Zaloguj się, aby obserwować  
IlMOD

DayZ - zombie survival mod do ArmA II

249 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2012 o 16:15, Lucas01 napisał:

Mam pytanie da radę jakoś zagrać w amra 2 OA żeby nie trzeba byo odinstalowć dayz ??


Jeśli DayZ otwierasz z six launchera, to samą Armę otwierasz ze skrótu do niej. Jak sam patchowałeś wszystko, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 21:25, Malevyn napisał:

dostepne jest demo operation arrowhead na steamie. jak to demo wyglada ? da rade na nim
grac w dayz ??

Nie no, nie żartuj, że da się zainstalować moda na demo dodatku. Spróbuj i napisz czy się da, bo raczej nikt nie zna na to odpowiedzi.

Wyszła nowa, Epicka(!) wersja moda -> 1.7.3. Powstała dzięki ogromnemu wsparciu community + DayZ Devteam. Wprowadza ona wiele długo wyczekiwanych zmian...
Client:
* [NEW] Namioty nie będą mogły być rozłożone na betonie/asfalcie
* [FIXED] Namioty nie będą mogły być rozłożone w budynkach
* [FIXED] Namioty rozłożymy za pomocą jednego kliknięcia
* [FIXED] Poparwiono sprawdzanie czy znajdujemy się w budynku (?)
* [UPDATED] Zmieniono lokalizację menu do naprawy pojazdów
* [NEW] Menu do naprawy pojazdów wyświetla wszystkie zepsute części, nie tylko te które mamy w ekwipunku, jak do tej pory.
* [NEW] Menu do naprawy pojazdów wyświetli dokładną nazwę itemu który jest potrzeny do naprawienia, podczas nieudanej próby naprawienia.
* [FIXED] Obrażenia uzyskiwane przez pojazdy
* [FIXED] Dodano flagę Zniszczony Pojazd która automatycznie będzie nadawana zniszczonym pojazdom w baize danych
* [FIXED] W baize danych namioty można dodawać/usuwać.
* [FIXED] Nie zjemy jedzenia jeżeli nie znajduje się w naszym ekwipunku.
* [FIXED] Nie napijemy się wody jeżeli nie znajduje się w naszym ekwipunku
* [UPDATED] Zaktualizowano kontrolę UI
* [NEW] Toolbox/skrzynka z narzędziami jest potrzebna do wszystkich napraw
* [NEW] Nowy system walki – jeżeli strzelisz lub ktoś koło Ciebie strzeli lub koło Ciebie “przeleci” nabój będzie w stanie “Walki”. Podczas „Walki” usunięto w menu „abort” dodatkowo alt+F4 spowoduje zabójstwo Twojej postaci .
* [NEW] Alt+F4 jest zablokowane, dostępne tylko w status (?) menu.
* [Fixed] Nie można pić/jeść/rozkładać namiotów/zakładać ubrań/rozkładać worków z piaskiem etc. Etc. przed “skonsumowaniem” przedmiotu.
* [FIXED] Spawnowanie toporów z powietrza.
* [FIXED] Zmiana skina nie leczy postaci z bólu, nie duplikuje nabojów itp.
* [FIXED] Duplikację predmiotów poprzez ciała zainfekowanych/plecaki itp.
* [FIXED] Możliwość spawnu nieprzytomnym
* [FIXED] Gotowanie nieskończonej ilości mięsa
* [FIXED] Duplikację przedmiotów podczas podnoszenia tego samego itemu w tym samym czasie przez różnych graczy
* [FIXED] Duplikację namiotów poprzez ich podnoszenie
* [FIXED] Możliwość jedzenia/picia/zmiany ciuchów w pojeździe.
* [NEW] Stan “Walki” trwa 30 sekund.
* [FIXED] Opóźnienie animacji umierających zainfekowanych.
Serwery:
* [FIXED] Object Gear syncs happen based on radius not just on menu. (?)
* [FIXED] Lokalizacja pojazdu aktualizowana na bazie klienta
* [FIXED] Błędnie zapisywany poziom paliwa w pojazdach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 19:26, Malevyn napisał:

slyszeliscie o warz ? gral ktos w to ? jakie sa roznice miedzy tym a dayz ?

Zapraszam na forum o DayZ -> http://www.dayz.pl/ Znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Peace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś o co chodzi ?
Nie grałem w grę od ponad dwóch miesięcy (ostatnio męczę War Z ze znajomymi), teraz chce wejść, zobaczyć na nowym patchu i bach - global ban ? :|

20121115005615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 19:07, PanSzpieg napisał:

Mógłby mi ktoś napisać o i jak trzeba zrobić żeby zagrać w Day Z? Co mam kupić, zainstalować,
w jakiej kolejności?


Musisz mieć arme 2 + dodatek. Następnie zainstalować dayzcommander i ściągnąc moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2012 o 19:09, Lucas01 napisał:

Musisz mieć arme 2 + dodatek. Następnie zainstalować dayzcommander i ściągnąc moda

Day Z jest płatne czy to darmowy mod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mod jest darmowy.

Ale w grudniu ma wyjść pierwsza wersja DayZ jako osobnej gry. Kupowanie teraz Army 2, żeby grać w moda kompletnie mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 19:12, Feallan napisał:

Mod jest darmowy.

Ale w grudniu ma wyjść pierwsza wersja DayZ jako osobnej gry. Kupowanie teraz Army 2,
żeby grać w moda kompletnie mija się z celem.


Ja mu tylko napisałem jak zagrać w dayz. Jak chce może zaczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2012 o 19:12, Feallan napisał:

Ale w grudniu ma wyjść pierwsza wersja DayZ jako osobnej gry. Kupowanie teraz Army 2,
żeby grać w moda kompletnie mija się z celem.

Kurcze, na Steamie widzę że Arma 2 nie jest jakoś straszliwie droga, jak oglądam gameplaye z Day Z to pograłbym jak cholera. Ile ma kosztować Day Z jako osobna gra? Wiadomo coś? Przepraszam że tak męczę, ale jakoś nigdy się z tymi grami nie zetknąłem, jestem weterenem Flashpointa, Arma była dla mnie profanacją. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 19:13, Lucas01 napisał:

Ja mu tylko napisałem jak zagrać w dayz. Jak chce może zaczekać.


No przecież wiem. :)

DayZ mod ma wiele wad. Kiepski interfejs. Dziwnie zachowujące się zombie. Bugi. I tak dalej.

DayZ gra na starcie nie będzie idealna, ale na pewno będzie lepsza i wspierana dłużej od moda. Skoro i tak płaci, to niech zapłaci za to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 19:15, PanSzpieg napisał:

Kurcze, na Steamie widzę że Arma 2 nie jest jakoś straszliwie droga, jak oglądam gameplaye
z Day Z to pograłbym jak cholera.


Mi to mówisz? Od paru miesięcy czekam na tą grę. :) Powstrzymałem się od grania w moda, bo chociaż jest super, to mody zawsze są uciążliwe.

Dnia 28.11.2012 o 19:15, PanSzpieg napisał:

Ile ma kosztować Day Z jako osobna gra? Wiadomo coś?


Dean Hall powiedział, że gra nie będzie kosztować więcej, niż 25€ za finalną wersję, do której daleko. To, co wyjdzie w grudniu, to będzie mocno przeceniona alpha (Minecraftowy model sprzedaży). Obstawiam 10€ na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2012 o 19:22, Feallan napisał:

Dean Hall powiedział, że gra nie będzie kosztować więcej, niż 25€ za finalną wersję,
do której daleko. To, co wyjdzie w grudniu, to będzie mocno przeceniona alpha (Minecraftowy
model sprzedaży). Obstawiam 10€ na starcie.

Niech i będzie te 10 euro, przynajmniej Army instalować nie trzeba i problemów pewnie mniej, bo twórcom bardziej zależy na poprawieniu wszystkiego. Nic to, czekam jak i Ty, ale jeśli to w grudniu nie wyjdzie to pewnie tą nieszczęsną Arme kupię, chciałbym Day Z zobaczyć jak najszybciej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 19:26, PanSzpieg napisał:

Niech i będzie te 10 euro, przynajmniej Army instalować nie trzeba i problemów pewnie
mniej, bo twórcom bardziej zależy na poprawieniu wszystkiego. Nic to, czekam jak i Ty,
ale jeśli to w grudniu nie wyjdzie to pewnie tą nieszczęsną Arme kupię, chciałbym Day
Z zobaczyć jak najszybciej. :)


Parę miesięcy temu znalazłem trochę informacji o grze na reddicie, wrzuciłem to tutaj:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=77339&pid=47

Stare, ale to wszystko słowa Deana Halla.

http://www.reddit.com/user/rocket2guns - jego konto na reddicie. Często tam wchodzi i odpowiada ludziom na pytania. Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, np że gra będzie na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować