Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War: Judgment bez wsparcia Kinecta

6 postów w tym temacie

I dobrze bo bohater gearsów jest wielkim, zwalistym, wypasionym bezszyjniakiem czego w przytłaczającej większości o osobach skaczących przed kinectem raczej powiedzieć nie można ;PPPP

A tak na serio chyba ciężko by wyobrazić sobie sterowanie w :sobą" w takiej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ujowo więc, miałem nadzieje, że chociaż w jakimś stopniu będzie wykorzystany. Nie chodzi mi o pełną kontrolę, ale jakieś gesty które można by wykonywać mając w ręku pada... . Np rzucanie granatem, odkąd usłyszałem o kinekcie(natalu) czekam na FPS w której będziemy sterować padem i będzie możliwość rzucania granatów kinektem xD. Tak sobie ubzdurałem i tak mi pozostanie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, pozostają Ci komendy głosowe w ME3 i krzyczenie w Skyrimie.
Patrząc na to, jak bajeczna technologia Kinecta jest marnowana na bzdurne gierki, aż się serce kraje. Ale widać to się bardziej opłaca niż pójście w poważniejsze, bardziej dopracowane rozwiązania.
Mnie tylko zastanawia, czemu Kinect nie dostanie jakiegoś wspomagania śledzenia ruchów - dwie małe opaski na ręce albo, nie wiem, ''pierścionek'' na każdą dłoń mogłyby pomóc w czytaniu ruchów, również w domowych warunkach (żeby uniknąć żenady jak na pokazie Kinect Warsów) - bo samo czytanie ciała wychodzi różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bajeczna technologia"? Kolega w ogóle czytał recenzje Steel Battalion, ewentualnie grał w to? Z moich doświadczeń z ustrosjtewem od MS wynika, że lepiej trzymać się od tego z daleka, bo ani razu w moim przypadku nie działało to jak powinno, mimo teoretycznego spełnienia WSZELKICH zaleceń dotyczących ustawienia i kalibracji (dodam że nie grałem u siebie, bo konsoli MS nie posiadam). Może się nie znam, ale nie wydaje mi się to takie... "bajeczne"... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 14:00, Kifa napisał:

"Bajeczna technologia"? Kolega w ogóle czytał recenzje Steel Battalion, ewentualnie grał
w to? Z moich doświadczeń z ustrosjtewem od MS wynika, że lepiej trzymać się od tego
z daleka, bo ani razu w moim przypadku nie działało to jak powinno, mimo teoretycznego
spełnienia WSZELKICH zaleceń dotyczących ustawienia i kalibracji (dodam że nie grałem
u siebie, bo konsoli MS nie posiadam). Może się nie znam, ale nie wydaje mi się to takie...
"bajeczne"... :/


Ja gram w Steel Battalion i mogę ci szczerze powiedzieć, że narzekać na niego można tak samo jak na każdą inną grę, ale na pewno nie na sterowanie. Ci co pisali recenzje musieli być pod wpływem alkoholu, albo grali w pomieszczeniu 1 metr na 1.

Co do Gearsów to się cieszę że nie wesprze kinecta. Jednak to tradycyjna gra na pada i niech tak pozostanie. Poza tym jeszcze nie ma wygodnego i taniego czyjnika ruchu dla konsol, który by pozwalał naprawdę na granie w Rpgi, Fpsy, TPP czy inne gry gdzie trzeba chodzić bohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować