Zaloguj się, aby obserwować  
enerkom

Might and Magic: Duel of Champions

69 postów w tym temacie

Witam, zapraszam was na serwis o grze duel of champions.
Znajdziecie tu polskie Community, poradniki, sugestie, najświeższe informacje, deck builder oraz wiele więcej.
www.duelofchampions.pl serdecznie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, Ubi przypomniało mi wczoraj o sobie, dając w prezencie dwie karty. Jak i wszystkim pozostałym z zamkniętej bety. Może nawet pogram, o ile znowu nie będzie tych crashy z obszarowymi zaklęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Keye na złoto i boostery jak by ktoś je dotychczas przegapił. Można je użyć po 1 raz na każdym koncie.

TH4NK5FBF4N5

A3D-WER-Q8E-DF2-E4J

M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z forum;) ? Ja ostatnio zacząłem i muszę przyznać, że całkiem spoko. Chociaż boję się, że to tylko taka początkowa ekstaza spowodowana zdobywaniem nowych kart co chwila, a potem jak bez wydawania prawdziwej kasy będzie trzeba ciułać na nowy zestaw posiłków przez 2 tygodnie to szybko się znudzi:p

Ale jak ktoś gra i może mi udzielić paru rad to bym miał kilka pytań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 16:16, hammerfall87 napisał:

Mam pytanko kupiłem sobie pakiet posiłków i mam 22k golda i 325 pieczeci co warto kupic
jeszcze ?


Generalnie oprócz zestawu i dużego zestawu, które są za pieczęcie, to najsensowniej kupować tylko pakiety posiłków te po 12k golda i ewentualnie jeśli chcesz zdobyć nowego bohatera to bohaterski pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajna giera tylko strasznie niezbalansowana od ponad 100 elo dobiera mi graczy co graja dziwnymi frakcjami lub maja lepsze talie niz ja.Najwiekszy problem mam z nekromantami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy jak wybiorę frakcję to mogę potem używać kart innej nacji?

Przymierzam się do tej gry bo wygląda dość ciekawie - macie jakieś porady dla początkującego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2013 o 10:58, Andrzej15 napisał:

Powiedzcie mi, czy jak wybiorę frakcję to mogę potem używać kart innej nacji?

Przymierzam się do tej gry bo wygląda dość ciekawie - macie jakieś porady dla początkującego?
:)


Parę cytatów z FAQ z "oficjalnego" forum gry:

2. Czy da się zmienić frakcje początkową?
- Nie da się, ale skoro jest to kolekcjonera gra karciana więc można samemu zdobyć wszystkie talie początkowe lub po prostu kupić je w sklepie.

4. Co robić po rozpoczęciu gry?
- Grać tylko w kampanie i unikać walki z żywym przeciwnikiem.

4. Co kupować?
- Na początku kupować tylko Pakiety Posiłków po 12500. Kiedy znudzi się nam nasz startowy bohater lub zdobędziemy dużą ilość dobrych kart z innych frakcji to można zacząć kupować Pakiety Bohaterskie po 17500. Natomiast jak już uzbieramy dużą ilość Pieczęci to kupić Zestaw za 3000 lub jak nie możemy tyle poczekać to można kupić ten skromniejszy Zestaw za 1000.

7. Czym się różnią karty premium (tzw świecące) od zwykłych?
- Oprócz wyglądu niczym innym się nie różnią od zwykłych kart.

8. Czy opłaca się kupować gotowe talie?
Jedyne talie które z jakiś tam względów opłaca się kupić to:
- Talia Sanktuarium bo zawiera bohatera sanktuarium który jest trudny do zdobycia.
- Talia Potężne Fale bo zawiera bohatera Crag Hack oraz Poszukiwacza Śmierci z Pao i Oszalałego Cyklopa.
- Talia Zerwane Losy bo zawiera bohatera Ariana oraz Skok w Czasie i Władce Marionetek.

2. Jakie do tej pory ukazały się kody bonusowe?
- Kod: A3D-WER-Q8E-DF2-E4J - 3 Premium Pakiety Posiłków.
- Kod: M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VS - Alternatywna wersja karty Obozowisko.
- Kod: TH4NK5FBF4N5 - 1 doładowanie do Golda.
- Kod: 5ORRY54TURD4Y - 100 Pieczęci oraz 1 Premium Pakiet Posiłków.
- Kod: WE-ARE-NO-TROLLS - 1 Pakiet Posiłków.

Pytania dotyczące kart i budowania talii:

1. Jaka jest optymalna liczba kart w talii?
- Talia powinna zawierać 59 kart gdyż przy mniejszej liczbie kart łatwiej wylosować oczekiwaną przez nas karte.

1. Który gracz zaczyna jako pierwszy a który jako drugi?
- Podczas Muligana gracz który ma w mianowniku liczby surowców liczbę zero zaczyna jako pierwszy. Natomiast ten co ma liczbę 1 zaczyna jako drugi.

To jest tylko kilka cytatów jak zaczynasz to lepiej przeczytaj je całe ... dużo pomaga....

-> hammerfall87

Co do doboru przeciwników to tu jest to problem "farmienia" czyli gracz wbija powiedzmy 1000elo a potem "spada" do 1elo bo dzięki temu bije się z teoretycznie słabszymi co oznacza łatwe zwycięstwa czyli szybsze zdobywanie złota i exp. I do puki system będzie dobierał tylko po elo bez uwzględniania mocy talii oraz liczby zwyciestw to tak będzie niestety ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 17:13, zerohunter napisał:

Znaczy generalnie tu się cały czas zbiera na nową talię?

A od czego jest lvl?


Tak ... zbiera się na nową i na ulepszenia starej ...
A lvl jest po to aby co poziom dostawać 10k złota i 100 pieczątek i zaliczać "osiągnięcia" za które dostaniemy najczęście kolejne sumki złota lub pieczątek, co oznacza możliwość kupna kolejnych kart i składania mocniejszych talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa, wczoraj rozwaliłem kogoś, bo nie umiał grać, nie wiedział chyba co robi, tak jakby rozpoczął granie od pvp.

A dziś 2 razy ja dostałem, oni jakoś zawsze więcej kart wykładają;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 20:17, zerohunter napisał:

Lipa, wczoraj rozwaliłem kogoś, bo nie umiał grać, nie wiedział chyba co robi, tak jakby
rozpoczął granie od pvp.

A dziś 2 razy ja dostałem, oni jakoś zawsze więcej kart wykładają;/


Może masz kiepsko taliie zestawioną, a może masz w niej za dużo kart (najlepiej mieć 59, max 65)
http://www.mmdoc.net/decks/ na tej stroce masz propozycje deck`ów dla konkretnych bohaterów, oczywiście niektóre są beznadziejne ale zawsze coś ciekawego znaleźć można...
Poszukaj na youtube filmów gościa o nicku mkrr3 ... fajnie opisał jak dla każdej frakcji złożyć talie, którą można nieźle zagrać w początkach przygody z tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 09:50, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Takie karty znalazłem w szafie - nie wiem na co są te klucze, nie wiem czy są jeszcze
aktywne, ale może komuś się przydadzą.


Sprawdziłem dwa pierwsze, bo nie mam tych kart, ale nie działają, być może ktoś już wykorzystał. Same kody wyglądają mi na te jednorazowe, w przeciwieństwie do tych podanych wcześniej w temacie które można wykorzystać po jednym razie na konto. Ale dzięki za wstawkę. Swoją drogą, skąd je masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 09:50, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Takie karty znalazłem w szafie - nie wiem na co są te klucze, nie wiem czy są jeszcze
aktywne, ale może komuś się przydadzą.

Hmm, ciekawe. Klucze wyglądają jakby były do closed bety, ale są tam bohaterzy z void rising

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować