Zaloguj się, aby obserwować  
IlMOD

DayZ - zombie survival mod do ArmA II

249 postów w tym temacie

Jest ktoś skłonny pomóc biednemu, głodnemu mężczyźnie uwięzionemu w bazie wojskowej mieszczącej się w północno-zachodniej części mapy? Mam niecałe 2k krwi i głód mi ją jeszcze zbija... Jakie warunki tam są chyba mówić nie muszę - na dodatek wrąbało mi plecak i nie mam prawie nic przy sobie, co by mogło mi pomóc... Myślę że znajdę coś w ekwipunku w ramach podziękowania... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 21:17, Akoss-94 napisał:

Jest ktoś skłonny pomóc biednemu, głodnemu mężczyźnie uwięzionemu w bazie wojskowej mieszczącej
się w północno-zachodniej części mapy? Mam niecałe 2k krwi i głód mi ją jeszcze zbija...
Jakie warunki tam są chyba mówić nie muszę - na dodatek wrąbało mi plecak i nie mam prawie
nic przy sobie, co by mogło mi pomóc... Myślę że znajdę coś w ekwipunku w ramach podziękowania...
:p


Po prostu zgiń. Nie przyzwyczajaj sie w ogóle do postaci, prędzej czy później i tak zginiesz... A jeśli jeszcze nie masz niczego ciekawego przy sobie to tym bardziej żadna strata. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ginąć. Staram się robić to jak najrzadziej, pomoc już otrzymałem, przy okazji znaleźliśmy Crash Site''a z cudownym lootem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 15:39, Akoss-94 napisał:

Szkoda ginąć. Staram się robić to jak najrzadziej, pomoc już otrzymałem, przy okazji
znaleźliśmy Crash Site''a z cudownym lootem :).

Szkoda ginąć jak masz coś cennego. O staty się nie martw, kiedyś nadrobisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie nie lubię tych plaż w Day-Z. Dziwnie się tam czuje, a znów biegać na półudnie to kolejny powód by nie ginąć. Staram się to robić jak najrzadziej - w końcu to symulator przetrwania a nie samobójcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.reddit.com/r/dayz/comments/y4x6i/iama_rocket_potential_questions/

Rocket, twórca DayZ odpowiadał na pytania ludzi z Reddita. Wiemy o samodzielnej wersji DayZ całkiem sporo konkretnych rzeczy.

- nie będzie preordera, będzie można kupić grę dużo taniej kiedy będzie w wersji alpha
- gra ma być wypuszczona jeszcze w 2012, jeśli wszystko pójdzie dobrze (alpha)
- system pogody (i chorób) jest robiony od zera
- duża ilość różnych ubranek i twarzyczek to priorytet. Będzie można grać kobietą
- podstawowa mechanika zostaje ta sama, ale interfejs, ekwipunek (i prawdopodobnie animacje postaci) są robione od zera. Interfejs ma być raczej minimalistyczny.
- system łamania kończyn ma być przerobiony
- gra będzie zasuwać na własnej wersji silnika Real Virtuality, który ma łączyć najlepsze cechy wszystkich innych wersji
- ma być więcej zwierząt (niedźwiedzie, wilki, podobno nawet konie)
- będzie system walki wręcz, system broni białej ma być zmieniony na lepsze
- będzie trochę nowych broni
- zombie mają wyglądać bardziej... jak zombie. W modzie wyglądają raczej śmiesznie
- gra nie będzie kosztować więcej niż 25€ w wersji finalnej, a alpha ma być mocno przeceniona
- Rocket ma jakiś świetny pomysł na kolekcjonerkę tej gry. Na razie nie wyjawił jaki, ale strasznie się tym ekscytował
- wspierane mają być inne mapy, nie tylko Czarnoruś. Podstawową mapą będzie rozbudowana i ulepszona wersja Czarnorusi (m.in będzie można wchodzić do prawie wszystkich budynków), później będą dorabiane nowe, zarówno przez twórców, jak i fanów
- samodzielna gra ma działać dużo płynniej od moda
- będzie kołczan na strzały o.O
- można napisać swoje imię sprejem na ścianie, ale tylko jeśli jednocześnie słucha się dubstepu o.O O.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 18:05, Feallan napisał:

- można napisać swoje imię sprejem na ścianie, ale tylko jeśli jednocześnie słucha się
dubstepu o.O O.O


I don''t want to live od this planet anymore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam. Nie chcę kupować army, bo jest zdecydowanie za droga, tym bardziej że kupowałbym ją dla jednego moda. Ktoś wie czy kupując wersję alpha dostanie się w późniejszym czasie upgrade do pełnej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 19:32, Jedimax napisał:

Ktoś wie czy kupując wersję alpha dostanie się w późniejszym czasie upgrade do pełnej wersji?


Tak, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest mozliwosc pogrania w dayz bez koniecznosci kupowania arma 2 combined operations ? nie oplaca sie kupowac arma teraz tymbardziej ze niedlugo wyjdzie samodzielny dayz.

chcialbym wyprobowac ta gre bo jak narazie pozostaja jedynie filmiki do ogladania na youtube:*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bralem to juz pod uwage ale czytalem ze na piratach to nie dziala. zreszta i bez czytania tego gdziekolwiek to jest wiadome i tyczy sie wszystkich gier online. a moze jestem w bledzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować