Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC Local Justice Pack do Max Payne 3 z datą premiery

14 postów w tym temacie

Całe szczęście, że Rockstar nie pokusił się o robienie DLC do singla. Wszystkie koncentrują się na multi i miejmy nadzieje że tak pozostanie. Przynajmniej nie mam tak jak przy Mass Effect 3, że co rusz wychodzi kolejna kampania do singla która powinna być w podstawowym wydaniu. A dodatki do multi? Niech se robią, przynajmniej ludzie o tym trybie tak szybko nie zapomną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ niech Rockstar zrobi DLC do singla. Gdyby za jakieś sześć miesięcy wydali coś na poziomie Undead Nightmare albo epizodów do GTAIV to ja bym chętnie za coś takiego zapłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 20:38, mati285 napisał:

Ależ niech Rockstar zrobi DLC do singla. Gdyby za jakieś sześć miesięcy wydali coś na
poziomie Undead Nightmare albo epizodów do GTAIV to ja bym chętnie za coś takiego zapłacił.

Tylko, że "Episodes from LC" były pełnoprawnymi dodatkami, chyba nawet nie potrzebującymi podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC do singla nie będzie bo MP3 tak się zakończył, że nijak idzie tam jeszcze coś "wrzucić". I oby im to nie przyszło do głowy, bo tak jak jest jest bardzo dobrze.
I niech zarzucą wreszcie jakiś trailer GTA V. =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 21:10, NemoTheEight napisał:

Tylko, że "Episodes from LC" były pełnoprawnymi dodatkami, chyba nawet nie potrzebującymi
podstawki.

Wydania cyfrowe tego potrzebowały. Przynajmniej na konsolach - pudełkowe już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 22:00, JackXPPL napisał:

DLC do singla nie będzie bo MP3 tak się zakończył, że nijak idzie tam jeszcze coś "wrzucić".


Przecież mogą bez większych problemów coś jeszcze dodać. Może się okazać, że rok po wydarzeniach z końca Max zostaje wynajęty do jakiejś brudnej roboty, jest świadkiem przestępstwa lub zupełnie nieświadomie bierze udział w wojnie gangów.

Scenariuszy jest wiele, a ludzie z Rockstara na pewno wymyślą lepsze wydarzenia niż ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2012 o 22:21, wojcio102 napisał:

Przecież mogą bez większych problemów coś jeszcze dodać. Może się okazać, że rok po wydarzeniach
z końca Max zostaje wynajęty do jakiejś brudnej roboty, jest świadkiem przestępstwa lub
zupełnie nieświadomie bierze udział w wojnie gangów.

Scenariuszy jest wiele, a ludzie z Rockstara na pewno wymyślą lepsze wydarzenia niż ja
;)


Nie nie i jeszcze raz nie.

Spoiler

Max wreszcie odszedł na zasłużoną "emeryturę" i niech zostawią go. Dość już przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech ludzie z R sprawią najpierw, że gra będzie w pełni grywalna na PC. Ale po co przyznawać, że jest problem jak mozna wywalić DLC i ściągnąć kolejna gotóweczkę do portfela. Wynik finansowy najważniejszy. Dla mnie Max Payne 3 na starcie to bubel roku! Nawet Rage''a w dniu premiery udało mi się uruchomić. A Max''a drugi raz przejśc nie mogę bo nie gra nie sejwuje. Jakiś czas temu był temat, że granie na PC umiera. Tak, zgodze się z tym ponieważ producenci tacy jak Rockstar czy ubisoft tworzą gry na konsole a później portują na PC. Efekty tego widzimy od miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiem, sam jestem za zostawieniem go w spokoju. Problemem jest jedno - pieniądze. Mam nadzieję, że ludzie z Rockstara

Spoiler

pozwolą Maksowi spokojnie wypoczywać na plaży

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Henrar: Na konsole EFLC na jednej płytce nie potrzebowały podstawki. Na PC niezależnie od tego w jakiej formie je posiadałeś, zawsze wymagało podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować