Zaloguj się, aby obserwować  
enerkom

Might and Magic: Duel of Champions

69 postów w tym temacie

Dobra, dowiedziałem się już o co chodzi. Gdyby ktoś chciał wiedzieć, to mają jakieś problemy z pojedynkami rankingowymi i na razie zawieszono serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 20:50, BoloMaster napisał:

Zacząłem parę dni temu grać, ale jestem zdziwiony bo gierka bardzo przyjemna a w temacie
cisza.


Tak jak mówi Luzac wszyscy raczej grają w Hearstona. Zdaje mi się, że wiele osób chyba nawet nie wie o Duelu, bo nie miał on jakiejś wielkiej kampanii reklamowej. W przypadku gry Blizzarda wystarczy, że pojawi się na stronie Zamieci i już wszyscy o niej piszą. Co jest normalne, bo to firma gigant. Duel przeszedł jakoś tak bez większego echa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft też jest gigantem.
Ponieważ jestem w newsletterze Ubi swego czasu nie mogłem się opędzić od DoC, więc raczej nie sądzę aby był mało znany wśród fanów M&M i/lub Ubisoftu.
Poza tym, przez ten czas od otwarcia bety (nie, nie równa się to wprowadzeniu gry na Steama) minęło już dużo czasu, emocje mogły opaść. Zresztą, jeśli chodzi o gram.pl, to ogólnie niewiele się tu dzieje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według poniższego cytatu wziętego z tego linku: https://www.duelofchampions.com/pl/news/serce-koszmarow-dostepne , a mianowicie:
"Nagrody dzienne:
- W ramach nagrody za codzienne logowania przyznawane jest złoto oraz kupony turniejowe. Dzikie Karty będą nagrodą za nieprzerwane tygodniowe logowania",
powinienem, o ile dobrze rozumiem, po codziennym logowaniu się przez tydzień do gry dostać dzikie karty. Wciąż jednak nagrodą są pieczęcie, a dzikich ani widu ani słychu. Zmienili plany czy co?

Z góry dzięki za odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2014 o 11:43, Noxbi napisał:

Ja dostaję dzikie karty, choć wolałbym pieczęcie. ;)

A w jakich ilościach dają? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2014 o 14:37, IqbaI napisał:

> Ja dostaję dzikie karty, choć wolałbym pieczęcie. ;)
A w jakich ilościach dają? ;D

Mi wczoraj wypadło 5, zobaczę za 6 dni jeszcze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tygodniowy cykl dziennych nagród zacząłeś przed wprowadzeniem patcha z BS2 i HoN, to dostaniesz pieczęcie. Dopiero w kolejnym cyklu będą to dzikie karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zaskoczyłeś bo spodziewałem się, od 1 do 3. Oby te 5 było stałą ilością xd. Liczę, że za parę dni mnie też pozytywnie zaskoczą tymi dzikimi ^^

edit up: Dzięki wielkie za wyjaśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie od tej gry dłuższą przerwę, a ponieważ ostatnio były jakieś dodatki i takie tam to zastanawiam się czy warto grać na starym koncie na którym miałem różne braki w taliach choć generalnie nie były jakieś bardzo słabe, czy też zacząć od nowa. Dużo się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy po walce z żywym przeciwnikiem dostajemy losowo jakąś jego kartę? Pytam, bo pojawiło się u mnie dużo kart, a w zakupionych boosterach ich nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 19:05, maniekk napisał:

Panowie, czy po walce z żywym przeciwnikiem dostajemy losowo jakąś jego kartę? Pytam,
bo pojawiło się u mnie dużo kart, a w zakupionych boosterach ich nie było.

Nie. Możliwe, że dostałeś nagrodę za jakieś osiągnięcie. Ewentualnie talię Sanctuary do formatu Standard, która była rozdawana po wyjściu Base Set 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 17:30, Xanax napisał:

> Panowie, czy po walce z żywym przeciwnikiem dostajemy losowo jakąś jego kartę? Pytam,

> bo pojawiło się u mnie dużo kart, a w zakupionych boosterach ich nie było.
Nie. Możliwe, że dostałeś nagrodę za jakieś osiągnięcie. Ewentualnie talię Sanctuary
do formatu Standard, która była rozdawana po wyjściu Base Set 2.


Obawiam się że nie, bo mam konto bodajże od końca marca tego roku i chyba wtedy nic nie wychodziło. Natomiast w boosterach ich nie zauważyłem, weird :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować