Zaloguj się, aby obserwować  
IlMOD

DayZ - zombie survival mod do ArmA II

249 postów w tym temacie

Mógłby mi ktoś powiedzieć czemu DayZ jest tak popularne? Próbowałem grać w Infestation (6 zł na steam, trudno było się nie skusić), no i wcale mnie nie zdziwiło czemu ta gra jest tak hejtowana, naprawdę bugów jest więcej niż drzew w lesie.

Teraz z kolei skusiłem się na promo na Armę II + OA za 5 euro. Od razu ściągnąłem DayZ (i Epocha) i naprawdę jestem wielce rozczarowany. Ta gra jest równie zbugowana i biedna co Infestation.

Czemu więc jedna gra jest uwielbiana a druga znienawidzona wśród graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dayz standalone przecenione na steamie, zatem pytanko - jak gra wygląda w obecnej chwili i jakie są rokowania na przyszłość? Warto w to inwestować na chwilę obecną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 19:32, Outlander-pro napisał:

Dayz standalone przecenione na steamie, zatem pytanko - jak gra wygląda w obecnej chwili
i jakie są rokowania na przyszłość? Warto w to inwestować na chwilę obecną?


Wczoraj miało miejsce włamanie i wykradziono kod źródłowy DayZ. Wygląda to źle.

http://www.ppe.pl/news-28459-bedzie_dym___hakerzy_ukradli_kod_zrodlowy_dayz__efekty_ich_dzialan_juz_widac___.html

Poza tym, sami twórcy nie zalecają zakupu, więć na twoim miejscu bym sie wstrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grę, jak ktoś mnie zabije, to pisze zostałeś zabity przez xx, czy tylko you are dead?

Bo mi wyskoczylo pod miastem, a nie pamiętam żebym jakiś wystrzał słyszał, czy cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 17:28, Malevyn napisał:

dayz cofa sie w rozwoju. nie da sie grac kompletnie.

A możesz rozwinąć? Bo z Twojej wypowiedzi nie można wywnioskować dlaczego tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować