Ghost Recona: Teraz wiedzę, że anulowanie zamówienia z nim było świetnym pomysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dzisiaj koło południa rozważałem, czy kupić dodatek do Civ5, czy właśnie GW:FS. Nie mogąc się zdecydować, zerknąłem na opakowania - znaczek Ubi-kochamy-PC-ale-mamy-je-w-dupie-softu na okładce GW:FS pomógł mi podjąć decyzję. I jak widzę, bardzo trafną decyzję.

No ale czego się spodziewać po dyżurnych kłamcach (zaraz przy EA) branży, którzy gadają jedno, a robią drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie dudniliście o problemach, jak fora internetowe pękały od kolejnych postów dotyczacych Max Payne 3 na PC. Rockstar wydał bubla, którego ludzie przez tydzien od premiery nie mogli uruchomić. Jak już R wydali łatkę to okazało się, że nie poprawia ona części błędów, np.: po ukończeniu gry na poziomie normalnym i rozpoczęciu na wyższym gra nie zachowuje stanów i trzeba przechodzić za każdym razem od nowa. Albo, że na laptopach z technologią optimus DX11 trzeba wymusząc wpisem w skrócie w ścieżce docelowej. O Rockstar wszyscy milczeli, a na Ubisoft jadą. To ja jeszcze dodam od siebie, że Ubi przynajmniej reaguje na problem, Rockstar i dostrybutor gry w Polsce w ogóle olali ludzi i nawet nie odpisywali na zgłaszane problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, dawno nie widziałem tak skopanej wersji na PC. U mnie na moim zabytokowym monitorze (5:3 format) tytuł niegrywalny, bo monitor nie obsługuje rozdzielczości, w której gra się uruchamia, a której nie da się zmienić. Pocekam na stosowny patch. Grę połatają, ale smak porażki, zawodu oraz środkowy palec od graczy Ubisoft zafundowało sobie na własne życzenie. Być może kupili sobie tytuł "porażki wydawniczej roku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat serii Civ i Anno ubisoft nie spierdzielił technicznie bo to gry defacto tylko na PC więc jak by to spierdzielili to by istny RAGE. No Anno 2070 np. ma mniejsze wymagania niż Anno 1404. Bo na maks detalach działa lepiej niż poprzednia część (pomijam fakt że mowa tu wersji dx11).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Ubisoft notorycznie mści się na graczach komputerowych za jatkę po premierze niezabezpieczonego Prince of Persia - no bo aż nie chce mi się wierzyć, żeby szanowana niegdyś firma nagle stała się zbiorowiskiem takich partaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zabawne jest to mielenie jezorami na ubisoft i przytaczanie Civilization V xD Juz gorszego i glupszego przykladu nie mozna bylo. Civilization V bylo po premierze niegrywalne. Wywalalo sie do pulpitu, znikaly sejwy, balans nie istnial, optymalizacja byla koszmarem, najwieksze mapy nie dzialaly tzn. wywalaly gre do windows. Tak to wygladalo po premierze. Patche sie pojawily ale razem z nimi pojawily sie tez DLC xD No ale jak sie nie ma pojecia o czym sie pisze to sie pisze bez sensu xD Aaaa zapomnialbym - ile to DLC zupelnie nieprzydatnych powstalo do Civ V? No ale tylko PC wiec dobre prawda? xD A Anno 2070? Dopiero ostatnie patche poprawily to co powinno dzialac od poczatku. Ile miesiecy od premiery minelo? No ale Anno 2070 dobre bo tylko PC xD
Ubisoft przynajmniej zapowiada laty. Ok zaliczyli wpadke ale mowia o tym a nie jak np. Rockstar z Max payne 3 o czym napisal majkel666 (ale po co czytac prawda lepiej ponarzekac na port od Ubi).
Zastanowcie sie co piszecie bo albo niektorzy maja bardzo krotka pamiec albo plota bez sensu aby tylko plesc. Albo jedno i drugie xD Bledy z Ghost Recon sa niczym w porownaniu do bledow z Max Payne 3 a o tym drugim bylo cicho chociaz przez tydzien wiele osob nawet zagrac nie moglo a nowy patch dolozyl kolejne problemy. Ale na Ubisoft trzeba ponarzekac, narzekajcie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 19:46, dragnor napisał:

Ale zabawne jest to mielenie jezorami na ubisoft i przytaczanie Civilization V xD Juz
gorszego i glupszego przykladu nie mozna bylo.


Ale co Ty człowieku chrzanisz? Czy ja napisałem, że Civ 5 w dniu premiery było dopracowane? Napisałem tylko, że DZISIAJ zastanawiałem się nad zakupem dodatku do Civ 5 albo Future Soldier. A widząc na pudełku GW:FS znaczek Ubi zdecydowałem się na dodatek do Civ 5. Więc nie wiem, o co Tobie tak na dobrą sprawę chodzi, oświeć mnie.

Dnia 27.06.2012 o 19:46, dragnor napisał:

No ale jak sie nie ma pojecia o czym sie pisze to sie pisze bez sensu xD


No właśnie widać to po Twoim poście: ja o zupie, Ty o d**e. Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem, a potem pisz.

Dnia 27.06.2012 o 19:46, dragnor napisał:

Ubisoft przynajmniej zapowiada laty. Ok zaliczyli wpadke ale mowia o tym


Wiesz, gdyby to był pierwszy raz, to bym się nie czepiał. Ot, wpadka i tyle. Ale to jest już wręcz znak rozpoznawczy Ubi jeśli chodzi o gry na PC. Obiecują złote góry, zaklinają się, że dlatego opóźniają premiery, by na PC wydać lepsze, a praktycznie zawsze okazuje się, że to jeden wielki bullshit. I o to jest oburzenie, a nie o sam fakt, że gra ma błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 20:03, Tenebrael napisał:

Ale co Ty człowieku chrzanisz? Czy ja napisałem, że Civ 5 w dniu premiery było dopracowane?


Przeczytaj sobie post [13] i ochlon. A nastepnym razem zastanow sie nad "chrzanieniem" i tonem w stosunku do posta ktory kompletnie ciebie nie dotyczy.

Dnia 27.06.2012 o 20:03, Tenebrael napisał:

No właśnie widać to po Twoim poście: ja o zupie, Ty o d**e. Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem,
a potem pisz.


Naucz sie czytac inne posty. Moj nie byl skierowany do ciebie. Ponownie - ochlon. fragment o "czytaniu ze zrozumieniem" jest tutaj naprawde komiczny xD

Dnia 27.06.2012 o 20:03, Tenebrael napisał:

Wiesz, gdyby to był pierwszy raz, to bym się nie czepiał. Ot, wpadka i tyle. Ale to jest
już wręcz znak rozpoznawczy Ubi jeśli chodzi o gry na PC.


To ty wierzysz w to co te korporacje obiecuja? Powaznie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować