Zaloguj się, aby obserwować  
IlMOD

DayZ - zombie survival mod do ArmA II

249 postów w tym temacie

Zastanawiam się nad zakupem Standalone bo od dawna miałem ochotę w to pograć. Świadom jestem wszystkich problemów z racji na wczesną wersję i się na nie godzę. Męczy mnie tylko jedno czy na moim sprzęcie nie będzie zgrzytów? Działa to to w miarę ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem. DayZ na Steam kosztuje prawie 24€, co przy obecnym kursie daje jakieś 99zł. Po wszystkich przeliczeniach i opłatach kupiłem bezpośrednio w tym serwisie za prawie 103 zł. Skąd więc ceny z keyshopów (które powinny być przecież tańsze) zaczynające się od 115 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 12:57, Narmo napisał:

Czegoś tu nie rozumiem. DayZ na Steam kosztuje prawie 24€, co przy obecnym kursie
daje jakieś 99zł. Po wszystkich przeliczeniach i opłatach kupiłem bezpośrednio w tym
serwisie za prawie 103 zł. Skąd więc ceny z keyshopów (które powinny być przecież tańsze)
zaczynające się od 115 zł?

Pewnie niektórzy nie potrafią korzystać ze sklepu Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 16:42, Marcin08 napisał:

Zastanawiam się nad zakupem Standalone bo od dawna miałem ochotę w to pograć. Świadom
jestem wszystkich problemów z racji na wczesną wersję i się na nie godzę. Męczy mnie
tylko jedno czy na moim sprzęcie nie będzie zgrzytów? Działa to to w miarę ok?


Hmm ... skusiłem się na Standalone i w trakcie pobierania zdałem sobie sprawę że optymalizacja może i raczej na pewno będzie koszmarna. Okazało się że tak nie jest ! jest OK i będzie jeszcze lepiej zapewne, oczywiście zgrzyty są ale to w końcu ... alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Z racji, że w Humble Bundle można nabyć Armę II wraz z modem DayZ mam pytanie- teraz gdy dostępna jest na Steamie beta "czystego" DayZ czym różni się mod od samodzielnej wersji?
Gra mnie zainteresowała, a nie wiem czy to są jakieś oddzielne produkcje, serwery, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem cały zestaw w Bundlu, uruchomiłem ArmA II, potem OA, potem DayZ. Gra się odpala, przechodzę do wyboru serwera i za każdym razem pojawia się komunikat "Bad version, server rejected connection". Ok, niby wiele kasy na to nie wydałem, ale mimo wszystko fajnie by było jednak pograć... Ktoś może coś doradzić? Bo info, jakie znalazłem w necie, raczej niewiele daje (90% porad sprowadza się do sprawdzenia zgodności plików).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 23:19, Ring5 napisał:

Kupiłem cały zestaw w Bundlu, uruchomiłem ArmA II, potem OA, potem DayZ. Gra się odpala,
przechodzę do wyboru serwera i za każdym razem pojawia się komunikat "Bad version, server
rejected connection". Ok, niby wiele kasy na to nie wydałem, ale mimo wszystko fajnie
by było jednak pograć... Ktoś może coś doradzić? Bo info, jakie znalazłem w necie, raczej
niewiele daje (90% porad sprowadza się do sprawdzenia zgodności plików).

Potrzebujesz beta patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Czy w Standalone poprawili zachowanie zombie? To znaczy, czy przestały lagować, teleportować się oraz robić mase innych dziwnych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 03:44, lRayl napisał:

Takie pytanie. Czy w Standalone poprawili zachowanie zombie? To znaczy, czy przestały
lagować, teleportować się oraz robić mase innych dziwnych rzeczy?


teraz przechodza przez sciany, i slychac ich jeki i ryki nawet gdy nie ma ich w poblizu. daje to uczucie paranoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, niby śmieszne (zwłaszcza z craftingiem), ale potem to już zbyt brutalnie wg mnie ;) Alex będzie miał traumę jak nic...

Ale można w tej grze (oj jak bardzo chcę ją mieć) spotkać też takich ludzi:
https://www.youtube.com/watch?v=E-4H2_zX5iI

Zacznijcie od 11.20 - to jest esencja tego filmu (choć cała seria jest fajna - goście polują na bandytów zabijających spownujących się graczy i pomagają nowym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 09:15, Abi_Dalzim napisał:

No, niby śmieszne (zwłaszcza z craftingiem), ale potem to już zbyt brutalnie wg mnie
;) Alex będzie miał traumę jak nic...

eliminacja naturalna graczy naiwnych, niepotrzebnych i młodocianych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 10:32, Accid napisał:

eliminacja naturalna graczy naiwnych, niepotrzebnych i młodocianych :D

Którzy przez notoryczne zgony fundowane przez "wygi" stają się sami młodocianym bandziorami w grze zabijającymi inych świerzaków. To wszystko tylko kwestia przykładu. Gdyby było więcej takich osób jak RhinoCrunch i jego wataha, to przypuszczam, że ta gra byłaby o wiele bardziej przyjazna i nowi gracze nie zwaracaliby się ku "ciemnej stronie mocy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 11:03, Abi_Dalzim napisał:

> eliminacja naturalna graczy naiwnych, niepotrzebnych i młodocianych :D
Którzy przez notoryczne zgony fundowane przez "wygi" stają się sami młodocianym bandziorami
w grze zabijającymi inych świerzaków. To wszystko tylko kwestia przykładu. Gdyby było
więcej takich osób jak RhinoCrunch i jego wataha, to przypuszczam, że ta gra byłaby o
wiele bardziej przyjazna i nowi gracze nie zwaracaliby się ku "ciemnej stronie mocy"
:)

No, masz tutaj rację :P Oglądałem filmik i jestem w szoku, a puenta była świetna. Każdy, kto miał pierwszy raz taki z grą będzie w nią grał z większym zaangażowaniem, będzie wierzył w dobro zamiarów i sam pomagał. Chyba, że zderzy się z bez uzasadnioną przemocą kilkakrotnie później. Co jest bardziej prawdopodobne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale może ktoś się nie załapał, a ja bym chętnie spróbował DayZ, poza tym będzie się dało dla 9 innych osób jeszcze udostępnić więc mam nadzięję że ktoś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować