Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaj Pyro z Team Fortress 2

27 postów w tym temacie

Jeden z najlepszych filmików z serii - jeśli można z czystym sumieniem próbować nazywać któryś z nich mianem "gorszego" ^^ - a najlepszy jeden z komentarzy na YT: He''s mind is clearly in Equestria xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 23:43, Alamut napisał:

a najlepszy jeden z komentarzy na YT: He''s mind
is clearly in Equestria xD


cnie, nawet z biednym pyro idiotyczne kucofile musza się utożsamiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 23:43, Alamut napisał:

He''s mind is clearly in Equestria xD

Zabieraj się z kucykami do odpowiedniego tematu Al. Ja tak miałem jak grałem pyrą już od pierwszego dnia i wcale mi kuce do szczęścia potrzebne nie były. Na moje to zbieg okoliczności, ale bronies mają okropną skłonność do zagarniania wszystkiego co słodkie dla siebie. Czas z tym skończyć.

Sama animacja, jak zresztą mówiłem w temacie o TF2, najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 00:34, luzac napisał:

Zabieraj się z kucykami do odpowiedniego tematu Al.

Wiesz założę się, że gdybym miał swój dawny avek z Gluttonym to każdy prawidłowo odczytałby, że pisząc to kpię sobie z polityki co niektórych fanatyków dopatrujących się we wszystkim bajkowym kuców niczym miłośnicy Denikena rakiet kosmicznych w katedrach lub chrześcijan widzących w każdym nacieku boskiej interwencji. Ale, że mam avek jaki mam to najwyraźniej odbierają mój śmiech jako pochwałę... Dzięki mrocznym bogom szaleństwa, że zwisa mi interpretacja moich czynów i słów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 00:51, Alamut napisał:

> Zabieraj się z kucykami do odpowiedniego tematu Al.
Wiesz założę się, że gdybym miał swój dawny avek z Gluttonym to każdy prawidłowo odczytałby,
że pisząc to kpię sobie z polityki co niektórych fanatyków dopatrujących się we wszystkim
bajkowym kuców niczym miłośnicy Denikena rakiet kosmicznych w katedrach lub chrześcijan
widzących w każdym nacieku boskiej interwencji. Ale, że mam avek jaki mam to najwyraźniej
odbierają mój śmiech jako pochwałę... Dzięki mrocznym bogom szaleństwa, że zwisa mi interpretacja
moich czynów i słów xD

Już na jakimś forum pod innym nickiem pisałem. Jak żartujecie to piszcie w nawiasie, że to robicie. A trailer świetny. Chyba zacznę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 00:59, NemoTheEight napisał:

Już na jakimś forum pod innym nickiem pisałem. Jak żartujecie to piszcie w nawiasie,
że to robicie. A trailer świetny.

Que?
Primo: gdzie w mojej pierwotnej wypowiedzi jest jakiś żart?
Secundo: należę do typu ludzi, którzy uważają, że wszelkie żądania o ułatwienia/tłumaczenia/etc. w kwestiach naprawdę prostych albo z natury trudnych są niczym nieuzasadnione.
Tertio: i odbierać sobie frajdę z ewentualnej konsternacji, chaosu i anarchii? Proszę Cię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 01:03, luzac napisał:

Ja cię znam, kucuj się sam.

Uważaj co chcesz, wolny kraj zmuszać, Cię nie będę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować