Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poprawki do Diablo III zwiększają szansę na znalezienie najlepszych przedmiotów

15 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Po wprowadzeniu hotfixów 28 czerwca do Diablo III szansa na zdobycie najlepszych przedmiotów została znacznie zwiększona w III i IV akcie na poziomie trudności Piekło i we wszystkich aktach poziomu Inferno.

Przeczytaj cały tekst "Poprawki do Diablo III zwiększają szansę na znalezienie najlepszych przedmiotów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od paru godzin "gram" na piekle. Jezu, jak ktoś mi powie, że Diablo III jest grą łatwą to go powieszę za jaja (nie wyobrażam sobie, co się dzieje na inferno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę tylko zdesperowanych graczy na USA, EU i Azji płaczących jaki ten poziom jest trudny i że jedynym sposobem na jego przejście jest kupowanie itemów za prawdziwe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z doswiadczenie jednak powiem ze wszyscy macie racje a zarazem jej nie macie:)

WSZYSTKO zalezy od dropu jakis sie TRAFI! ja mam 3 postacie juz na piekle lowca demonow i szmana oraz mnicha na infernomialem szczexcie do dropu i idzie latwo ale szamanem na piekle i to w akcie 1 nie moge przejsc wszystkich elit i mam z nimi ciagle zgony a dlaczego? poniewaz mialem nim slabe dropy.... wiec mowienie czy jest latwo czy nie to qwszystko zalezy od szczescia

bo kazdy cwanaik moze powiedziec ze jest latwo jak kupi sprzet na ah ja nie kupowalem szamanowi i na pieke obrazenia 600dps to sobiu moge wsadzic w powazanie czy pancerz kolo 1000 i slabe resy....

a np takim mnichem to kna koszmarze mialem juz dps kolo 1000 wiec jest roznica (bo taki sie sprzet trafil)

PODSUMUWUJAC

Jesli ktos sobie nie radzi powinien kupic sprzet w AH i na poziomach trudnosci koszmar czy pieklo wystarczy kupowac tylko bron i cos zeby zwiekszalo zycie albo pancerz i jest sie praktycznie niesmiertelnym

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 12:23, TobiAlex napisał:

Właśnie od paru godzin "gram" na piekle. Jezu, jak ktoś mi powie, że Diablo III jest
grą łatwą to go powieszę za jaja (nie wyobrażam sobie, co się dzieje na inferno).



Żebyś ty widział Inferno przed nerfami....Piekło w porównaniu do tego to spacerek po promenadzie.

Przypomnę - każda elita ma 4 unikatowe atrybuty, na piekle 3. Co oznacza że kombinacje typu szybkość+nieśmiertelni słudzy+moździerz+np. wir są jak najbardziej możliwe. Ba, w praktyce trudniej spotkać coś bez żadnego z takich affixów niż takiego który je ma - wir/zamrożenie/więzienie trafia się cały czas.

Bossowie zabijali od razu, na hita.

Spoiler

Belial

po prostu walił meteorytem za 60000. Plamy
Spoiler

Azmodana

zabierały 13k hp w ćwierć sekundy.

Dalej - hp przeciwników i poziom trudności. Powiem tak - początkowo (przypomnę - cały czas mówię o sytuacji sprzed nerfa) II akt Inferno był dla mnie tak trudny że ze znajomymi...omijaliśmy NORMALNE moby. Dało się zabijać tylko niewielkie grupy. Mając 36k hp i 28k dps-u wejście w niektóre obszary kończyło się z kolei natychmiastowym zgonem w czasie poniżej 1 sekundy. Musiałem wydać miliony na gear żeby wreszcie móc tam grać a i tak było ciężko.

Obecnie jest prościej. Znacząco prościej. Choć nie oznacza to że zrobisz sobie od razu Diablo na Inferno. Na pewno solidny postój zaliczysz już w I akcie, za to nie ma już kosmicznego skoku poziomu trudności między I a II. Co jednym się podoba, innym nie (mi to odpowiadało prawdę mówiąc, lubiłem hardcore mode i siedzenie przez wiele godzin na AH/farmienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drop rate znacznie zwiekszono, dzis po 2 godzinnej sesji wpadło już 17€ (po sciagnieciu fee) za ring i bracery... przed paczem grajac 3-4 godzinny dziennie można według mnie 1300-1500zł/miesięcznie zrobić czyli tyle co proponuje 90% ofert pracy dla ludzi po studiach, a z tym patchem może być tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 13:31, BuIkers napisał:

Drop rate znacznie zwiekszono, dzis po 2 godzinnej sesji wpadło już 17€ (po sciagnieciu
fee) za ring i bracery... przed paczem grajac 3-4 godzinny dziennie można według mnie
1300-1500zł/miesięcznie zrobić czyli tyle co proponuje 90% ofert pracy dla ludzi po studiach,
a z tym patchem może być tylko lepiej.

Prawo popytu i podaży się kłania :) Jeśli dropy będą lepsze, to i ceny na AH zejdą, bo częściej za friko znajdą dany przedmiot podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 to teraz tylko gear check, "goła" postać zadaje z 10 pkt obrażeń, a po założeniu broni np 30k.
Szkoda tylko, że przedmioty 60,61,62 to też zuepłnie beznadziejne magiczne, którle lecą do Tashuna od razu.


Gra ktoś z obecnych tutaj na Inferno? Bo po patchu nie mogę przejść Cydaei w 3 akcie (tego pająka), może ktoś by wspomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 12:50, ziptofaf napisał:

Obecnie jest prościej. Znacząco prościej. Choć nie oznacza to że zrobisz sobie od razu
Diablo na Inferno. Na pewno solidny postój zaliczysz już w I akcie, za to nie ma już
kosmicznego skoku poziomu trudności między I a II. Co jednym się podoba, innym nie (mi
to odpowiadało prawdę mówiąc, lubiłem hardcore mode i siedzenie przez wiele godzin na
AH/farmienie).

Niekoniecznie prościej. Wcześniej można sobie było dużo padać, i zabijać elity z dużą ilością śmierci, teraz jest to niemożliwe, bo koszta napraw są zbyt wysokie. Z większością elit jest łatwiej teraz, ale z niektórymi bossami już niekoniecznie. Poza tym ten patch zwiększył potrzebę farmy, właśnie przez większe koszta napraw. Wymaga to większej inwestycji czasu, ale jak ktoś gra 24/7 to może faktycznie jest dla niego lepiej, bo sobie i tak wyfarmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 12:23, TobiAlex napisał:

Właśnie od paru godzin "gram" na piekle. Jezu, jak ktoś mi powie, że Diablo III jest
grą łatwą to go powieszę za jaja (nie wyobrażam sobie, co się dzieje na inferno).


Ja już bym chętnie powiesił za jaja tych co gadali o uproszczeniach.Właśnie gram na inferno barbem i jest to jakaś makabra.Już na koszu było ciężej, na piekle o wiele wiele ciężej, a inferno to krótko mówiąc makabra.Ci co narzekają na poziom trudności w D3, to po prostu nie mieli styczności z grą, albo przeszli normal i odłożyli grę na półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bardziej zwiększyli szanse ?

Bo po ostatnim patchu Inferno – Akt III i IV ilvl 63 miało 8% a teraz 16,3% ? kurde to teraz inferno to raczej wyzwaniem nie jest. Zwiększona szansa = wysyp sprzętu i łatwiejsze przejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się wogólę w diablo III sprzedać postać, nie sprzedając konta? bo ja tam nigdzie nie widzę żeby dało się sprzedać samą postać albo jestem ślepy, a niby miało się dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 20:39, Naimad-PL napisał:

Da się wogólę w diablo III sprzedać postać, nie sprzedając konta? bo ja tam nigdzie nie
widzę żeby dało się sprzedać samą postać albo jestem ślepy, a niby miało się dać.

Trolololo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować