Zaloguj się, aby obserwować  
IlMOD

DayZ - zombie survival mod do ArmA II

249 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2012 o 23:42, lRayl napisał:

Daj linki. Skoro działa z wersją Free, to nie rozumiem, czemu nie działała z wersją z
CD-A.

ARMA 2 free jest na steamie ^^
Mogę z chęcią poszukać ale dopiero jutro dam ci odpowiedz, a zasada jest taka iż uruchamiasz dodatek w trybie CO, by to zrobić mając wersje steamową podstawka musi znajdować się w bibliotece gier steam i jako gra steamowa tam zainstalowana by gra ją wykryła.
Update
Dobra znalazłem filmik, ~`4 minuta http://www.youtube.com/watch?v=eeEEhacYXc8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciacho

DayZ działa gdy ma się OA ze Steama i Arme II z CD-A. Skąd wiem? Bo właśnie przed chwilą pierwszy raz zginąlem w DayZ grając w takiej konfiguracji.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 18:31, Ajinur napisał:

kanałach streamowych live jak ludziska grają i po prostu gra jest przednia, są takie emocje i
takie napięcie, że głowa mała.


heh jest szansa, że widziałeś mnie jak przeżywałem i skradałem się na moim streamie xD
nie powiem, mod jest nieziemski, te emocje ze spotkania innych graczy sa przegenialne ^^

nie zapomne jak w 3cim dniu gry miałem pierwsze morderstwo, trzech gości strzelało w moim kierunku/do zombie obok *nadal nie wiem jak to było :D* a ja w panice położyłem się i zabiłem 2 z 3 xD emocje przegenialne :D
podrzucam linka jak to było na żywo http://en.twitch.tv/onybic/b/322660309?t=111m (mam nadzieje, że modzi sie nie pogniewają ;E)


już nie mogę się doczekać Army3, albo oddzielnej gry DayZ (która jest niby w planach wydania właśnie na silniku army3, a nie jako mod).

Co do samego moda polecam używanie zewnętrznej mapy, chociażby tej http://dayzdb.com/map (najlepsza jaką spotkałem), macie zaznaczone na niej co gdzie można spotkać (miejsca gdzie mogą pojawić się przedmioty), na prawdę pomaga jesli się dopiero zaczyna :)

jeżeli chodzi o orientację w terenie to ustawienie słońca zależnie od godziny, cienie, ustawienie gwiazd, wszystko to co możemy używać w realu się przydaje, przepiękna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 03:01, lRayl napisał:

>ciacho

DayZ działa gdy ma się OA ze Steama i Arme II z CD-A. Skąd wiem? Bo właśnie przed chwilą
pierwszy raz zginąlem w DayZ grając w takiej konfiguracji.:P

O to super, dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. A ja ostatnio z DayZ mam problem.. Od jakichś 2 dni przy próbie dołączenia do jakiegokolwiek serwera po załadowaniu się postaci wywala mnie z komunikatem "BattleEye failed to update"..

Reisnstalowałem już battleeye, aktualizowałem ręcznie, nadal ten sam problem..

Oczywiście wcześniej wszystko działało dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, jakie frajerstwo potrafi się trafić w tym dayz.
Właśnie byliśmy we 3 osoby w Starym Soborze (noc już dość ciemna) szukać ekwipunku lepszego jakiegoś (właściwie tylko koledzy). No i sobie poznajdowali bronie całkiem przyzwoite (AK Cobra i M14) kiedy będąc w lesie na górce nagle kumpel cudem zauważył kolesia w innym lasku oddalonego o 400-500m. Obserwował nas przez lornetkę.
Kampiliśmy na niego z 10min (z noktowizją), po czym nagle pomiędzy nami rozległy się strzały (chyba AK jakieś) i jeden padł. Koleś kucał około 10m ode mnie, nie widział mnie i sobie jeszcze latarką przyświecał. Długi teammate spanikował niestety i się odłączył a ja przez moją własną głupotę stwierdziłem, że przecież z CZ550 z takiej odległości go nie zdejmę i tez mnie zabije, też dałem abort. Po chwili ogarnąłem, że miałem PWD, mogłem go łatwo rozstrzelać.
Jak tylko znów mnie połączyło, nie było ani tego typa ani ciała kolegi.

Ja tu nie widzę innej opcji, niż przelogowanie na inny serwer i powrót pomiędzy nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc, żeby zagrać w DayZ muszę mieć podstawkę Army II, którą można kupić w Polsce i dodatek, którego nie ma w naszym kraju ? Dodatek jest drogi na steamie. Można dostać gdzieś klucze do dodatku ? Albo jakaś promocja podstawki+rozszerzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 13:17, vegost napisał:

Więc, żeby zagrać w DayZ muszę mieć podstawkę Army II, którą można kupić w Polsce i dodatek,
którego nie ma w naszym kraju ? Dodatek jest drogi na steamie. Można dostać gdzieś klucze
do dodatku ? Albo jakaś promocja podstawki+rozszerzenia ?

Wystarczy sam dodatek kupiony.
Podstawka może być wersja free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 13:45, krl_krl napisał:

Wystarczy sam dodatek kupiony.
Podstawka może być wersja free.


Za darmo podstawka ? Gdzie? A dodatek ? Polecasz jakiś zaufany i dobry sklep ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 13:17, vegost napisał:

Więc, żeby zagrać w DayZ muszę mieć podstawkę Army II, którą można kupić w Polsce i dodatek,
którego nie ma w naszym kraju ? Dodatek jest drogi na steamie. Można dostać gdzieś klucze
do dodatku ? Albo jakaś promocja podstawki+rozszerzenia ?


Zobacz na gry-online, kumpel kupił tam Arme z dodatkiem za 40zł kilka dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wime czy widzialiście, jest nowa nieoficjlana mapa do dayz, nazywa się Lingor Island i gra się na niej genialnie :)

http://dayzlingor.tk/ strona po rosyjsku, ale jest dział po angielsku jak zainstalować, ogólnie mapka jest genialna, polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 14:59, Onybic napisał:

nie wime czy widzialiście, jest nowa nieoficjlana mapa do dayz, nazywa się Lingor Island
i gra się na niej genialnie :)

Widzę, że to jakaś tropikalna wyspa, palmy i te sprawy. Wygląda całkiem ok. Przy okazji na rodzimym serwisie z kluczami jest Arma2 z dodatkiem za 60zł. Steam zdziera za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na głównej stronie moda pisze, że wymagana jest komplikacja podstawki i tego dodatku. Pewnie podstawka zawiera jakieś rzeczy których w dodatku brakuje. Według mnie lepiej kupić na np keye.pl właśnie tą komplikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 22:25, Damianuss1 napisał:

Na głównej stronie moda pisze, że wymagana jest komplikacja podstawki i tego dodatku.
Pewnie podstawka zawiera jakieś rzeczy których w dodatku brakuje. Według mnie lepiej
kupić na np keye.pl właśnie tą komplikację.


Widziałem na keye.pl po 66 zł ? Akurat tyle co kosztuje na gry-online.pl. No nie wiem.. Dla jednego moda prawie 70 dyszek ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 22:38, vegost napisał:

Dla jednego moda prawie 70 dyszek ? ;/


Też mam takie podejście do sprawy. :P Jakiś czas temu Arma II+dodatek była na golu za bodajże 40 czy 50 zł w promocyjnym zestawie, ale jakoś nie przepadam do rejestrowania setek gier na różnych stronach. Na steamie za 10 ojro bym wziął, ale zanim tak spadnie to wyjdzie osobne DayZ, które ma się pojawić ponoć do końca roku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 21:48, vegost napisał:

> Zobacz na gry-online, kumpel kupił tam Arme z dodatkiem za 40zł kilka dni temu.


O to chodziło ? http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=4332&k=arma-2-operation-arrowhead.
Tak w ogóle to jest to dodatek samodzielny. Więc po co podstawka do tego potrzebna ?


Hm. To było coś innego, ArmA 2 + ArmA 2: OA za 44zł zdaje się. Może jakaś promocja weekendowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować