Zaloguj się, aby obserwować  
IlMOD

DayZ - zombie survival mod do ArmA II

249 postów w tym temacie

Btw było gdzieś info czy w samodzielnej wersji DayZ będzie opcja wykupowania serwera prywatnego tudzież zahostowania swojego serwera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak grac muze na direct chacie ? mam sluchawki z mikrofonem z wejsciem USB, z tylu kompa wejscie minijack mam polaczone z glosnikami jezeli to ma jakies znaecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 18:47, Malevyn napisał:

jak grac muze na direct chacie ? mam sluchawki z mikrofonem z wejsciem USB, z tylu kompa
wejscie minijack mam polaczone z glosnikami jezeli to ma jakies znaecznie

Musisz puścić w mikrofon muzykę. Nie rozumiem po co to robić? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie co do instalacji modu Day Z [ poprzez steam]. Kupiłem dzisiaj ARME 2 Combainted Operations [czyli jeśli dobrze rozumiem to co potrzebne do grania w Day Z]. Na steamie jest Day Z do zainstalowania jednak czytałem coś że trzeba najpierw uruchomić ARME2 i ten dodatek. Czy mógłby mnie ktoś pokierować jak to zainstalować [przez steam oczywiście] jak długo musze grać w ARME itp?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 14:40, Noma napisał:

<ciach>

Okej, udało mi się wszystko zainstalować jednak większośc serwerów pokazuje mi że potrzeba wersji 1.62.10450 lub 1.62.25580 itp itd [gdy ja mam po prostu 1.62]
Gdzie mogę ściągnąć te nowe patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 18:57, Malevyn napisał:

jest juz beta sntand alone dayz ??


Jakaś beta pewnie jest, ale nie taka, w którą możemy grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra naprawdę jest tak świetna? Nie chce mi się wierzyć, że nie ma mnóstwa cziterów i wszystko jest piękne i role-play pełną gębą.. Chce zacząć przygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest powiedzieć nie mogę. Mogę natomiast powiedzieć co uważa część osób. Gra jest dość shitowata. Grafika zawodzi, role-play polega na tym, że jeśli spotkasz kogoś z bronią to giniesz. Oszukuje dość sporo ludzi.
Nie jest to zdanie moje, lecz pewnej grupy osób z YT. Druga część jest zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 15:10, Sigu napisał:

Jak jest powiedzieć nie mogę. Mogę natomiast powiedzieć co uważa część osób. Gra jest
dość shitowata. Grafika zawodzi, role-play polega na tym, że jeśli spotkasz kogoś z bronią
to giniesz. Oszukuje dość sporo ludzi.
Nie jest to zdanie moje, lecz pewnej grupy osób z YT. Druga część jest zachwycona.

A może to zależeć w większości od serwera? Czy zawsze trafimy na jakiś bigos, a logika ludzka nas dołuje?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 15:00, Bithda napisał:

Ta gra naprawdę jest tak świetna? Nie chce mi się wierzyć, że nie ma mnóstwa cziterów
i wszystko jest piękne i role-play pełną gębą.. Chce zacząć przygodę.

Część narzekających osób, to znikomy procent graczy. Najprawdopodobniej odbili się od ArmaII/DayZ jak meszki od okna i powrócili do CoDów i battlefieldów udawać b0haterów.
ArmaII/DayZ jest wymagająca. Na mapie 25x25km można zginąć w każdej chwili, czy to pocisk, atak zeda... można źle stanąć i połamać się, zginąć z pragnienia, z wychłodzenia. Trzeba umieć planować, wyrobić w sobie pewne nawyki.
RPG polega na tym samym co masz w życiu, nic z góry nie jest narzucone, żadne scenariusze jak ma to miejsce w byle MMO. Dodatkowo... jest masa serwerów gdzie nie uświadczysz cziterów. Ogromna jest też ilość osób nastawiona na wsparcie, więc nie tylko banditierka gra. A że gra to chwała im, to tylko wzmaga czujność, nadaje dodatkowy cel grze. To wszystko buduje klimat, który wylewa się z monitora wodospadem wprost na rozemocjonowanego gracza. To nie gra dla lubiących arkade. To gra dla pomysłowych i odważnych ludzi, a żeby się o tym wszystkim przekonać, trzeba spróbować w niej przeżyć choćby jeden dzień ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 15:00, Bithda napisał:

Ta gra naprawdę jest tak świetna? Nie chce mi się wierzyć, że nie ma mnóstwa cziterów
i wszystko jest piękne i role-play pełną gębą.. Chce zacząć przygodę.

Cziterzy są, ale grając na serwerach z whitelistą ich nie uświadczysz.
Co do samej gry: planowanie naprzód to ściema - wystarczy w sklepie złapać kilka puszek żarcia i koli i w drogę. 90% graczy strzela do siebie robiąc z gry deathmatch. Ogrom mapy sprawia, że gra jest trochę bardziej realistyczna, wszędzie idzie się bardzo długo. Gra jest pełna bugów, zombie biegają tak nienaturalnie, że ciężko w nie trafić, od niczego można sobie połamać nogi, a przejeżdżając quadem przez most zrobisz fikołka. Śmierć w wychłodzenia, hehe, pewnie, gram od dawna i nie zdarzyło się. Interface to porażka.
Generalnie gra jest bardzo klimatyczna i daję radę, jak masz z kim grać to już powinno być całkiem fajnie.
Jakbym sam miał wybór czy teraz kupić ARME + DayZ to bym sobie dał spokój i poczekał na standalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmierć z wychłodzenia to naturalna rzecz, bez antybiotyków, rozpalonego ogniska, heatpacków, lub lekkiego maratonu jesteś trup, więc nie wypisuj głupot. Najlepiej przepłyń się jakimś akwenem na Czarnorusi, albo po prostu pobiegaj trochę po Namalsku i zweryfikuj to, coś napisał. Grasz długo, ale widać, że nie poznałeś jeszcze wszystkiego.
Brak whitelisty wcale nie oznacza, że na serwerze biega jakiś oszust. Właśnie miął rok od kiedy zacząłem grać w Dayz na wielu serwerach. W grze jestem od samego początku, dlatego mogę służyć wiedzą/poradą ; )
Z resztą masz rację, bugi bugi bugi, ale właśnie za to kocha się ArmaII/DayZ.
Co do kupna ArmaII i instalacji moda DayZ vs niedaleka premiera Stanalone. Do ArmaII powstało multum świetnych modów (nie tylko wariacji nt DayZ również na innych mapach), to plus dla gry Bohemii. DayZ Standalone Rakiety, to będzie tylko DayZ, a działać będziemy jedynie (tak to obecnie wygląda) na terenie Czarnorusi. To wada, ale względem moda, mapa Czarnoruś będzie poprawiona, nie tylko graficznie, bo i teren działań będzie bardziej rozbudowany. Wyeliminowanych zostanie masa błędów ArmaII, a animacja będzie płynniejsza. Jednak Rocket, zachowując pewną prawidłowość w "firmie matce", nie da rady usunąć z poprawianego silnika ArmaII wszystkich drzemiących weń błędów. Doskonale widać to było na niedawnej prezentacji Standalone na E3.
Uważam, że warto mieć obie gry, choć możliwość instalacji przynajmniej kilkunastu świetnych i całkowicie zmieniających grę modów, zdecydowanie premiuje ArmaII :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 16:39, deusER4 napisał:

Śmierć z wychłodzenia to naturalna rzecz, bez antybiotyków, rozpalonego ogniska, heatpacków,
lub lekkiego maratonu jesteś trup, więc nie wypisuj głupot. Najlepiej przepłyń się jakimś
akwenem na Czarnorusi, albo po prostu pobiegaj trochę po Namalsku i zweryfikuj to, coś
napisał. Grasz długo, ale widać, że nie poznałeś jeszcze wszystkiego.

Biegałem, pływałem, nie umarłem.
E: A nie, przepraszam, raz zachorowałem.

Dnia 24.06.2013 o 16:39, deusER4 napisał:

Brak whitelisty wcale nie oznacza, że na serwerze biega jakiś oszust.

Nie napisałem tego.

Dnia 24.06.2013 o 16:39, deusER4 napisał:

Z resztą masz rację, bugi bugi bugi, ale właśnie za to kocha się ArmaII/DayZ.

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować