Zaloguj się, aby obserwować  
enerkom

Might and Magic: Duel of Champions

69 postów w tym temacie

Darmowa karcianka od Ubisoftu, aktualnie w fazie beta testów, na zasadach bardzo podobnych co Magic the Gathering.

Strona gry: http://might-and-magic.ubi.com/duel-of-champions/en-gb/home/index.aspx

Gra ktoś już może? jak tak jakie wrażenia?
Namiary na beta keya mile widziane :)

Wrażenia Polygamii z pokazu: http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,12023830,Might_and_Magic__Duel_of_Champions___karcianka_ze.html?bo=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję, bo gra jest wyśmienita a jak widzę- dyskusji nie ma!

Mnie Duel of Champions wciągnął jak cholera. Gram trzeci dzień, dopiero 3lvl, ale w zasadzie każda wolna chwila którą spędzam przy kompie (niestety jest ich mało) sprowadza się do przesuwania kart i ciułania złota : D
Kupiłem jednego packa 12 kart i jednego z bohaterem (szczęśliwie trafił mi się bohater z inferno- na niego liczyłem- i do tego jeszcze jedna epicka karta^^) i teraz razem mam bodaj 4 karty rzadkie i jedną Epic. Zaczynam składać drugą talię, bo nekromanta którym zacząłem wypada słabo w porównaniu do inferno, ale gry da się wygrywać (chyba że karty słabo idą, i od początku do końca dostajesz same spelle- u nekromanty jest to praktycznie game over, bo rozwija on skrzydła jak masz równowagę potworów i kart...)

I tu moje pytanie- czy tylko ja odnoszę wrażenie, że gra jest nieco zbyt losowa? Moim zdaniem powinien być wprowadzony jakiś system ograniczający losowość pierwszego rozdania kart (jak zaczynasz z dwoma kreaturami które dasz radę postawić najwcześniej za 5tur, a reszta to spelle uruchamiające się przy ataku na przeciwnika to po grze...), a może również coś takiego w późniejszym stadium gry (vide moja gra przeciwko inferno, gdzie jedyną kreaturą przeciwnika był rzucony demon- nie pamiętam, co to było, ale miał 9hp i mógł atakować jednostki na dowolnym polu, bardzo mocny- i wykończył mnie on rzucając wyłącznie spelle obszarowe + atakując tym demonem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem do 3 lvl''a dobra i oto moje wrażenia.
-Całkiem ciekawy system.
-Szybki i łatwy do nauczanie.
-Słaby balans doboru graczy.
-mało dynamiczna rozgrywka.
-Balans podstawowych decków pozostawia wiele do życzenia.
-Przeciwnik z mocnymi paroma mocnymi kartami może zniszczyć wywalczoną przez nas przewagę w jednym ruchu, posiadając przewyższającą nas mocą talie, twórcy powinni zadbać o wskaźnik siły danego decku.
-Brak kontrowania spelli (instantów).
-Na plus zaliczę możliwość dowolnego tworzenia decków.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem grając frakcją ludzi, że jeśli karty ułożą się słabo , to ta frakcja jest bez szans.
Słabo , że nie mogę sobie wybrać nowej frakcji, bo chciałbym sobie przetestować inne style.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 15:24, Eff3ctiv3 napisał:

Zauważyłem grając frakcją ludzi, że jeśli karty ułożą się słabo , to ta frakcja jest
bez szans.
Słabo , że nie mogę sobie wybrać nowej frakcji, bo chciałbym sobie przetestować inne
style.

Zapisz się na następny klucz, jeszcze sporo kluczy zostało nie powinno być problemu.

Spoiler

Klucze chyba rozsyła automat i wcale nie trzeba (chyba) drugiego konta tutaj zakładać. Inna sprawa czy Ubi nie wyłapie że z jednego kompa...

Albo uzbieraj złota i kup nowego decka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 15:22, Opal_P napisał:

Zapisz się na następny klucz, jeszcze sporo kluczy zostało nie powinno być problemu.

Spoiler


Klucze chyba rozsyła automat i wcale nie trzeba (chyba) drugiego konta tutaj zakładać.
Inna sprawa czy Ubi nie wyłapie że z jednego kompa...

Albo uzbieraj złota i kup nowego
decka ;)

W ogóle to jest dziwne, że trzeba takie rzeczy robić. Powinna być możliwość gry każdą z frakcji skoro to jest beta. Dzięki za ten sposób z kluczem, ale gra mnie już nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakże satysfakcjonujące są momenty, gdy człowiek już ma wygrać a tu wyskakuje błąd i gra się zawiesza. Oj za często to się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 15:24, Eff3ctiv3 napisał:

Zauważyłem grając frakcją ludzi, że jeśli karty ułożą się słabo , to ta frakcja jest
bez szans.
Słabo , że nie mogę sobie wybrać nowej frakcji, bo chciałbym sobie przetestować inne
style.

Wcale nie... Posiada tyle możliwości wyleczenia sie, powstrzymania przed atakiem i blokowania, że można wygrać bez tracenia chociażby 1 punktu hp swojego herosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŚWIETNA gra, wciąga jak cholera, jeśli tylko wyeliminują błędy, dodadzą nowe frakcje i karty i parę innych opcji to będzie murowany hit tego roku. Mam tylko pytanie, wie ktoś czemu nie mogę się podłączyć do turnieju? Przycisk jest po prostu na szaro, nie mogę w niego kliknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie taki błąd biorę challenge i gdy pokazuje się już mapa gracze wchodzą do gry do plansza jest szara a wszystkie wskaźniki na 0. Nie da się end turn ani teraz mi się zbugował surrender nie moge wcisnąć jedynie quit game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 09:54, kryst90 napisał:

Wy też macie taki błąd biorę challenge i gdy pokazuje się już mapa gracze wchodzą do
gry do plansza jest szara a wszystkie wskaźniki na 0. Nie da się end turn ani teraz mi
się zbugował surrender nie moge wcisnąć jedynie quit game.

Tak, nie udało mi się dzisiaj ani razu zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 17:49, dominik713 napisał:

A u mnie nie działa wciąż... Nie wiem co jest, poczekam


Samemu mi trudno powiedzieć. Następny mecz też mi nie działał a teraz działa. Denerwójące jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam was na serwis poświęcony grze Duel of champions. Znajdziecie tu przede wszystkim spis wszystkich dostępnych kart, poradniki, problemy, pomoc oraz wiele więcej. www.duelofchampions.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za link, bardzo interesująca strona, trzymam kciuki za jej rozwijanie ;) Nie mogę się doczekać wprowadzenia tej kampanii, o której napisaliście, zagram na pewno, bo same pojedynki robią troszkę nużące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takie zawody to chyba za słaby jestem. A wiadomo dokładnie o której ma być wprowadzony ten patch dziś? Bo sprawdzam i sprawdzam, a wciąż bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować